Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017, 18:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Олександр Костенко майбутній депутат ВР від Краснопілля?
Олександр Костенко майбутній депутат ВР від Краснопілля?
КраснопілякаДата: Середа, 21.03.2012, 03:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Українські Аграрні Інвестиції -шлях до депутатства?

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

LoikoДата: Середа, 21.03.2012, 11:56 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Можна детальніше?

Хто такі "Аграрні Інвестиції", хто такий Олександр Костенко?

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

LoikoДата: Четвер, 22.03.2012, 22:14 | Повідомлення # 3
Рядовий

Краснопіляка, Ви любите починати, але не любите продовжувати?.. dry

Що ж, будемо вважати, що Ви «щось знаєте», але «нам не скажете». Є й такий спосіб «ведення дискусії»…

Але спосіб ведення дискусії сам по собі нецікавий, та й не є предметом цієї теми. А от почата тема певний інтерес представляє.

Особливо, якщо гіпотеза має якийсь стосунок до реальних намірів згаданих осіб…

Справді важливо, хто має намір «пастися» на нашому «електоральному полі» і хто хоче претендувати на «представництво краснопільських виборців» у Верховній Раді.

Бо може так виявитися, що інтереси жителів Краснопільщини не матимуть нічого спільного з інтересами тих, хто «в’їде» у Верховну Раду на спинах, пардон, голосах наших виборців…

Отже спробуємо запитати у «всезнаючого» інтернету, хто ж такі «Українські аграрні інвестиції»?

Перші ж довідки в бізнес-довідниках свідчать, що ця компанія немаленька і далеко небідна. А от з деталями про діяльність, керівництво та реальних власників компанії вже набагато гірше…

(продовження в наступному пості)

LoikoДата: Четвер, 22.03.2012, 22:16 | Повідомлення # 4
Рядовий
У тому, що ця компанія не любить розповідати про себе багато, можна переконатися на їхньому сайті:
http://www.uai.kiev.ua/uk/home

І це при тому, що компанія таки немаленька (м’яко кажучи) – використовує землі у 16 областях України, загальна площа орендованих земель - 330 тис. га., при цьому лише в Сумській області – більше 50 тис. га. А ще компанія позиціонує себе ніби-то як таку, що працює з місцевим населенням і місцевою владою «на умовах прозорості». Судячи з їхнього сайту, це не зовсім відповідає дійсності (м’яко кажучи).

У більшості розділів україномовної версії сайту міститься отака «вичерпна» і «дуже конкретна» інформація (для прикладу):
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

Хто відчуває свої сили в латині, може спробувати дешифрувати, що ж такого цінного хотіли сказати ТОВ «Українські аграрні інвестиції» своїм українським «вдячним партнерам» на землі, яку вони орендують в українських селян.

Російсько- та англо-мовна версії сайту більш «говірливі», принаймні тут можна знайти хоч якусь загальну інформацію. У Раді директорів компанії лише один українець – сам Олександр Костенко, інші три – з англійськими прізвищами.

Щодо реальних власників такого «крутого» інвестора достовірної, прозорої і надійної інформації немає. У «відкритому доступі» можна знайти лише дрібні крупинки відомостей про це. Хтось повідомляє, що головним акціонером «Українських аграрних інвестицій» є ніби-то новозеландець Стівен Дженнінгс (http://www.urist.in.ua/showthread.php?t=150562, 29.04.2011).

В іншому джерелі можна прочитати отаке:
http://www.zerno.org.ua/links....D%D0%B8
"Українські аграрні інвестиції" належить російському інвестбанку "Ренесанс Капітал". У структуру холдингу входить 70 сільгоспгосподарств в Чернігівській, Кіровоградській, Сумській, Полтавській та Чернівецькій областях. Земельний банк компанії складає близько 300 тис. га.

Ця інформація підтверджується тут:
http://zet.in.ua/markets....feodali

Тобто, «Новою Зеландією» тут пахне слабенько…

Єдиний висновок, який можна зробити з усього цього: якщо і справді представник ТОВ «УАІ» захоче і спроможеться виграти мандат депутата, то у Верховній Раді він буде представляти (тобто лобіювати) інтереси перш за все своїх господарів, а не виборців, які його «обрали».

Всі інші можливі висновки можливому кандидату від ТОВ «УАІ» довести буде ой як складно… Навряд чи у компанії додасться «особливої прозорості»…

SpeckorДата: П`ятниця, 23.03.2012, 00:08 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Заблокированные
Свого часу з УАІ чомусь не склалися відносини з тодішнім головю РДА М. В. Бірченком. Він цього ніколи не приховував, обіцяв позабирати землі, адже ця фірма не бере участі в розвитку району, не підтримує соцсфери і т. д. і т. п. Тепер активізувалися))

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

LoikoДата: П`ятниця, 23.03.2012, 15:34 | Повідомлення # 6
Рядовий
До теми:
http://www.vsisumy.com/users/136/blog/chmir-viznachivsya-iz-kandidatom
Чмирь визначився із кандидатом в Білопільському окрузі?
21.03.2012 в 15:28

Недавно на Сумщині з’явився черговий «благодійник». Такий собі Олександр Костенко, керівник Благодійного фонду «Ти не один, ми – разом», ну просто з барського плеча роздавав подарунки медикам Краснопільського району. Одразу ж пообіцяв відвідати з гостинцями і білопільчан.

Щедрість новоявленого мецената вражає: щонайменше 187 тисяч гривень на подарунки (автомобіль швидкої допомоги та сумки-укладки для фельдшерів) плюс іще десь стільки ж на медіа, яких масово звезли у Краснопілля. Разом - не менше 300 тис. грн. І це за один раз. Як відомо, безкоштовний сир лише у мишоловці…

Тепер щодо зазначеного фонду. На наш запит державний реєстратор дав таку відповідь: фонд зареєстрований за адресою Соборна 36, офіс 10, 12 березня 2012 року. А вже днів за 5 Олександр Костенко, встигши зібрати кількасот тисяч гривень та затвердити програму діяльності фонду, опинився з дарами на Краснопільщині.

Ми знайшли адресу, де зареєстровано фонд. У невеличкій комірці сидять двоє дівчат і хлопчина. Про благодійний фонд не говорять, на всі питання відповідь партизанська: «Ми засекречені».

Тим не менш, підозріла щедрість Олександра Костенка може пояснюватися дуже просто: перспективою стати кандидатом від влади на цьому мажоритарному окрузі під час наступних виборів. Раніше кандидатом від Партії регіонів там оглядачі вважали Володимира Демуру. Та чи схаває піпл таку роздачу слонів від такого «благодійника»? Чи продадуть свої голоси виборці Білопілського округу?

SpeckorДата: Субота, 24.03.2012, 00:33 | Повідомлення # 7
Рядовий
..187 тисяч гривень на подарунки плюс іще десь стільки ж на медіа, яких масово звезли у Краснопілля. Разом - не менше 300 тис. грн. - щось дорогувато для медійників. Хоча районку для висвітлення цього заходу теж підключили, але безкоштовно. Якщо "швидка" і та інші подарунки придбавались за кошти приватної фірми, то нічого поганого, як на мене в цьому немає. Всеж це краще і ніж коли щось придбається за державні кошти, а підноситься, як "благодійність" чи "спонсорство" якоїсь партії чи якогось кандидата, який крім всього працює на державній службі.

Повідомлення відредагував Speckor - Субота, 24.03.2012, 00:44

ЧеКаДата: Неділя, 25.03.2012, 13:18 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Друзья
про швидку та сумки-комплекти говорилось і в новинах, і тут. А що стоїть за словом "медіа"? Що конкретно і кому перепало?

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

LoikoДата: Понеділок, 26.03.2012, 13:35 | Повідомлення # 9
Рядовий

Спецкор: "Якщо "швидка" і та інші подарунки придбавались за кошти приватної фірми, то нічого поганого, як на мене в цьому немає."

Звісно, що немає. Це навіть добре. Але тут може бути чимало "але"...

І перш за все ці "але" стосуються всієї діяльності фірми, яка хоче показати себе благодійником. Тобто у людей має бути повна інформація про її виробничу, інвестиційну та благодійну (якщо така є) діяльність. Коротко і просто кажучи - потрібно порівняти, чого зробила фірма більше - вклала коштів у розвиток своїх партнерів чи заробила на них? І не переплутати при цьому власне інвестиції і благодійність (див. попередній пост "...адже ця фірма не бере участі в розвитку району, не підтримує соцсфери і т. д. і т. п.")

ЧеКа: "А що стоїть за словом "медіа"? Що конкретно і кому перепало?"

Про районку Спецкор сказав. А от щодо інших - знають і сказати можуть тільки ті, "кому перепало"... dry

SpeckorДата: Вівторок, 27.03.2012, 00:02 | Повідомлення # 10
Рядовий
..."Українські аграрні інвестиції" належить російському інвестбанку "Ренесанс Капітал"... Цілком типова картина, не треба ламати голову в разі обрання чиї інтереси лобіюватиме депутат. Нажаль, це стосується не лише УАІ

Гоголь_МогольДата: Вівторок, 27.03.2012, 19:59 | Повідомлення # 11
Рядовий
З 2006 року ТОВ АФ «Семереньки» (зареєстроване в м.Тростянець) входить до холдингу Ураїнські Аграрні Інвестиції. Ця фірма "орудує" і в нашому районі. Дізнайтесь про їх діяльність, запитайте у людей як вони користуються їхніми паями і все становиться зрозуміло, щодо того звідки кошти беруться. І так по всій Україні...
Добре, що БМВ їх нежалував. Та, вочевидь, нинішні очільники добрячі відкати отримали, що пускають варягів свій народ грабувати, та щей нахвалюють один поперед одним. НЕ сумнівайтесь, той подарований автомобіль вони відіб'ють неоднократно.

І сказали людям: ми вас поведем! Рушимо з ножами у наш край-едем.
І взялися кров'ю поле і гаї, бо рубались, бились ріднії, свої.
("Хто ж це так із тебе насміятись смів?", П.Г.Тичина, 1918)

КраснопілякаДата: Четвер, 29.03.2012, 00:21 | Повідомлення # 12
Рядовий
Шановний Лойко, я вибачаюсь, що по моєї присутності на Вашому форумі можна зробити погані висновки... але я вибачаюсь, бо дуже нерегулярно маю доступ до інтернету. Як тільки я "задвигаю" тему тут Ви її вже і обговорили і зробили висновки.
Доречі такого детального аналізу щодо початку передвиборчої (виборчої) роботи О.Костенка я сам би зробити неміг (додам, що за адресою фонду Костенко розташована ПР Сумської обл).
Після прочитанного (зверху) у мене встало все на свої місця. У нього (Костенко) проведена "робота" у Краснопільському районі, великі плани на Білопілля, і вже провів "роботу" у Сумах (ось посилання матеріал"Талантів – як студентів" (http://www.studio.sumdu.edu.ua)). Проглядується округ Краснопілля +Сумський р-н + Білопільський р-н (вони "регіонали" на відміну від нас з вами - кордони округів вже знають).
Хвала новому голові РДА, який таки "примусив" пофігістів з Аграрних Інвестицій розвернутись не дупою, а обличчам до району...
Маю ще деяку інформацію на цю тему, але вона в стадії перевірки...

Хочу для обговорення та підтримання теми задати декілька питань форумчанам...

На Вашу думку якщо п. Костенко стане нардепом від Краснопільського округу що він перше зробить?

P.S. Цікавий документ з'явився у неті сьогодні.(http://www.pravda.com.ua/articles/2012/03/26/6961451/).

[i][i]

LoikoДата: Четвер, 29.03.2012, 14:43 | Повідомлення # 13
Рядовий
Краснопіляко, вибачатися Вам немає за що. smile Просто завжди хочеться знати, чи справді цікава тема для того, хто її починає...

Щодо Вашого висновку "Хвала новому голові РДА, який таки "примусив" пофігістів з Аграрних Інвестицій розвернутись не дупою, а обличчам до району...", то може статися, що він дещо передчасний...

По-перше, кому саме треба дякувати - то ще треба дізнатися. А по-друге, щодо "не дупою" - то тут теж все попереду.
Для чесної розмови з майбутніми виборцями спочатку треба було б прозвітувати про зроблене (див. вище про "інвесторів" та "благодійників"), а не влаштовувати піар-акції... Стосовно цього гарну пораду дав Гоголь_Моголь.

А щодо "...якщо п. Костенко стане нардепом від Краснопільського округу що він перше зробить?", то запитання явно передчасне і недоречне. Цю розмову хай починає сам претендент. А виборці мають приглядатися до людей, яких вони ВЖЕ ЗНАЮТЬ і знають, чого можна від них очікувати.

Невже серед жителів району не знайдеться своїх гідних кандидатів?

КраснопілякаДата: П`ятниця, 30.03.2012, 00:03 | Повідомлення # 14
Рядовий
Доброго часу дня Вам, шановний Лойко.

Те, що Аграрні інвестиції (надалі АІ) є кліщ на тілі людей - я навіть на єдину секунду не вагаюсь...
Щоб зробити аналіз їхньої діяльності (якраз цим пробую зайнятись) - не вистачає інформації.
Хоча гадаю там не все так гарно -як вони про це кажуть. Впевнений і у недовиплатах за аренду, і у нещівному використанні арендованої землі під посіви монокультур, і у використанні (руйнуванні) доріг, і у несплаті податків і у ще багато чому. Але на питання "що він (костенко) буде робити" як стане нардепом можно відповісти, коли відповісти на пидання "для чого йому нардепство?". Ось для чого ( у ракурсі району): краснопільщина+ білопільщина мають одні із самих кращих земель (по бонитету). Ось і все.

А з приводу того що "Цю розмову хай починає сам претендент. А виборці мають приглядатися до людей, яких вони ВЖЕ ЗНАЮТЬ і знають, чого можна від них очікувати". У МЕНЕ ПИТАННЯ (кричу дуже сильно) Ч О М У К О С Т Е Н К О !!!!!!!! ХТО ВІН, ЩО це за хрєн????? який разом з такими як ЯНИК + ЧМИРЬ + ставлений голова РДА (любий) будуть БУДУВАТИ ДЛЯ НАС МАЙБУТНЄ!!!! ЛЮДИ СХОМЕНІТЬСЯ!!!!

Уф (дуже емоційно, вибачаюсь, але наболіло).

.

Додано (29.03.2012, 22:54)
---------------------------------------------
Шановні земляки, щоб точніше дізнатися про "нашого " кандідата розпочинаю збирти інформацію про "діяльність" Аграрних Інвестицій на території України, Області, Району.

мій контакт

god01@ukr.net

конфіденціальність гарантую.

Додано (29.03.2012, 23:03)
---------------------------------------------
Доречы, Адмін створи нову тему Вибори ВР 2012 і туди вклади цю гілку форуму(для наочності) матеріал гадаю буде.
Сам якось не додумався...

Гоголь_МогольДата: П`ятниця, 30.03.2012, 10:26 | Повідомлення # 15
Рядовий
http://www.corpnews.com.ua/content/news/6/1849/
http://www.agroperspectiva.com/ru/news/35097

І сказали людям: ми вас поведем! Рушимо з ножами у наш край-едем.
І взялися кров'ю поле і гаї, бо рубались, бились ріднії, свої.
("Хто ж це так із тебе насміятись смів?", П.Г.Тичина, 1918)

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Олександр Костенко майбутній депутат ВР від Краснопілля?
Сторінка 1 з 212»
Пошук: