Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017, 11:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля? (Обговорюємо кандидатів у депутати ВРУ)
Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля?
platovaДата: П`ятниця, 20.07.2012, 20:30 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Краснопіляка, а що ви зробили для своїх ближніх, оточуючих, для своєї країни?

ЧеКаДата: Субота, 22.09.2012, 11:58 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозволю і собі пару реплік не від громади, а особистої позиції
Quote (platova)
А я б хотіла бачити депутатом саме Костенка. Під час його візиту до Краснопілля він справив на мене дуже гарне враження - без понтів, простий, відкритий, видно, що добра людина. І розумна. На відміну від вас мені набридло політиканство в кандидатах, ці безглузді лозунги, обіцянки. А він робить справи, допомагає багатьом людям - і маєте ж совість засуджувати його за це. То краще для такого народу невдячного взалагі нічого не робити, так по-вашому? І якщо у когось раптовий приступ благодійництва, то у вас, судячи з усього, приступ заздрості.

Давно не секрет, що переважна більшість вручених Костенком подарунків - насправді не його, а держави, благодійних організацій (у тому числі закордонних) чи навіть громади. Тому, шановна platova, дайте мені сотню, я куплю за неї ковбаси в вручу вам при нагоді, а ви мене за це любіть wink
Ба, навіть те, що він ніби-то вручає від сумнозвісних "Аграрних інвестицій" - це лише вкладення невеликого капіталу під великі відсотки (між іншим, ті відсотки будемо платити ми з вами).
Звичайно, якщо це дійсно благодійність, як ви стверджуєте - я за неї вдячний. Сподіваюсь, як справжня благодійність, вона після виборів не закінчиться? І ми також щотижня (як не частіше) будемо бачити в новинах звістки про нові благодіяння?
Але за благодіяння ніякої віддачі не вимагають. Дякую ПІДПРИЄМЦЮ Костенку за допомогу. Сподіваюсь, вона ніякого стосунку до КАНДИДАТА Костенка не має? Ато щоб не вийшло криміналу... Якщо так - то візьмемо подарунки, подякуємо, і підемо голосувати за того кандидата, якого кожен сам обере, дивлячись на потенційну користь кандидатів у їхніх безпосередніх обов'язках як майбутніх депутатів, я не підприємців.

Quote (platova)
Опозицію люблять доти, поки вона не при владі.
Поки БЮТ була "на коні" весь народ був проти неї (ЗГАДАЙТЕ!!!!!!), а як тільки опинилася в опозиції - знову стала люба й мила.
Народ швидко стирає з пам'яті "томіфлю", "дорогі костюми Леді", "газові контракти". Всього цього наче й не було.
Коли костюми від Шанель змінилися на костюми в полосочку, всі жаліють. Яка нещасна. Мучениця!
А мені набагато більше шкода, наприклад, Колю, який щоб прокормити сім'ю пішов на злочин і пограбував продуктову лавку.
І йому дали срок не менший, ніж тій, яка поцупила у держави мільярди.
А палату - гіршу...
То проти якої влади ви тут виступаєте?

За весь народ відповідати не треба. Особисто я, як один із представників народу, з початку століття не змінював своїх політичних уподобань залежно від того, став БЮТ владою чи опозицією. Зрештою, при владі він ні разу насправді і не був. Навіть коли Тимошенко була прем'єром, у неї не було повноцінних важелів влади. Хоча навіть в такій ситуації вона змогла дещо вирвати з рук мафії. Що стосується соціальних питань - то світло перестали вимикати при ній, "тисячі", до яких намагається тепер примазатись і нинішня влада - також її заслуга, підвищення соціальних стандартів, а головне реалізація їх - також я бачив лише при ній. Хоча більшість із запланованого впевнений, реалізувати так і не дали.
Стосовно газових контрактів - дійсно таких грабіжницьких угод, які підписував Янукович, не було до нього ні разу. Ту яз вами годен. з "Тимошенківськими" угодами навіть порівнювати соромно.
Зрештою і на пам'ять поки що не скаржусь. Чого варті костюми Тимошенко (зрештою було б не приємно, якби на представницькі зустрічі особа яка представляє нашу державу з'явилась у дешевому китайському костюмі) проти щорічних багатомільярдних (зате на кількамільйонні соціальні програми грошей у бюджеті нема) ремонтів Межигір'я та іншого обслуговування нинішнього президента.

Після всіх моїх слів ви,мабуть, подумаєте, що я дивлюсь на БЮТ у рожевому світлі. Насправді, я бачу і у них багато проблем (хоча б Волков). Тому ідеалізувати не приходиться. Але ваше запитання можу відповісти - особисто я виступаю проти влади донецької мафії.

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Кого б я хотів бачити депутатом ВРУ від Краснопілля? (Обговорюємо кандидатів у депутати ВРУ)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: