Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.08.2017, 01:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » У Краснопіллі буде новий дитячий майданчик (Де?)
У Краснопіллі буде новий дитячий майданчик
ЧеКаДата: Понеділок, 11.06.2012, 20:17 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Питання облаштування дитячого майданчика у Краснопіллі підіймалось не раз, але кожного разу воно натикалось на якісь перешкоди або й просто випадало з поля зору. Нарешті, здається, з'явилась реальна перспектива, тому пора знову підняти дане питання нагора. Цитую з районки:

"- Як це райцентр без дитячого майданчика? - висловлює свою думку Петро Петрович Кідіменко, - де ж тоді дітям відпочивати.
З ініціативи керівника району у Краснопіллі невдовзі з'явиться новий дитячий майданчик. Ось тільки де його розмістити, щоб було зручно усім?, - з таким запитанням голова райдержадміністрації звертається до жителів райцентру. Свої міркування з цього приводу ви можете висловити службі дітей райдержадміністрації за телефоном 7-22-63, або редакції районної газети за тел. 7-12-80, 7-13-06. Поквапіться з пропозиціями - розумними і діловими, адже від вибору місця для дитячого майданчика залежатимуть строки його будівництва. Будуть розглянуті всі пропозиції і обраний оптимальний варіант."

Оскільки багато хто переглядає новини лише на сайті - хотілось би, щоб жителі нашого селища висловили свою думку.

Особисто моє бачення таке:
Я бачу лише два зручних місця для першого майданчика.

1. Пустир за відділом освіти (музичною школою, ЦДЮТ). Плюси даного місця в тому, що воно досить непогано мусить охоронятись увечері (сторожі відділу освіти, пенсійного фонду, відділу соц. забезпечення), крім того, воно віддалене від доріг (хоча це можна сприймати і за мінус - не завжди мами знайдуть час вести свої чада далеко від будинку), а значить дитина не вискочить випадково на проїжджу частину.

2. Двір п'ятиповерхівки біля ринку. У цього місця є один суттєвий мінус - як поставляться мешканці будинку до "захвату" їхньої території і т.п. - можуть виникнути юридичні проволоки. Але є і суттєві плюси: перш за все, це те, що у цьому районі найбільша у селищі скупченість населення (а значить і дітей - навколо кілька багатоповерхівок, великий приватний сектор), а отже, більше можливостей для дітлахів потрапити на майданчик (гадаю, це найсуттєвіше), крім того, батьки приїздять разом з дітьми на базар, часто там (а може й у "Карпизі" поряд) затримуються у своїх "дорослих" справах (особливо приїжджі із сіл), і їм доводиться дітей тягати за собою, тоді як вони не зажди мають час, щоб зводити дітей у інше місце погратись. А тут якраз, як то кажуть, корисне з приємним (і також корисним, до речі). До того ж, важливим критерієм є затіненість місця (спостерігав на інших майданчиках у інших містах - навіть якщо стоять дві однакові гірки - всі діти катаються лише на тій, яка затінена) - ще один плюс на стороні цього місця.

Запрошую до обговорення - а головне - до внесення інших пропозицій.

Додано (11.06.2012, 19:17)
---------------------------------------------
До речі, йдучи додому, звернув увагу, що у центрі жодної мами з дитиною не зустрів, тоді як біля "Капризу" біля лавочок кілька колясок стоїть.
Тому із запропонованих мною варіантів я бачу перший як найзручніший для швидкої побудови (найменше юридичних "спотикань"), а другий - як найзручніший для користування дітлахами.

І ще, поки що пропозицій "за відділом освіти" за згаданими телефонами надходило найбільше.

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

Повідомлення відредагував ЧеКа - Понеділок, 11.06.2012, 19:43

ЛюдинаДата: Четвер, 14.06.2012, 12:39 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
За відділом освіти - було б добре, в центрі. Тільки треба дерева посадити для холодочку.
А ще як варіант - в районі лікарні чи стадіону. Знаю в Кролевці дитячий майданчик "Рошен" на самому стадіоні. І ще є парк за стадіоном.
Біля гімназії також можна, там стадіон на стадіон не схожий, одна назва (гімназисти могли б в школу на фізкультуру ходити).

ПтіцаДата: П`ятниця, 15.06.2012, 10:46 | Повідомлення # 3
Рядовий
А як вам біля магазину Оберіг? І приглянуто буде, і поряд магазин і дитячий світ.

lebosДата: Субота, 16.06.2012, 12:53 | Повідомлення # 4
Рядовий
Біля магазину "Оберіг" - це у Парку Слави? Якось Парк слави і дитячий майданчик...
Що стосується стадіону гімназії - то раніше учні і ходили на шкільний стадіон, але потім почали "заважати займатися учням школи" і їм не дозволили його відвідувати. Деякий час вони, навіть ходили на стадіон "Колос" (до облаштування власного майданчика).

Але постає ще одне питання: чи зможуть дістатися батьки з дітьми чи самі діти на дитячий майданчик у центрі селища? Як багато жителів будуть згодні подолати приблизно 4-5 км (віддалення СХТ, лісгоспу, вул, Садова, Пушкіна, а такоє Ревене, Ступівка і т.д. й т.п.) щоб відвідати дитячий майданчик, при умові відсутності громадського транспорту??? Чи не виявиться цей майданчик лише для жителів центру селища?

SpeckorДата: Субота, 16.06.2012, 21:11 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Заблокированные
Вже все вирішено, майданчик буде за музичною школою і будуватися він буде за кошти Костенка, принаймні так афішується, а чи залучатимуться для цього кошти, передбаченні на пам’ятник, це вже інше питання. Якщо для майданчика кошти є, то може "пам’ятні" залучити для чогось іншого? Яка ваша думка?

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

ЧеКаДата: Понеділок, 18.06.2012, 11:57 | Повідомлення # 6
Рядовий
lebos, Звичайно, щодня діти з околиць дістатись туди не зможуть. І це всі розуміють. Але, якщо немає можливості побудувати майданчики у різних кутках Краснопілля, то все ж починати з чогось треба. І центр - це якраз найприйнятніше місце. Принаймні, хоча б інколи і діти з околиць зможуть на нього потрапити, і навіть з сіл (все ж часто приїздять батьки з дітьми), особливо на свята.

Speckor, Звичайно було б непогано залучити їх ще для чогось, та навіть для таких же (чи навіть менших - не знаю розмірів і масштабу центрального) майданчиків в інших мікрорайонах селища Наприклад, почати з СХТ. У лісгоспі ж на стадіоні давно функціонує майданчик. Продовжити можна на місці старого майданчика за стадіоном і т.д.

А взагалі, стосовно використання згаданих "пам'ятних" коштів, гадаю, потрібно організувати громадське обговорення, можна опитування на цьому сайті чи обговорення на форумі, чи спочатку обговорення, щоб визначитись із пропозиціями, а потім голосування по даних пропозиціях.
Наприклад, моя ідея стосовно інших майданчиків має один суттєвий недолік. Якщо центральний майданчик часто можуть відвідувати і жителі сіл, то на регіональні майданчики вони навряд чи потраплятимуть. А гроші все ж таки збирались з усього району. Тому і справу потрібно запропонувати районного рівня.

НаташаДата: Неділя, 09.09.2012, 13:38 | Повідомлення # 7
Рядовий
Дитячий майданчик гарний. Багато різних розваг для дітей. Вони приходять із задоволенням на гірки. Та хіба ж для "таких" дітей він був поставлений?! Вчора я з дитиною була там! Жах! Діти яким по 13-15 років зайняли весь майданчик - це раз. Два - те що вони розмовляють "матом". Урни для мусора, підлітки взагалі їх не помічають! Мені було соромно знаходитися там з дочкою. Такими темпами він не довго існуватиме, а щє навіть і відкриття не було!!!!!

ЧеКаДата: Неділя, 16.09.2012, 21:10 | Повідомлення # 8
Рядовий
2 Наташа

Стосовно віку дітей - не бачу нічого жахливого. Адже, наскільки мені відомо, дитячі майданчики розраховані на різні вікові категорії дітей до 14 років. Не знаю, на яку категорію конкретно розхрахований даний майданчик, але судячи з розмірів та видів деяких конструкцій - не обмежений 8-10 роками.
Стосовно ж решти - цілком згоден. Таких "вихованих" дітей на дитячі майданчики варто було б не пускати. Але говорити легко, а от як це зробити на практиці - невідомо. Залишається сподіватись на свідомих батьків чи підлітків, які б могли б хоч якось стримувати "гопотню". Звичайно, якщо це гуртківці з ЦДЮТ - тоді допомогти могли б керівники гуртків, які в цей час відповідають за своїх учнів.

А взагалі - це глобальна проблема всіх майданчиків, вирішення якої залежить лише від свідомої позиції всієї громади.
Зрештою, майданчик функціонує, і щодня з нього не вибуває малеча. А значить, він побудований не даремно. Тепер хочеться сподіватись, що обіцянки влади про створення інших майданчиків у селищі не пропадуть даремно.

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » У Краснопіллі буде новий дитячий майданчик (Де?)
Сторінка 1 з 11
Пошук: