Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 19:47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля? (Обговорюємо кандидатів у депутати ВРУ)
Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля?
КраснопілякаДата: Вівторок, 19.06.2012, 05:48 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби, шановні... Неспиться мені чогось, ось і вирішив нову тему розпочати на форумі... Пропонував модераторам розпочати, але вони мовчать...

Так ось...давайте обговоримо... Я спеціально не буду ставити наголос про партійність кандидатів...Бо сьогодні тут завтра там - а особистість - вона залишається...

Майбутні (скоріше потенційні) кандидати по Виборчому Округу, в який входе Краснопільський район: № 158 ( практично це "Хімік" і прилягаючі райони м. Суми + Білопільський, Сумський, Краснопільський район...)

Я прогнозую що планують йти по цьому округу:

Токар Володимир керівник заводу продтоварів с. Бездрик, Сумського району, екс голова Сумської обласної ради (хотів би ще добавити але поки що нічого)

Волков Олександр - нема клейма де ставити...При Кучмі був один з найбагатіших олігархів, який мав великий вплив на президента Кучму, тепер ДОНЄЦКІЄ його круто подвинули, ще й забрали МИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО у Патріотівці ( яке доречі йому дісталось від В. Щербаня) і він став ОПППОЗЗІЦІОНЄРОМ...

Костенко Олександр керівник "славнозвісних" Аграрних Інвестицій...Просто МІЛАШКА ...ось він купляє нащі голоса за нащі грощі(знов майже гречка) http://www.vsisumy.com/sumy-market/organizacii/blagotvoritelnye/articles/agrariy-oleksandr-kostenko

МОЇ ОСОБИСТІ СІМПАТІЇ (гадаю як і у багатьох Краснопільчан ) на боці Токаря.

Може ще у кого є яка інформація про можливих кандидатів?

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Вівторок, 19.06.2012, 05:56

LoikoДата: Вівторок, 19.06.2012, 11:12 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы

Краснопіляко, проблема в тому, що мало отримати "симпатії", важливіше їх (тобто голоси) утримати і захистити (від фальсифікацій)...

Ми живемо в той період, коли часи "симпатій" знову пройшли. "Симпатії" спрацювали (частково) на рубежі 80-90-х вже минулого століття.
Потім наступили часи "гречки", адмінресурсу, махінацій та "розчарування".
У 2004-2010 рр. знову (ненадовго) повернулися часи "симпатій" (не скрізь). Все було більш-менш чесно.
Тепер знову настали часи "гречки", адмінресурсу, махінацій та "розчарування".

Так що особливих підстав для оптимізму немає, і сподіватися на "симпатії" явно замало.

Діятимуть лише грубі аргументи:
1) хто більше насипле "гречки";
2) на кого працюватиме (аж до фальсифікацій) "нова" влада;
3) хто здатен буде захистити свої голоси, тобто хоча б матиме достатню кількість НАДІЙНИХ членів комісій та спостерігачів.

Без 3-го пункту "симпатії" нічого не варті.

Найбільше "штиків" в районі (якщо вірити бравурним звітам "очільників") у БЮТ. Але щодо цього є великі сумніви...

А тепер вгадайте з одного разу, У КОГО справді є надійні "штики"?

Тому треба говорити не стільки про "симпатії", скільки про "штики"...

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

КраснопілякаДата: Понеділок, 25.06.2012, 21:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
І які це штики БЮТу ???? у вигляді хапуги Приходька(він очолить штаб Волкова) - який за рахунок району побудував хату у Низах, у якого ліпший товариш був (мабуть досі є) ТУШКА - Сідєльник І.І.? Чи то Полілуй? Чи хто? БЮТ у районі ( за невеликим виключенням) прогнивший....

І Волков О. цьому буде ілюстрація...

Додано (25.06.2012, 20:14)
---------------------------------------------
Від якої політичної сили йтимете, які Ваші політичні симпатії?

Я не маю відношення до жодної політичної сили. Щоб мати політичні сімпатії, треба бути в політиці, я ж поза неї. Я займаюсь сільскогосподарським виробництвом і по можливості благодійністю. Проте я громадянин, і мене зачіпають суспільні проблеми, які існують в державі.

А офіс фонду в прииіщенні обласної організації партії регіонів? СПІВПАДІННЯ?

Хто в Англії в XI столітті ( ТИСЯЧУ РОКІВ ТОМУ!!!! оце приклад!!!) пред’явив претензії королю? Лендлорди, феодали. Вони прийшли і сказали: «Слухай, король, ти судиш як тобі заманеться, ти будь-кого з нас можеш у будь-який момент повісити, а ми, взагалі-то багато користі країні приносимо! Давай, зроби вже нормальний суд! І взагалі, чому ми повинні платити такі божевільні побори? У нас селяни можуть з голоду померти. Давай щось змінювати!». І король вимушений був в результаті погодитися.( феодальний стрій ЛЕНДЛОРДІВ тримався ще понад 600 років)

ОГОВОРОЧКА КАК ДОВОРИТЬСЯ ПО ФРЕЙДУ... В УКРАїНі НАРОД Є ВЛАСНИКОМ ЗЕМЛІ, а не ЛЕНДЛОРДИ і вони повинні требувати права у ПРезидента а не у короля...

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. (вчить КОНСТИТУЦІЮ)

Так згоден з вами, у Вас ЛЕНДЛОРДА селяни точно скоро з голоду повимирають... Уявляю собі, як Костенко (разом із Слизьким мабуть) приїздить до яника і каже...Давай щось змінювати... І яник змінив раптом...

Відомо, що ви їздите районом разом із заступником губернатора Слизьким. То ж ви йдете від влади? опозиційної риторики від вас нечутно - черговий щедрий благодійник, який зачасту спонсує владні соцпроекти. Готові відкрито сказати, що ви йдете від влади?

НЕГОТОВИЙ він... Бо якщо буде себе представляти як кандидата від влади (влада жуликів) то пролетить як фанера над Парижем...І він це усвідомлює точно...

Додано (25.06.2012, 20:56)
Для Костенко: навіщо вам іти у ВРУ? Ви успішний бізнесмен, заможна людина. Якщо у вас гарно виходе керувати господарством, то це не означає успіх у керівництві державою ( таких у ВРУ повно).

А чому ви туди зайняли чергу з подачі ПР та обласного керівництва?
То бачу такі причини (може ще які є але зразу невидно)...

1. Краснопільська земля: пори все, Ваші інвестиції ростуть... А землі (вільної неорендованої) у Білопільському, Краснопільському і Сумському районах вже немає... А на носі 2013 рік і її можна буде купляти... Ось вам і набагато легше буде БАРТОНУТИ місцевих орендарів якщо у вас буде "КОРОЧКА " від ВРУ.( схему яку ви будете використовувати я намалюю пізніше)

2. Просто захист особистих інтересів (як бізнесмена) недоторканність ще ніхто не відміняв...

Ще питання: чи готові Ви покласти свій мандат депутата ВРУ(якщо таке недай боже трапиться), коли ви станете САМОВИСУВНОЮ ТУШКОЮ?

Прошу без образ, бо на правду гріх ображатись...

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Понеділок, 25.06.2012, 22:02

LoikoДата: Середа, 27.06.2012, 11:25 | Повідомлення # 4
Рядовий
Quote (Краснопіляка)
Додано (25.06.2012, 20:56)
Для Костенко: навіщо вам іти у ВРУ? Ви успішний бізнесмен, заможна людина. Якщо у вас гарно виходе керувати господарством, то це не означає успіх у керівництві державою ( таких у ВРУ повно).

А чому ви туди зайняли чергу з подачі ПР та обласного керівництва?
То бачу такі причини (може ще які є але зразу невидно)...

1. Краснопільська земля: пори все, Ваші інвестиції ростуть... А землі (вільної неорендованої) у Білопільському, Краснопільському і Сумському районах вже немає... А на носі 2013 рік і її можна буде купляти... Ось вам і набагато легше буде БАРТОНУТИ місцевих орендарів якщо у вас буде "КОРОЧКА " від ВРУ.( схему яку ви будете використовувати я намалюю пізніше)

2. Просто захист особистих інтересів (як бізнесмена) недоторканність ще ніхто не відміняв...

Кілька коментарів з цього приводу:

1. Запитання майбутньому кандидату Костенку тут не зовсім доречні. Адже ні він особисто, ні будь-хто з його представників поки-що не засвідчив своєї активності на форумі цього сайту. Так що такі прямі запитання - це "в повітря"...

Втім, як "думки вголос"... - для тих, хто читатиме цей форум, вони цілком слушні і можуть бути корисними.

2. Щодо Вашого припущення №1 - як кажуть, "нє в бровь, а в глаз". Дуже вчасно і слушно. Дійсно, в тих жирних схемах, які почнуться після масової розкупівлі землі, "набагато легше буде БАРТОНУТИ місцевих орендарів якщо буде "КОРОЧКА " від ВРУ".

3. Припущення №2 теж самозрозуміле. Адже "білими людьми" у нашій не надто впорядкованій країні почувають себе лише депутати ВРУ та ті, хто "при владі" і вміє цим нахабно користуватися...

P.S. Запитання щодо "самовисувної тушки" - більше риторичне, ніж по суті. Адже відповідати на нього ніхто не буде (див. вище). Та й поняття "тушка" для кандидата, який йде фактично "від влади", фактично позбавлене сенсу.
Люди, які йдуть у ВРУ для "захисту" своїх бізнесових інтересів, ЗАВЖДИ опиняються у провладній більшості. Тим більше, якщо вони "незалежні" і не обмежені участю у серйозних політичних партіях...

Ото і вся "передвиборча арихметика"... Справжній суспільний авторитет за кілька місяців "раптового приступу благодійництва" не здобувають...

platovaДата: Середа, 27.06.2012, 20:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Репутація: 1
А я б хотіла бачити депутатом саме Костенка. Під час його візиту до Краснопілля він справив на мене дуже гарне враження - без понтів, простий, відкритий, видно, що добра людина. І розумна. На відміну від вас мені набридло політиканство в кандидатах, ці безглузді лозунги, обіцянки. А він робить справи, допомагає багатьом людям - і маєте ж совість засуджувати його за це. То краще для такого народу невдячного взалагі нічого не робити, так по-вашому? І якщо у когось раптовий приступ благодійництва, то у вас, судячи з усього, приступ заздрості.

LoikoДата: Середа, 27.06.2012, 21:17 | Повідомлення # 6
Рядовий
Шановна форумчанко platova!

Мені здається, що Ви зарано почали робити якісь висновки щодо вподобань і "приступів" своїх колег по форуму... dry

Тут така справа... Новітня історія парламентаризму на пострадянському просторі (останні менш ніж 25 років, а до того жодного парламентаризму не існувало за визначенням) свідчить, що "абсолютно незалежних" депутатів і кандидатів не існує в природі. Всі кудись заангажовані... Якщо не "на старті", то "в процесі" - обов'язково. А якщо комусь і вдавалося зберегти своє "Я", то про таких депутатів ніхто нічого не знав і не пам'ятав... І їхній вплив "на процес" впевнено наближався до нуля...

Тому, коли хтось заявляє, що він абсолютно "незалежний", то має бути готовим до відповідної порції скепсису щодо своїх заяв... dry

platovaДата: Середа, 27.06.2012, 21:40 | Повідомлення # 7
Рядовий
Шановний Лойко (правильно?), от і цими словами ви довели мої припущення - ви з головою в політиці.
Так, в світі немає людини повністю незалежної. Всі ми від когось чи від чогось залежимо, і ви також. Так "устроен мир".
Але ступінь і прояви цієї залежності у кожного різна.
Хтось через залежність бігає по вулицям з опозиційними гаслами, бо більше ні на що не здатен, а хтось вирощує пшеницю і намагається знайти спільну мову з владою, бо конфлікти з нею не принесуть користі бізнесу.

LoikoДата: Середа, 27.06.2012, 22:14 | Повідомлення # 8
Рядовий
Шановна форумчанко platova!

Не знаю, що довів своїми словами я (чи що Ви в них побачили), але результат вийшов гірший для Вашого обранця... sleep

Справа в тому, що мені у цьому всьому нічого втрачати, крім свого одного-єдиного виборчого голосу. Я - проста "одна електоральна одиниця".

А от Ви своїми словами довели всі припущення, висловлені у цій темі, щодо майбутнього кандидата Костенка... smile

platovaДата: Середа, 27.06.2012, 22:33 | Повідомлення # 9
Рядовий
Я писала: "На відміну від вас мені набридло політиканство" - це було моє припущення, що ви політикан.
і воно виявилося вірним, бо наступне ви написали як знавець політології: "Новітня історія парламентаризму на пострадянському просторі (останні менш ніж 25 років, а до того жодного парламентаризму не існувало за визначенням) свідчить, що...".
Насправді, ви дуже все ускладнюєте.
І я не бачу в ваших припущеннях щодо кандидата здорового глузду. Бо вони дуже заангажовані, далекі від реальності, і до того ж, як мені здається, багато в чому надумані.
І, якщо, як ви говорите, вам нічого втрачати, і вас не цікавить політика, то навіщо вам такому аполітичному і незалежному критикувати того ж Костенка?
Може, він вам особисто щось погане зробив?
Нашому колективу він допоміг (те, що зробив він для нас не робив ніхто). Тому я за нього.
А вам то чого "рвати на собі рубашку", доводячи в просторах Інтренету, який Костенко такий-пересякий.
А?

КраснопілякаДата: Неділя, 01.07.2012, 16:36 | Повідомлення # 10
Рядовий
Шановна колего platova (бо ми всі форумчани), мене батьки завжди вчили поважати думку інших.
Я гадаю, якщо Вашому колективу " він допоміг (те, що зробив він для нас не робив ніхто).", так може хай і залишається у Краснопільському районі бо він тут приносе користь громадянам стане депутатом обласної чи районної ради та захищає інтереси Краснопільчан? Бо як попаде у ВРУ так Вам і нам більше нічим не зможе допомогти...Як у тій казці "Такая корова нужна самому..."

Крім того якщоб Ви ще й розказали ЯКОМУ КОЛЕКТИВУ він допоміг як ніхто інший...Так ми б Вам були вдячні.

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Неділя, 01.07.2012, 16:37

LoikoДата: Понеділок, 02.07.2012, 12:50 | Повідомлення # 11
Рядовий
Quote (platova)
Насправді, ви дуже все ускладнюєте.
І я не бачу в ваших припущеннях щодо кандидата здорового глузду. Бо вони дуже заангажовані, далекі від реальності, і до того ж, як мені здається, багато в чому надумані.

Насправді, я якраз все "дуже спрощую". Бо, як там не крути, але дійсно 99% так званих "незалежних" кандидатів після перетворення у депутатів невідворотно "опиняються" у владній коаліції. Так було у 2002 році, так буде і в 2012-му. Чудес не буває, Україна за останні 10 років майже не змінилася. Хоч це й сумно усвідомлювати... huh

А якщо й змінилася, то не в кращу сторону. Любителів "халяви" навіть побільшало...

Щодо заангажованості. Хто більше з нас заангажований (і ким smile ) - легко визначить для себе будь-хто, хто потрудиться, прочитавши Ваші і мої пости на цьому форумі. Мої запитання і мої коменти будуть однаковими для всіх, хто стане героєм подібних тем. Маю надію, що знайдуться ініціатори, які захочуть обмінятися думками щодо всіх "незалежних" кандидатів, які матимуть честь запропонувати себе електорату нашого округу (Суми, Білопілля і Краснопілля).

Технологія проста - спочатку кандидат має розказати про свої мотиви, потім про свою діяльність в наших краях (щоб можна було порівняти його "гешефт" і його "благодійність"), а вже потім про свої політичні симпатії та плани, як він буде "покращувати" життя держави і нашого округу.

Причому перш за все буде цікаво, що ж гарного він напланував для всієї держави (бо вибирають його до ВРУ, а не до Краснопільської селищної ради), а вже потім - як його "корочка" нардепа ВРУ зможе допомогти щось зробити і для округу.

Без відповідей на всі ці запитання немає взагалі про що говорити...

P.S. Як мені здається, особисто Вам, колего platova, немає про що хвилюватися. Шанси у Вашого кандидата дуже високі. "Гречка" завжди перемагає smile (див. пост №2 у цій темі).

platovaДата: Четвер, 05.07.2012, 00:37 | Повідомлення # 12
Рядовий
Так, Україна не змінилася. І перш за все тому, що менталітет залишився.
Владу у нас ніколи не любили - це факт.
Опозицію люблять доти, поки вона не при владі.
Поки БЮТ була "на коні" весь народ був проти неї (ЗГАДАЙТЕ!!!!!!), а як тільки опинилася в опозиції - знову стала люба й мила.
Народ швидко стирає з пам'яті "томіфлю", "дорогі костюми Леді", "газові контракти". Всього цього наче й не було.
Коли костюми від Шанель змінилися на костюми в полосочку, всі жаліють. Яка нещасна. Мучениця!
А мені набагато більше шкода, наприклад, Колю, який щоб прокормити сім'ю пішов на злочин і пограбував продуктову лавку.
І йому дали срок не менший, ніж тій, яка поцупила у держави мільярди.
А палату - гіршу...
То проти якої влади ви тут виступаєте?

Додано (04.07.2012, 22:47)
Я тут тоже в Интернете нашла информацию.

На сайте Данкора:

http://www.dancor.sumy.ua/forum/politika/78541?page=2#

1. Про Токаря

Гавно и отстой Ваш Токарь. Все знают, что сейчас он коленках выпрашивает у Юрпалыча защиту и подлизывается к Минаеву. А закончится все выходом из Фронта Змин и походом фактически от ПР по Сумскому району и Заречному району г. Сумы, причем будет считаться самовыдвиженцем. А если налоговики неправы, то есть суд. Все кроме него спокойно платят бабло и отбиваются в суде. Но это ж сука жадное чмо, все только на халяву. А вообще образование - училище, про Вуз продолжает врать, по сути политический предатель, который призывал в 2010 голосовать за Януковича и предал БЮТ, участвуя в свержении Бютовца с председателя облрады в 2008. Потом перебежал в ФЗ, где его подобрал Коля Клочко. Теперь предает Колю, ФЗ и КОД ради выдвижения по 158 округу и он не скрывает, что ему плевать кого выдвинут, но он пойдет, невзирая на партию и оппозицию. Тоесть кто он если не предатель. И еще не потрудись сынок объяснить, что сделал этот подонок как руководитель облсовета. А ведь именно он ****ил охотничьи угодья и отклонял прокурорские помещения, еще были участки на Луначарского на берегу псла.

И дальше

.... Не потрудитесь также объяснить почему вы (Токарь) агитировали за поддержку Януковича и даже угрожали работникам распилить Ваш завод, если они будут поддерживать др. кандидатов. Не потрудитесь также объяснить зачем Вы оформляли участки на Криничной на Ваших родственников, используя связи с Минаевым. Это очень морально, дерибанить Сумскую землю. Именно за это мы за Вас должны голосовать. Или может Вы объясните нам, зачем вы с бандитами крышевали парковочную мафию и угрожали отстрелять городских чиновников, которые мешали незаконно грабить сумчан на парковках.

Додано (04.07.2012, 22:58)
Из сайта Панорамы

Расскажите что Вы лично сделали как руководитель Обл. совета, когда занимали эту должность, для развития малого предпринимательства в области. Я не беру в расчет Вашу трепотню на митингах которые организовывали предприниматели. Приведите конкретные цифры и программы.
12.05.2011 14:09
Отвечает Владимир Токарь:
Будучи главой облсовета, я подал обращение к Кабинету Министров Украины и ко всем областным советам по поводу необходимости пересмотра Налогового кодекса.
Как я уже сказал выше, мы проводили круглые столы и экспертные обсуждения по всей области, провели всеукраинский Форум предпринимателей...

И все???????!!!!!!!!!

Додано (04.07.2012, 23:05)
Еще вопрос господину Токарю:

Губернатор рапортует об успехах в инвесторами? По вашей информации, все ли так радужно? Какие инвесторы заходили на Сумщину в последнее время?
13.05.2011 16:09
Владимир Токарь

Ответ: Депутатский корпус облсовета прилагает максимум усилий, чтобы инвесторы шли в область.

Еще:
Уважаемый Владимир Николаевич, позвольте поинтересоваться о том, как поживает ваше с вашим зятем, депутатом горсовета, Александром Малюком (БЮТ) коммунальное (якобы) предприятие "Сумыпарксервис"? Какие настоящие финансовые результаты работы этого предприятия?

Владимир Токарь: Это коммунальное предприятие, обращайтесь к мэру. Я никакого отношения к этому предприятию не имею.

Додано (04.07.2012, 23:07)
Делайте выводы.
Пусть будет хуже, зато свой? )))))

Додано (04.07.2012, 23:18)
http://vvnews.info/
/////
Напомним, Токарь в свое время стал депутатом облсовета по списку БЮТ, но в прошлом году был исключен из партии ВО «Батьківщина» после того, как организовал отставку другого БЮТовца, Вячеслава Шапошника, и сам занял пост председателя облсовета. Эти действия не были одобрены киевским руководством БЮТ.
На последних президентских выборах Токарь поддержал кандидатуру Виктора Януковича, а после назначения руководителем Сумской области регионала Юрия Чмыря, не раз заявлял о намерении плотно сотрудничать с новой вертикалью исполнительной власти.

Додано (04.07.2012, 23:24)
Еще информация:
Как было в 2010 году:

Экс-“бютовец” глава облсовета Владимир Токарь создаст в Сумах широкую коалицию для Виктора Януковича, а часть “бютовцев” в горсовете может перебежать к Сергею Тигипко.

Накануне президентских выборов в сумском БЮТ фактически победила группа экс-главы облсовета Вячеслава Шапошника, которому покровительствовал центральный офис. Однако победа именно этой группировки во внутрипартийном конфликте, похоже, создаст большие проблемы БЮТ на областном уровне

На нынешних президентских выборах областной штаб Юлии Тимошенко возглавлял нардеп Владимир Полохало, находившийся якобы над конфликтом, но именно сторонники Шапошника играли ключевую роль в проведении кампании. Самого Шапошника поставили руководить штабом в Ромнах. А вот их противники из группы экс-руководителя облорганизации “Батькивщины” нардепа Ивана Сидельника оказались не у дел. Однако фактический лидер этой группы в облсовете, областной спикер Владимир Токарь, не стал безучастно дожидаться исхода выборов и между двумя турами откровенно заявил о том, что поддерживает Виктора Януковича.

По большому счету, у Токаря вместе с шестью соратниками-депутатами, исключенными из БЮТ, не было особого выбора. Что подтвердил глава штаба Тимошенко Владимир Полохало, который заявил, что честнее было бы сложить мандат, но Токарь с “циничным прагматизмом” пытается “остаться у власти любой ценой”.

Додано (04.07.2012, 23:37)
Про Волкова

Я удивляюсь, что волков ассоициируется с тимошенко. Тут о Волкове о чем много фактов, так, что потрудись их опровергнуть перед тем, как отстаивать кандидатуру Волкова

http://www.dancor.sumy.ua/forum/politika/77975.

LoikoДата: Четвер, 05.07.2012, 12:51 | Повідомлення # 13
Рядовий
platova, Ви хотіли сказати, що коменти, які Ви тут так щедро напостили, - то "правда, вся правда і нічєго кромє правди"? dry

У якості коротенького офф-топіка, ще одна репліка: тут хтось комусь дорікав марнуванням особистого вільного часу... Видно, що учора ввечері його змарновано таки чимало... smile

А тепер, повертаючись до теми:
Вчора - до моменту появи "щедрих" доповнень до первинного Вашого поста - хотів натякнути Вам, що розмірковування про "владу взагалі" і про "виступи проти влади", - то "роздуми" взагалі-то поза темою...

Але з'явилися Ваші щедрі цитати, і пост змістовно став цілком "в темі", за що Вам особисто щиро дякую. sleep

Наскільки істинна та інфа - то вже інше питання. У будь-якому разі, в такій "благородній" справі як передвиборча боротьба інфа зайвою не буває (це для виборця), а також "всє срєдства хороши" (це для кандидатів-суперників).

Чекаємо не менш змістовних коментів-відгуків про діяльність новоспеченого шановного кандидата Костенка.
dry

platovaДата: Четвер, 05.07.2012, 14:37 | Повідомлення # 14
Рядовий
тут хтось комусь дорікав марнуванням особистого вільного часу...

З ким поведешся, того і наберешся.

Додано (05.07.2012, 13:37)
Якщо ви щось вважаєте неправдою про Токаря чи Волкова - агрументуйте.
З аргументами у вас дуже слабо. А от вигадувати, придумувати ви гаразді.

КраснопілякаДата: П`ятниця, 20.07.2012, 12:39 | Повідомлення # 15
Рядовий
МЕНІ більше вього сподобалось репліка від ПАВЛОВОЇ..( Трохи перефразую щоб сконцентрувати вміст)

" Якщо податкова неправа то до суду... А суд вирішить правильно як заплате.... Гад жеж не плате..."

Ха Ха Ха на репліку (просто тупо).

Таке враження що пані ПАВЛОВА або у податковій працює, або у суді...ДОРЕЧІ ТАК І ПОСВЯТИЛИ НАС УСІХ у те- деж ви працюєте? кому так допомагає п. Костенко?

Додано (13.07.2012, 13:39)
http://sumynews.com/texts/news/item/3937-batkivshhyna-ne-zatverdyla-volkova-kandydatom-vid-opozycziyi-na-sumshhyni.html Слава Богу одного тормоза кикнули из кандидатов в депутаты...
У опозиции таки глаза есть.

Костенко никто не кикнет будет кандидатом... У ПР глаза на ж...пе

Додано (20.07.2012, 11:39)
ХА - ХА нова тема.....
- Помимо денежной, вы оказываете продуктовую помощь. Не так давно вашим фондом проводилась акция «Смачний гостинець – дому радість» в рамках которой многодетным семьям и детям-инвалидам было передано по 30-40 кг сахара и муки. Многие увязывают это с предстоящими выборами…

- Рецепт у многих политиков такой простой: наобещай всякого-разного – и завтра ты будешь в Верховной Раде под бурные продолжительные аплодисменты. Или что еще другие делают? Сидят в блогах и все подряд критикуют. Все складывается для них весьма удачно. Ведь они ничего не делают, а значит, критиковать их не за что. Но это – импотенция. Мне такого «счастья» не надо. Лучше я буду что-то делать полезное, пусть с ошибками, пусть меня критикуют, но эти промахи я буду любить больше, чем себя самого, сидящего днями напролет за клавиатурой. Что касается конкретно этой акции, то мука и сахар для меня, как работника сельского хозяйства – это плоды моего труда, и я ими делюсь.

ДА НЕЗАРАСТЕТ ТРОПА ЛЕНИ КОСМОСА ( черновецкого) Тот бабушкам гречечку... а Костенко Сахарок...и Мукичку... та и по 30-40 кг... Идет ваБанк на победу ... ЛИЦЕМЕР

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля? (Обговорюємо кандидатів у депутати ВРУ)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: