Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017, 11:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » "Внутрішнє" життя сайту » Ласкаво просимо на форум сайту krasnews! » Як відрізнити проїжжу частину від пішохідної (Кому важлива безпека дорожнього руху.)
Як відрізнити проїжжу частину від пішохідної
rastishkaДата: Понеділок, 31.08.2015, 08:57 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня землякам краснопільчанам а також гостям форуму. Сьогодні зранку, як завжди в будь-який робочий день, йшов тротуаром на роботу по вул. Вокзальна. Власне тротуаром цю доріжку важко назвати, бо там від нього залишились лише спогади. Хоча й понеділок,все одно мав надію що дарма понеділки називають важкими днями, але дійшовши домагазину "Лілея" пересвідчився, що понеділок таки важкий день.
    Неприємний сюрприз спіткав мене у вигляді легкового автомобіля, який з достатньо немалою швидкістю заїхав з проїжджої частини у "карман" біля  магазину "Лілея" та прямував просто на мене. Це ж добре, що я "вже прокинувся" та заскочив на бордюр у бік магазину, бо покататися на капоті авто не входило в мої плани на понеділок. (борони Боже на моєму місці була б 70річна бабуся). Автомобіль різко зупинився напроти мене, з нього як з під землі виріс односельчанин та чемно пояснив мені де я маю ходити, абине заважати руху транспорту. Зі слів чоловіка я одразу зрозумів хто я, але не зовсім зрозумів де саме по вул. Вокзальна біля магазину "Лілея" проїзд для автотранспорту, а де пішохідна доріжка. Зважаючи на те,  що поруч знаходиться Краснопільська гімназія, з якої вибігають дітлахи на перерві до магазину "Кулінарія", цим же маршрутом прямують за пиріжками гості з району, які чекають на свій транспорт на зупинках по вул. Сумська доцільно було б пояснити всім де саме не варто ходити пішки на цих 30 метрах центру нашого селища, адже я, наприклад, не побачив ні одного знаку. Дякую тобі ДАІ.
    Отож всі, хто має хоч якусь інформацію про те чим є "карман" біля магазину Лілея прошу поділитися.

Повідомлення відредагував rastishka - Понеділок, 31.08.2015, 08:59

krasnopolskiy_vДата: Понеділок, 13.06.2016, 15:57 | Повідомлення # 2
Рядовий
Навіть якщо хтось докаже що то не проїзжа частина а місце стоянки авто , чи  пішохідна частина нікому з пішоходів легше від того не стане адже багато хто ще можливо помне той випадок як авто на вул Сумській на пішоходній доріжці задавило дитину і ніхто не відповів за смерть. То ж бережіться і не відчувайте себе в безпеці навіть в безпечному місці

Повідомлення відредагував krasnopolskiy_v - Понеділок, 13.06.2016, 15:57

AmourTierДата: Вівторок, 20.09.2016, 11:44 | Повідомлення # 3
Рядовий
cry Розслаблятись не можна ніде, неважливо в якій ти ролі, пішоход чи водій. Таке життя у нас, що поробиш.

РусикоДата: Вівторок, 18.10.2016, 19:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
rastishka, розумію ваші почуття, але то така порода людей, які інших вважають за багнюку. Тут нічого не поробиш, таке виховання. Бажаю вам рідше зустрічати таких йолопів!

Форум » "Внутрішнє" життя сайту » Ласкаво просимо на форум сайту krasnews! » Як відрізнити проїжжу частину від пішохідної (Кому важлива безпека дорожнього руху.)
Сторінка 1 з 11
Пошук: