Вітаю Вас Гість!
Неділя, 22.10.2017, 11:19
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Місця відпочинку
Місця відпочинку
lebosДата: Четвер, 28.06.2012, 12:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене цікавить таке питання: де жителі нашого селища можуть змістовно і безпечно відпочити?

У даний момент в Краснопіллі широко представлені лише бари. Дитячий майданчик - у планах. А що стоюється відпочинку на воді - обійняти і плакати.
По-перше, ЖОДНОГО облаштованого та приведеного до належного стану місця відпочинку на воді в селиі немає (якщо помиляюся - поправте). По-друге, відсутня ЖОДНА інформація про дозвіл санепідемстанції, щодо купання у водоймах, наче це таємниця за сімома замками.
Нещодавно загинула 15 річна дівчина, зісковзнувши з плит. Але вона пішла на плити через необлаштованість пляжу! Урочище Грузне було побудоване для поливу полів і не пристосоване для купання. Ще й досі на дні є бетонні пасенки від стовпів - "привіт" від будівників. Глибина також не дуже безпечна, а ще якщо додати підводні течії - весь комплект "безпеки".
На території селища є і інші необлаштовані(Бабачина) або покинуті(Дідове), а Грузна користується великим спросом через те, що туди можна дістатися автобусом.

Можливо настав час, коли потрібно взяти за облаштування місць БЕЗПЕЧНОГО відпочинку, хоча б і за гроші "пам'ятника"???

ЧеКаДата: Субота, 22.09.2012, 13:06 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Вирішив підняти стару тему.

Відповідь на ваше питання залежить від того, що ви чекаєте від відпочинку. Мені вдавалось безпечно відпочивати і в місцевих барах, і в місцевих лісах-ярах-ставках (особливо влітку). Але деякі люди і в театрі можуть "нарватись" на неприємності. Щодо змістовного відпочинку - при можливості можу порадувати більше подорожувати - і корисно, і змістовно, і цікаво.

Дитячий майданчик (хочеться вірити, що перший) став реальністю, хоча сумніваюсь, що він насправді вам підходить як місце відпочинку (все ж існують якісь вікові межі smile ).

Стосовно відпочинку на воді - дійсно ситуація залишається проблемною вже не перший рік. Тим більше, що мало який райцентр може похвалитись таким зручним розміщенням водойми практично в центрі Не розумію аргументу на користь Грузної, що туди легко дістатись автобусом. До Бабачини жителям центру (а саме звідти зручно діставатись автобусом) швидше дістатись пішки. Інша справа, що облаштування Бабачини для купання знаходиться в гіршому стані, ніж тієї ж таки Грузної. Отож і їде народ автобусом бозна куди, не наважуючись спуститись до Бабачини.
Я не знаю, скільки коштів треба для облаштування водойми для купання, але хотілось би, щоб все ж таки довели до позитивного вирішення проблемне питання з центральним ставком. Зрештою, якщо я правильно зрозумів відповідь Хомічова з цього питання, до осені наступного року і думати про це марно. Та й тоді не впевнений, що питання зрушить з мертвої точки. Хоча ідея запропонована непогана. Підтримую.

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

SpeckorДата: Субота, 22.09.2012, 15:38 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Заблокированные
Наприклад, стадіон, це теж одне з місць відпочинку для вболвальників. Є чемпіонат області, три ккоманди (Рост, Молодь і Оберіг) грають тут матчі чемпіонату району, але вболваьників одиниці! От і думай, який відпочинок нам потрібний!

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Місця відпочинку
Сторінка 1 з 11
Пошук: