Вітаю Вас Гість!
Неділя, 17.12.2017, 12:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » "Внутрішнє" життя сайту » Ласкаво просимо на форум сайту krasnews! » Внутрішні правила управління форумом
Внутрішні правила управління форумом
LoikoДата: П`ятниця, 06.04.2012, 16:17 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Внутрішні правила управління форумом

Зміст
0. Вступні положення
1. Загальні правила та рекомендації
2. Заборонені дії на форумі
3. Адміністрування та модерування форуму. Санкції за порушення правил форуму

0. Вступні положення

Ласкаво просимо на форум сайту «Краснопілля. Край Слобожанський»!

Тут ви можете поспілкуватися з земляками, обговорити минуле, сучасне і майбутнє нашого рідного селища, знайти старих і нових друзів, внести пропозиції щодо удосконалення одного з громадських сайтів нашої малої Батьківщини.

Таку можливість мають всі зареєстровані користувачі сайту. Структуру ви бачите на головній сторінці форуму, яка може бути вдосконалена за вашими пропозиціями після відповідного обговорення.

Загальні засади життя форуму:
- Незнання правил не звільняє від їх дотримання та відповідальності за їх порушення
- Всі повідомлення користувачів на форумі відображають думку їх авторів, за яку адміністрація форуму не несе відповідальності
- Забороняються повідомлення користувачів на форумі, що порушують законодавство України
- Для обговорення приватних питань на сайті діє система приватних (особистих) повідомлень. Адміністрація не має доступу до таких повідомлень, а отже не контролює їх та не несе відповідальності за їх зміст. Однак, у випадку некоректного використання цієї системи (надсилання повідомлень, що містять особисті образи, погрози, розсилка спаму, тощо), за скаргою користувачів, адміністрація має право застосувати санкції до порушника, включаючи різні форми обмеження та заборони користування сайтом.

Учасники форуму мають враховувати специфіку форумного спілкування і ясно усвідомлювати її відмінність від чату. На форумі вітається створення тем та надсилання повідомлень, що можуть бути цікавими та актуальними багатьом користувачам довгий період часу.

Пропозиції щодо доповнення чи удосконалення цих Правил вітаються і можуть бути обговорені у відповідних темах на форумі.

1. Загальні правила та рекомендації
1.1. Кожен зареєстрований користувач (після авторизації) має необмежене право брати участь у житті форуму – читати теми, відкриті на форумі, надсилати свої повідомлення (постинги) у відкритих темах, створювати нові теми у відповідних розділах форуму, які мають відповідати їх тематиці і не дублювати вже відкритих тем.
Розділи форуму та зміст тем модеруються на предмет оффтопіку (невідповідності повідомлень темі та тематиці розділів). Оффтопіком вважається також зловживання у повідомленнях інформацією особистого характеру, спілкування на форумі у якості чату.
Відкриття беззмістовних тем, тем, що не відповідають тематиці відповідних розділів форуму, розміщення беззмістовних повідомлень, передруків, цитат чи посилань, матеріалів, що займають великий обсяг, невідповідної і невмотивованої реклами інших ресурсів, не допускаються. Такі теми та повідомлення видаляються адмінгрупою як флуд та спам.

1.2. Ідентифікація учасників форуму.
Користувачі самі вирішують, як підписуватися, розкривати своє реальне ім"я, прізвище, інші факти своєї біографії чи ні.
Власник зареєстрованого на сайті ніку (nickname) може попросити адмінгрупу заборонити використання іншим учасником форуму (який зареєструвався пізніше) ніку, котрий може ввести в оману відносно авторства допису (наприклад: граматичне, фонетичне дублювання ніку). Остаточне рішення в вирішенні таких конфліктів приймається адмінгрупою.
Користувачі, що отримали статус модератора, при обговоренні тем на форумі діють під своїми ніками, дотримуються загальних правил і, в загальному випадку, ця участь не пов’язана з виконанням ними модераторських функцій. При цьому учасникам форуму забороняється змішувати відповідні види активності користувачів-модераторів.

1.3. Будь-який активний користувач може стати модератором того чи іншого розділу форуму (за його згодою). Для отримання права модерування розділу форуму необхідно звертатися до адміністратора сайту/форуму, який приймає відповідне рішення.

1.4. Розмір повідомлення не повинен перевищувати 5000 символів. Максимальний розмір файлів, що можуть бути завантажені, - 200Kb.
Якщо користувач у повідомленні на форумі подає передрук з іншого джерела, обов’язково повинно додаватися посилання на першоджерело та/чи автора. Передрук, цитата чи лінк мають супроводжуватися коментарем користувача. У разі відсутності таких посилань та/або коментарів передрук та лінк можуть бути видаленими адмінгрупою.

1.5. Розмір малюнків, що можуть вставлятися в повідомлення, не повинен перевищувати (як правило) 500х500 пікселів. Малюнки більшого розміру можуть використовуватися у вигляді посилання.
Не заохочується надмірне використання в темах графічної інформації (малюнків, смайликів тощо).


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
LoikoДата: П`ятниця, 06.04.2012, 16:25 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
1.6. Мову спілкування на форумі користувачі обирають самі. Вітається спілкування українською як рідною мовою абсолютної більшості краснопільчан, мовою наших батьків-дідів-прадідів… Також вітаються повідомлення, написані літературною мовою з дотриманням граматичних норм.
Але враховуючи, що географія користувачів нашого сайту досить широка, а також певні традиції, що склалися серед інтернет-користувачів, користувачі вільні у виборі мови, алфавіту та стилістичних засобів для представлення своєї думки на форумі, включаючи користування суржиком (але не забувати при цьому вимоги щодо порядку поведінки на форумі, зокрема п.ІІ.2 загальних Правил форуму (http://krasnews.at.ua/forum/0-0-0-36)).
Поважайте своїх співбесідників та користувачів, які читатимуть ваші повідомлення колись у майбутньому. Від вибору ваших виражальних засобів залежить, чи буде зрозумілою та сприйнятою ваша думка читачами. Не «кричіть» у заголовках тем та у тексті повідомлень – тобто не зловживайте великими літерами (крупним шрифтом та Caps Lock).

2. Заборонені дії на форумі
2.1. Забороняється:
2.1.1. Особисті образи учасників форуму. Використання брутальних, нецензурних виразів, образ в будь-якій формі – як по тону, так і за змістом постингів.
2.1.2. Розміщення повідомлень, що порушують законодавство України.
2.1.3. Розміщення повідомлень порнографічного змісту, посилань на сайти зазначеної тематики.
2.1.4. Публічно обговорювати дії адміністратора чи модераторів.
2.1.5. Розголошення приватної інформації (у тому числі і приватних повідомлень) про будь-кого з учасників форуму (користувачів, модераторів, адміністратора) без їхнього дозволу.
2.1.6. Висловлювати безпідставні та/або неаргументовані твердження, які не підкріплені відповідними фактами, аргументами чи посиланнями на першоджерело інформації.
2.1.7. Продовжувати обговорення тем, закритих або видалених адмінгрупою.


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
LoikoДата: П`ятниця, 06.04.2012, 16:30 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
3. Адміністрування та модерування форуму. Санкції за порушення правил форуму

3.1. За дотриманням виконання цих Правил слідкують адміністратор та модератори (адмінгрупа). Вони діють відповідно до цих Правил, керуючись здоровим глуздом та власною правосвідомістю, і не зобов'язані пояснювати свої дії. Питання щодо обговорення діяльності адмінгрупи, поставлені в будь-якій з тем форуму, кваліфікуються як злісний оффтопік.
Якщо ви хочете привернути увагу модераторів до порушень правил форуму, ви можете це зробити, надіславши повідомлення модератору відповідного розділу форуму (у разі його тривалої відсутності на форумі – адміністратору) по системі приватних повідомлень, або залишивши повідомлення з приміткою «До уваги модератора» на форумі у відповідній темі, в якій виявлено порушення:
- якщо ви сигналізуєте листом, то в тексті наведіть лінк на повідомлення, до якого ви хочете привернути увагу, та вкажіть, який саме пункт Правил порушено;
- якщо ви сигналізуєте постингом у темі, то у тексті свого повідомлення після слів «До уваги модератора» вкажіть порушений, на вашу думку, пункт Правил.

Не звертайте уваги на хуліганів на форумі. Не відповідайте їм, навіть якщо ви вважаєте, що вас образили. Користуйтеся засобами припинення порушень, передбаченими цими Правилами. Все інше – компетенція адмінгрупи.

3.2. Питання, побажання або пропозиції до адмінгрупи, у тому числі пропозиції щодо доповнення чи удосконалення цих Правил, розміщаються у відповідній темі в розділі «Внутрішнє життя сайту» форуму (після її створення адміністратором).
Учасники форуму мають поважати працю та час адмінгрупи і не зловживати їх увагою. Не рекомендується звертатися до адмінгрупи через систему приватних повідомлень з питань, що обговорюються на форумі, якщо відповідь може бути отримана у відповідній темі на форумі.

3.3. Адміністратор та модератори (у розділах форуму відповідно до своєї компетенції) мають право:
- переносити теми чи окремі повідомлення, що не відповідають тематиці відповідного розділу форуму, в належний розділ та тему;
- закривати чи видаляти теми, відкриті з порушенням цих Правил, зокрема п. 1.1;
- оголошувати попередження користувачам – порушникам цих Правил;
- блокувати доступ до форуму порушників Правил (карати баном).

3.4. За порушення правил форуму адмінгрупа може застосовувати такі санкції:
- за порушення Правил користувач отримує від адмінгрупи попередження про порушення, яке розміщується в темі, де виявлено порушення, а також дублюється в приватному повідомленні користувачу;
- у разі систематичного (більше трьох разів протягом півроку) порушення Правил з боку конкретного користувача, за які виносилися попередження, його доступ до форуму може бути блоковано адмінгрупою на певний час. Вирішення питання про тривалість бану та амністію знаходиться у винятковій компетенції адмінгрупи;
- за серйозні порушення (п.п. 2.1.1 – 2.1.5 Правил) бан може бути застосований без попереджень;
- за неоднократні порушення, що каралися баном, до користувача може бути застосований постійний (довічний) бан.


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
LoikoДата: П`ятниця, 06.04.2012, 16:34 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
P.S. Ця тема закрита для обговорення. Відповідно до п.3.2 цих правил, у разі виникнення пропозицій щодо доповнення чи удосконалення цих Правил, прохання розпочати окрему тему у цьому розділі.

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
Форум » "Внутрішнє" життя сайту » Ласкаво просимо на форум сайту krasnews! » Внутрішні правила управління форумом
Сторінка 1 з 11
Пошук: