Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.08.2017, 01:24
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ТОКАР чи ВОЛКОВ??? (з Костенко все ясно - РЕГІОНАЛ... ВИБИРАЄМО із інших)
ТОКАР чи ВОЛКОВ???
КраснопілякаДата: П`ятниця, 10.08.2012, 14:13 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
ЗАБРАЛА ПІДНЯТІ. ПІЗВИЩА НАЗВАНІ. ХТО БУДЕ ДЕПУТАТ? ХТО буде "ПОМИРАТИ" за район???

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

LoikoДата: П`ятниця, 10.08.2012, 16:19 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Краснопіляко, щось Ви знову поспішаєте...

"Забрала підняті" - то явно передчасне твердження... Дайте їм - кандидатам - хоч рота розкрити... smile

Послухаємо, порівняємо з тим, що раніше казали, що раніше робили, - тоді й висновки робити...

Поки що інформація для роздумів майже нульова.

Крім тих виборців, які вже вважають, що "гречки" насипано вже достатньо... cool

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

SpeckorДата: П`ятниця, 10.08.2012, 20:05 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Заблокированные
ТОКАР чи ВОЛКОВ?? У них нема шансів))

Округ №158 ( центр – г. Белополье)
Валерий ПАРФИЛО, директор ООО «Сумское строительно-монтажное управление № 867», беспартийный, - самовыдвижение.

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

КраснопілякаДата: Понеділок, 13.08.2012, 13:53 | Повідомлення # 4
Рядовий
ОСЬ СПИСОК по ОКРУГУ

Евгений БОНДАРЕНКО, пенсионер, проживающий в Ахтырке - выдвинут Партией «Зеленые»
Андрей ДРУЖЧЕНКО, городской голова г. Ворожба - выдвинут КПУ
Александр КОСТЕНКО, директор ООО «Украинские аграрные инвестиции» - выдвинут Партией регионов
Александр ВОЛКОВ, член партии ВО «Батьківщина» - самовыдвижение
Валерий ПАРФИЛО, директор ООО «Сумское строительно-монтажное управление № 867», беспартийный, - самовыдвижение.
Владимир ТОКАРЬ, предприниматель, депутат облсовета от партии «Фронт змін» - самовыдвижение

ТАК ХТО БУДЕ НАШИМ НАРДЕПОМ?

четланинДата: Понеділок, 13.08.2012, 14:55 | Повідомлення # 5
Рядовий
Специально регистрировался, не брал участие в форуме о выборах Хотел подождать, когда будут известны все кандидаты. Вот теперь хочу спрсить Краснопиляку: а что, из этого списка есть лучший кандидат, чем Костенко? За кого тут голосовать? из всех коментариев ясно только одно- не голосать за Костенка только потому, что он от регионов!! А какая разница, от кого, главное, чтобы польза! по Вашему, пусть будет кем угодно, лишь бы не от регионалов! Вот поэтому принципы имеем у себя Волкова! одна беда - нету своего, да и откуда он тут возьмется. Зато есть примеры позитивные. Были у нас депутаты не местные, тот же Череп, зато сколько помог району. Пусть перед выборами, но ведь и Костенко помогает, а нам все не так! Сделали дорогу по Октябрсьской - не так сделали, пусть оставалася такой, как была 20 лет! Свет по Новоселовке помог сделать - не так сетит, темнота лучше! Скорые помощи купил - цвет не такой, нам бы розовенькие!!! И все у нас подогки. Бортник не такой - в джинсах ходил, Кривозуб бяка - в кабинете ходил, Бирченко фашист - не сидел в кабынете, Кидименко не такой, но пока не знаем почему.
Хочу спросить Краснопиляка, Лойко и кто-там еще захочет высказаться: Привиде мне 5 причин, почему не голосовать за Костенко, не беря во внимание партийность. Интересно почитать.

SpeckorДата: Понеділок, 13.08.2012, 15:14 | Повідомлення # 6
Рядовий
Справді цікава постановка питання. я б розширив цю тему. Якщо Краснопіляка з Лойко назвуть ці 5 чи більше причин, то Четланину з пані Платовою треба відповісти причинами "ЗА"! Цікаво буде почитати))

четланинДата: Понеділок, 13.08.2012, 15:31 | Повідомлення # 7
Рядовий
Ок! Спецкор, принимается! Подожду аргументов)) Сразу хочу сказать, я не регионал, не симпатик их и не сочуствующий!. просто бесит аргумент: пусть человек дерьмо - зато он с опозиции - пожалеем, проголосуем, и наоборот - неважно, что человек делает хоть-что хорошее - он от власти, значит (з Костенко все ясно - РЕГІОНАЛ... ВИБИРАЄМО із інших)

LoikoДата: Понеділок, 13.08.2012, 16:52 | Повідомлення # 8
Рядовий
Пане четланин, враховуючи Ваші репліки "одна беда - нету своего, да и откуда он тут возьмется.", "пусть человек дерьмо - зато он с опозиции", то можна було б на Ваші запитання і не реагувати...

Та й особливих підстав виконувати Вашу забаганку "Привиде мне 5 причин, почему не голосовать за Костенко..." теж немає.

Тим більше з "кількісними параметрами". Чому 5, а не 10 причин? Чому не 100? blink Щоб дати негативну відповідь буває достатньо і однієї причини...

Основні причини у вже відкритих темах названі.

Втім, справа не в Ваших "непонятках". Ваш особистий вибір навряд чи буде залежати від 5 причин...

Отже, не завадить конспективно повторити вже сформульоване (так чи інакше) в різних місцях:

1. Пан Костенко - звичайний (у крайньому разі поки-що, хто знає - можливо з нього виросте великий діяч ПР...) технічний і технологічний кандидат від ПР. Причому кампанія ведеться теж по стандартній накатаній колії, як і всі "самовисуванці" та "офіційні мажоритарники" від ПР.

2. Пан Костенко "чомусь" згадав про "соціальну відповідальність бізнесу" та "благодійність" лише перед виборами, а не тоді, коли його мегаструктура почала експлуатувати наші землі. Та й ніяких звітів та планів щодо розвитку сільського господарства в нашому районі не надав. Будемо сподіватися, що поки-що...

3. Пан Костенко чомусь спочатку "сором'язливо" не дуже хотів афішувати своє фактичне висунення від ПР. Поведінка нелогічна, шило в мішку важко ховати.

4. Взагалі-то, за нормальним виборчим законодавством і в нормальних країнах "благодійність" кандидата (тим більше безпосередньо перед виборами) називається підкупом виборців, що є порушенням.

5. Пан Костенко не продемонстрував ні чіткої громадянської позиції, ні особливої прив'язаності до нашої землі, від якої він матиме честь бути народним обранцем. Будемо сподіватися, що поки-що...

КраснопілякаДата: Понеділок, 13.08.2012, 19:08 | Повідомлення # 9
Рядовий
Шановний ЧЕТЛАНІН. Чому 5 причин а не 125 або 2 ???

Дость, принаймні для мене 1 - БРЕХУН. Хто збрехав 1 раз той збреше двічі...
Ще й трус, бо не міг відверто сказати Я - РЕГІОНАЛ... кажуть на Україні: Велике діло гроші, а ще більше — правда.

За КОСТЕНКА неможна голосувати - бо він БРЕХУН...
Якщо кандидат у ВР бреше на дрібницях - то як він буде брехати коли стане депутатом?

Звертаюсь тепер до всіх ФОРУМЧАН та відвідувачів даного ресурсу...

Взагалі всі кандідати не є кращими, але вибирати когось потрібно. Причому вибор у нас не великий. З всіх кандидатів реальний шанс пройти у ВР тільки у ТОКАРЯ, КОСТЕНКА, ВОЛКОВА... ось і вибирати придеться з них...

Коли у мене не вистачає інформації - я звертаюсь до GОOGLа... почитайте і ви...

Додано (13.08.2012, 18:08)
---------------------------------------------
схожий НА КЛУБ у БРАНЦІВКИ

http://censor.net.ua/video_news/214564/regionalmajoritarschik_izbiratelyam_ya_vsegda_narushal_zakon_ponyatno_video

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Понеділок, 13.08.2012, 17:32

ГошаАполітичнийДата: Понеділок, 13.08.2012, 19:59 | Повідомлення # 10
Рядовий
ВОЛКОВ, ТОКАР, КОСТЕНКО? Кого обере народ?

НАРОД ОБИРАЄ ЦИТРАМОН-ДАРНИЦЯ В ЗЕЛЕНІЙ УПАКОВЦІ!
ТІЛЬКИ ВІН РОЗУМІЄ ГОЛОВНУ БІЛЬ ЛЮДЕЙ!!!

КраснопілякаДата: Понеділок, 13.08.2012, 20:08 | Повідомлення # 11
Рядовий
Отто Фон Бисмарк: «Если ты не занимаешься политикой, политика займется тобой»

"Вы можете не интересоваться политикой, но рано или поздно политика заинтересуется вами".

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Понеділок, 13.08.2012, 20:12

SpeckorДата: Вівторок, 14.08.2012, 13:00 | Повідомлення # 12
Рядовий
Маємо ще одного кандидата:

Сергей СЕРГИЕНКО, директор ЦПРИ «Гармония», член партии «Украина – вперед!», выдвинут партией

ГошаАполітичнийДата: Вівторок, 14.08.2012, 18:10 | Повідомлення # 13
Рядовий
По сутs Четланин правий - з кого тут обирати?

Лойко, от Ви говорите: "Причому кампанія ведеться теж по стандартній накатаній колії, як і всі "самовисуванці" та "офіційні мажоритарники" від ПР." Згоден на всі 100, тільки треба бути об’єктивним - цим страждають всі кандидати, в тому числі і опозиційні. Стипендії, оргтехніка і так далі. Та хай дають, беріть мовчки, а в кабінці для голосування дайте свою відповідь на їх дії - не підтримайте жодного! У кого є гроші - купують швидкі допомоги, у кого є грошіі, а немає совісті - використовують бруд. Та щоб ми тут не говоили - Нам всервіно обирати доведеться із цього списку, іншого не дано!!

LoikoДата: Вівторок, 14.08.2012, 19:19 | Повідомлення # 14
Рядовий
Гоша, Ваша думка як завжди слушна. І Ваша оцінка реалій правильна, і Ваші поради тим більше... smile

Але запитання стосувалося саме О.Костенка, і саме інших причин. Про що запитали, про те й відповів...

Інша справа, що стосовно О.Костенка є ще, як мінімум, одна причина - головна.

Та, про яку не хоче чути четланин. cool

ГошаАполітичнийДата: Вівторок, 14.08.2012, 20:46 | Повідомлення # 15
Рядовий
Адміни, ось Вам нова тема для опитування. Викладайте і побачимо симпатії наших виборців!

Евгений БОНДАРЕНКО, пенсионер, проживающий в Ахтырке - выдвинут Партией «Зеленые»
Андрей ДРУЖЧЕНКО, городской голова г. Ворожба - выдвинут КПУ
Александр КОСТЕНКО, директор ООО «Украинские аграрные инвестиции» - выдвинут Партией регионов
Александр ВОЛКОВ, член партии ВО «Батьківщина» - самовыдвижение
Владимир ТОКАРЬ, предприниматель, депутат облсовета от партии «Фронт змін» - самовыдвижение
Сергей СЕРГИЕНКО, директор ЦПРИ «Гармония», член партии «Украина – вперед!», выдвинут партией

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ТОКАР чи ВОЛКОВ??? (з Костенко все ясно - РЕГІОНАЛ... ВИБИРАЄМО із інших)
Сторінка 1 з 212»
Пошук: