Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.06.2017, 22:00
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Вибори-2012 (Не так багато залишилось до початку БИТВИ ТИТАНІВ - виборів)
Вибори-2012
АК47Дата: П`ятниця, 29.04.2011, 22:08 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Не так багато залишилось до початку БИТВИ ТИТАНІВ - виборів до Верховної Ради України...
Цікаво. чим порадують нас кандидати та їхні політтехнологи???

Додано (29.04.2011, 21:08)
---------------------------------------------
Депутати і кандидати в такі ж самі депутати як вже повідомлялося забивають кілочки на своїх округах.
Але свідомі і дещо обізнані про їх діяльність не так вже всприймають лапшу, яку постійно їм вішали.....не бояться сказати і "відверте" притаманне нашому чоловіку "слівце".
Ось одни із прикладів неформальної зустрічі ....
http://censor.net.ua/ru/video_news/view/167053/stetskivu_popalo_ot_aktivistov_takie_gnidy_kak_vy_prodavalis_kuchme_i_lojilis_pod_brodskogo_video

ЧеКаДата: П`ятниця, 06.05.2011, 23:04 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Цікаве ставлення людей до влади. Більшість взагалі не сприймає ніяку владу. Таке враження, що на кожну людину, яка йде до влади навішується ярлик. От була людина - погана, хороша - може цього ніхто й не знає. Але як тільки вона вирішить балотуватись - одразу навкруги починають зневажливо ставитись до неї. Я не кажу про знайомих - а про народ, який вважає, що всі ми ділимось на владу і простих людей, ніби влада - це інша раса, чужа нам. І якщо якийсь кандидат щось обіцяє - то це обов'язково "лапша". Отже, в точки зору більшості (не всіх, зрозуміло), людина, яка йде "на службу громаді" апріорі прирікає себе на недовіру та неповагу з боку громади.

Одразу прокоментую тут одне висловлювання Громадянина:
"Великою перемогою громади може стати відстоювання права голосувати за кандидатів, запропонованих громадою, а не за запропонованих громаді".

Цікаво, що малось на увазі? Здається, вибори - це і є волевиявлення громади. Чи, може Громадянин бажає, щоб кандидати взагалі не пропонували себе? Тоді, цікаво, яким чином вони взагалі з'являться? В примусовому порядку той, кого обрала вулиця (чи куток, чи ще щось). Далі навіть розвивати цю думку якось незручно та смішно.
Громадянине, ви можете пояснити взагалі, що ви маєте на увазі? Це якийсь новий вид виборчої системи? Чи просто для "красивого слівця"?

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

Повідомлення відредагував ЧеКа - Неділя, 08.05.2011, 00:38

АК47Дата: Неділя, 08.05.2011, 00:15 | Повідомлення # 3
Рядовий
Спробую відповісти за громадянина...
Очевидно він мав на увазі використання змішаної системи виборів, а не пропорційної як це було раніше...
ТАк за новою системою, яка була апробовона на місцевих виборах частина кандидатів (50%) висувала свої кандидатури особисто і відповідно виборці голосували вже не за партію, а за конкретну людину. Ось і все.

ЧеКаДата: Неділя, 08.05.2011, 00:43 | Повідомлення # 4
Рядовий
biggrin
Значить громада вже здобула свою "велику перемогу"? Що ж, якщо дійсно малась на увазі просто змішана (чи навіть мажоритарна) система виборів, то принаймні одну людину (Громадянина) вже можна привітати з перемогою smile

АК47Дата: Неділя, 08.05.2011, 17:50 | Повідомлення # 5
Рядовий
"А чому тільки одна?" Є більш вагомі і реальні приклади.... - "Пан Чигринець (не можу не пригадати його, вибачте, ну дуже "сподобались його обіцянки" - дороги побудувати, відновити роботу маслозаводу, а особливо "охороняти ліси"), адже без цієї системи ми не мали б можливості його обрати, адже і на ... нікому не потрібна, як показала практика партія, яка закликала "ГОЛОСУЙ ЗА НОРМАЛЬНИХ", членом якої він є (принаймі був на той момент).

ЧеКаДата: Середа, 11.05.2011, 23:39 | Повідомлення # 6
Рядовий
не зовсім зрозумів, звідки цитата і до чого є прикладом Чигринець...
(та й взагалі репліка якась туманна - розумій як знаєш, вибачте за нерозторопність)

А "Голосуй за нормальних" - дійсно НЕнормальне гасло. Принаймні, не знаю, яка нормальна людина могла його обрати для піару:)

LoikoДата: Четвер, 19.05.2011, 11:51 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Администраторы
Спочатку по суті. Дякую шановному АК47 за єдину конкретну інфу, що прозвучала поки-що у цій темі (хоча сама тема далека від будь-якої конкретики).
Цікаво було подивитися. Чому цікаво - див. трохи пізніше...

Але свідомі і дещо обізнані про їх діяльність не так вже всприймають лапшу, яку постійно їм вішали.....не бояться сказати і "відверте" притаманне нашому чоловіку "слівце".
Ось одни із прикладів неформальної зустрічі ....

Так от, якщо судити по тому відео, то особливо "свідомих" і особливо "обізнаних" я там серед критиків не помітив.

Тим хлоп'якам ще працювати і працювати, щоб мати право не те що вимагати своєї "монополії" на холодноярців, а навіть висувати комусь "пред'яви".
Наскільки я розумію, то були хлопці-"активісти", а не простий "електорат". Так от - тим активістам треба для початку хоча б добитися, щоб знали їхні імена. Не кажучи вже про те, щоб просунути від себе хоча б одного-двох депутатів у райраду чи облраду...

Якщо вже говорити про конкретний приклад "Холодного Яру", то я щось не помітив особливих ознак того, щоб ті хлопці хоча б палець об палець ударили, щоб про Холодний Яр дізнався хоча б кожен сотий житель України... А приїхати раз на рік у "турпохід" до Холодного Яру - великого розуму і "крутизни" не треба...

Ще трохи по суті "пред'яв" та співробітництва зі "злочинними режимами". Роман Коваль - один з небагатьох (дуже небагатьох), кому можна дякувати за тему "Холодного Яру". Він працює над цим давно - більше 20 років. Працює добре, написав кілька книжок. Але про ті книжки знали б тільки ті кілька тисяч читачів (такі зараз тиражі у книжок), які придбали їх. А дійсну відомість Роман Коваль отримав після серії радіопередач по цій темі. І ця серія радіопередач звучала по УР саме в часи "злочинного режиму Кучми". Тому хлопці навіть "пред'яву" не можуть грамотно сформулювати... huh

Так що спочатку праця і конкретні справи - а вже потім "пред'яви" та надування щік. smile

А тепер по формі. Мої сумніви були небезпідставними - форум поки що більше мертвий, ніж живий... huh
Закривати поки-що не будемо (немає підстав), але особливого оптимізму поки-що немає...

Особливо, якщо "та й взагалі репліки будуть якісь туманні"... smile

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

АК47Дата: П`ятниця, 20.05.2011, 22:06 | Повідомлення # 8
Рядовий
По-перше. відео називається "Стецькиву попало от активистов...."
До чого тут річ про Романа Коваля? Це відео приводилось як приклад деяких дій політиків (на даному відео - Стецьківа) по початку піару своєї персони....
.......................
Стосовно теми - можливо дійсно вона не конкретна, а абстрактна, адже не "миє" кісточки, наприклад БМВ, чи ще комусь кого ви полюбляєте заочно критикувати.........
......................
ТА і, якщо відверто, останнім часом статті на цьому сайті не викликають, як кілька тижнів тому, бурхливої реакції, як у випадку із плиткою в школі....
......................
Якщо не цікава дана тема - не моя в цьому вина....

LoikoДата: П`ятниця, 20.05.2011, 23:51 | Повідомлення # 9
Рядовий
По-перше. відео називається "Стецькиву попало от активистов...."
До чого тут річ про Романа Коваля?

Не знаю, як Ви, шановний АК47, а я ніколи не звертаю великої уваги, що написано на заборі. А дивлюся, ЩО цей забор загорожує, і в ЯКОМУ стані цей забор... dry

Це я до того, що мені (надіюсь не тільки мені) до лампочки, як називається це відео, так само як і те, чому комусь захотілося назвати це відео саме так. На заборах багато чого пишуть. В основному, правда, слова з трьох букв...

Намагаюся реагувати завжди (якщо є така можливість, звичайно) на первинну суть, а не її далекі відголоски у чиїйсь уяві...

А "пред"яви" у тому відео були якраз щодо того, хто "має право", а хто "не має права" торгувати фейсом у Холодному Яру.

Так от - юридичне право там бути є у кожного громадянина України.

А фактичне - у тих людей, які щось зробили для пам"яті Холодного яру. Повторюся - Роман Коваль таке право має чи не найбільше.
Чи мають таке право оті "патріотичні" хлопці - мені невідомо.

Зате мені добре відомо, що кидати такого роду "пред"яви" вони - хлопці - точно не мають права. Ні фактичного, ні тим паче юридичного...

Тепер повернемося до "наших баранів". Всього дві тези:
- чи "цікава" чи "не цікава" тема - немає ніякого значення. В принципі, можна і "про сємєчкі" довго і з ентузіазмом вести "дискусії"... Такого добра в житті багато буває...
- "бурхлива реакція" - теж не показник "цікавості" чи "цінності" розмови. До речі, та ж "бурхлива дискусія" про плитку змістовно була ніякою. Крім конкретних повідомлень Спецкора, все інше там були або голі емоції, або суб"єктивні бажання, - суть події вони ніяк не прояснювали.

Цікавих і предметних дискусій!

АК47Дата: Субота, 21.05.2011, 00:00 | Повідомлення # 10
Рядовий
Не по темі!

Чомусь не можу створити нову тему в форум? НЕ підскажите як це зробити?

LoikoДата: Субота, 21.05.2011, 00:28 | Повідомлення # 11
Рядовий
Потрібно зайти у форум (розділ), в якому Ви хочете зробити нову тему.

У верхньому правому кутку екрану знайдете чималу кнопку "NEW TOPIC".

Тиснете на неї і створюєте нову тему. Успіхів!

tanyaДата: Понеділок, 02.01.2012, 23:25 | Повідомлення # 12
Рядовий
а мне жалко Тимошенко((( хочу чтобы она учавствовала тоже!..

LoikoДата: Вівторок, 03.01.2012, 16:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Quote (tanya)
а мне жалко Тимошенко(((

Природна реакція.

Quote (tanya)
хочу чтобы она учавствовала тоже!..

А от тут не все так однозначно... Партії "Батьківщина" ніхто не заважає гідно взяти участь у виборах. За нормальною логікою, це рівносильно участі Ю.В.Тимошенко у виборах...

Але народ у нас навряд чи керуватиметься такою логікою. Так само, як і партія "Батьківщина".

Коли цілий народ (чи, у крайньому разі, його "прогресивна частина") покладають надію лише на одну тендітну жінку, то це не прикрашає ні його "прогресивну частину", ні тим більше весь народ...

huh

tanyaДата: Вівторок, 03.01.2012, 17:16 | Повідомлення # 14
Рядовий
все равно она мне импонирует )) ...и тигипко!!))

ЧеКаДата: Вівторок, 10.01.2012, 12:32 | Повідомлення # 15
Рядовий
я від цих виборів багато не чекаю. З тієї підготовки, яку провела правляча партія (починаючи зі змін у законодавстві і закінчуючи кадровими змінами на місцях з усіма проміжними заходами) не залишається надії на якийсь прорив. Може і відбудуться зміни, але точно не за рахунок виборів.

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Вибори-2012 (Не так багато залишилось до початку БИТВИ ТИТАНІВ - виборів)
Сторінка 1 з 11
Пошук: