Вітаю Вас Гість!
Середа, 13.12.2017, 10:13
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Волков - ГЕТЬ із Сумщини! (Вся правда про так званого опозиціонера)
Волков - ГЕТЬ із Сумщини!
platovaДата: П`ятниця, 28.09.2012, 00:05 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Під час розгляду проекту рішення «Про посилення претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованості за оренду комунального майна, дострокового розірвання договорів оренди, виселення з орендованих нежитлових приміщень» мер міста Суми Генадій Мінаєв звернувся до представників партії ВО «Батьківщина» з чотирма публічними запитаннями.

Цитуємо:

«1. Скільки особистих прийомів громадян провів народний депутат України Юрій Сергійович Сербін у приміщенні своєї приймальні за адресою м. Суми, вул. Газети Правда, б. 9? Скільки разів взагалі згаданий депутат був у цьому приміщенні за весь цей час? Ретельний моніторинг ЗМІ міста Суми вказує тільки на те, що шановний депутат приймав участь тільки у двох прес-конференціях за два роки. До речі, згадані заходи анонсував і проводив не він, а партія ВО «Батьківщина».

2. У зв’язку з цим постає наступне питання. Використовується або ні вказане приміщення під партійні потреби партії ВО «Батьківщина»? Додається більше 200 депутатських звернень та депутатських запитів від депутатів міської та обласної рад від фракцій ВО «Батьківщина», в яких вимагається надати відповідь саме на цю адресу. Якщо використовується, то на якій підставі?

3. Використовується чи ні вказане приміщення під потреби міжнародного фонду Волкова? Додається відеозапис реклами фонду Волкова (про стипендії студентам та учням) з розміщеними поштовими реквізитами саме за цією адресою. Якщо використовується, то на якій підставі?

4. Останнє питання. Скільки коштів втратила громада міста Суми від нецільового використання приміщення за адресою м. Суми, вул. Газети Правда, б. 9, в якому згідно з рішенням Сумської міської ради повинна розташовуватися виключно громадська приймальня народного депутата України Сербіна Юрія Сергійовича та відповідно надана пільга на сплату за оренду цього приміщення (1 грн. на рік)? За даними управління майна комунальної власності Сумської міської ради звичайна оренда цього приміщення у відповідності до затверджених методик розрахунків орендної плати (які діяли у минулому і які діють зараз) становить 487781,87 грн. за останні два роки.

Чи вважають депутати Сумської міської ради від фракції ВО «Батьківщина» ці недоотримані кошти прямими втратами міського бюджету, адже 0,5 млн. грн. це майже 10 дитячих ігрових майданчиків про які так багато і пафосно розповідають представники вказаної партії!

Я розумію, що ці питання риторичні, але все ж таки хотілося б почути на них відповіді. А, можливо, на ці питання дасть відповідь громада міста Суми на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня цього року?»

Додано (27.09.2012, 23:05)
---------------------------------------------
Той факт що гроші у громади покрали - нічого, зате вони за Юлю. Та Україну роздягнула на газу - нічого. З ким не буває. Зато вона проти Януковича. Логіка залізна.

 
КраснопілякаДата: П`ятниця, 28.09.2012, 08:35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
ВОЛКОВА ГЕТЬ - ПОГОДЖУЮСЬ!!! ТАКІ ЛЮДИ ПОЗОРЯТЬ УКРАЇНУ НА ВЕСЬ СВІТ...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
ЧеКаДата: Середа, 03.10.2012, 00:48 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Волкова - ГЕТЬ! Підтримую. Але до чого тут Юля? Невже вона із в'язниці чи лікарні має розбиратись із місцевими проблемами деяких "однопартійців"? Про те, що в опозиційних партіях зараз більше, ніж достатньо "посланців" від влади - давно вже ні для кого не секрет. Тим більше, ні для кого не секрет, хто такий Волков 'в овечій шкурі' був і є. Тому давайте не судити всіх лише по партійних квитках. Краснопілля тому хороший приклад. І регіонали на місцях можуть бути людьми (особливо, якщо розуміти, що багато людей пішли в регіонали просто тому, щоб їм дали працювати, а не ставили палки в колеса), і "опозиціонери" бувають продажними.

Quote (platova)
Той факт що гроші у громади покрали - нічого, зате вони за Юлю. Та Україну роздягнула на газу - нічого. З ким не буває. Зато вона проти Януковича. Логіка залізна.


Якесь залізо вийшло сируватим... Особливо щодо газу. Чомусь зараз не модно говорити про газові угоди нинішнього президента (які не лише в рази більше роздягнули державу), та й хіба одні газові угоди? Але так актуально стало згадувати угоди колишнього прем'єра. На жаль, ті, що зазвичай згадують ті угоди як аргумент, ні разу їх не читали і не порівнювали з нинішніми угодами Януковича. Багато відкриттів би зробили.

До речі, ті, що покрали гроші (точніше, крали може і всі до останнього комбайнера чи секретаря - менталітет у нас такий, тому не покрали, а вкрали найбільше) якраз проти Юлі. Це я на загальнодержавному рівні маю на увазі. Що там вже рахувати якісь півмільона, якщо у нас у державі давно вже мільярдами розмінюються без будь-яких вагань. В такому контексті ця стаття, звичайно, взагалі може виглядати у досить невигідному світлі, тому розвивати цю думку не стану.

P.S. Щоб не виникло непорозумінь - щодо основної теми - автора посту підтримую. Коментар стосується лише процитованого рядка


Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?
 
platovaДата: Середа, 03.10.2012, 18:11 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
ПОРА ВЫВОДИТЬ ВОЛКОВА НА ЧИСТУЮ ВОДУ!!!

Волков в оппозиционной шкуре

Бывший советник президента Кучмы Александр Волков пытается вновь прорваться в парламент, используя отчаянно-оппозиционную риторику.
По сути дела, кроме лозунга «Юле – волю!» предъявить кандидату Волкову сумским избирателям нечего.
При этом не стоит обманываться, относительно готовности Волкова отстаивать свободу лидера оппозиции. В бытность свою советником президента и «директором парламента», г-н Волков завзято критиковал тогдашнюю оппозиционерку Юлию Тимошенко. Затем политическая звезда Волкова закатилась: во многом из-за его репутации в Европе и США президент Кучма предпочел дистанцироваться от своего одиозного советника, который изрядно портил и так не самый лучший имидж главы государства. Волков пережил выпадение из власти болезненно и начал изо всех сил искать новые пути возвращения на политический Олимп.

Такой шанс представился лишь после «помаранчевой» революции, к которой Александр Волков поспешил присоединится, как и многие приспособленцы, нюхом чующие, куда ветер дует. Уже тогда Волков любил прихвастнуть близостью к премьеру Юлии Тимошенко и надеялся на ее горбу попасть в парламент во время парламентских выборов 2006 года. Однако тогда против включения Александра Волкова в предвыборный список восстала значительная часть лидеров «Батьківщини». Да и сама Юлия Тимошенко не сочла нужным ломать копья из-за бывшего директора парламента, вычеркнув его из партийного списка от греха подальше. Так пошли прахом мечты Александра Волкова, мечтавшего вновь вернуться в парламент и там поверховодить.

Но от цели своей он не отступил, выбрав куда более дальний путь к достижению своей цели. Вскоре г-н Волков, имевший на Сумщине охотничье хозяйство по старой дружбе с губернатором Владимиром Щербанем, приехал в область. Не от хорошей жизни урожденный киевлянин решил вдруг перебраться в провинцию. Просто это была единственная и последняя возможность снова попытать счастья в погоне за депутатским мандатом. Вскоре прошли президентские выборы, и проигравшая Юлия Тимошенко ушла в оппозицию. Сам Волков признается, что был не прочь пойти и к победившим регионалам. Но не позвали, так что пришлось идти в оппозицию. Впрочем, в традиционно «помаранчевой» Сумщине это было должно принести определенные результаты.

Остановившись в регионе, г-н Волков долго не знал, где бы надежнее выдвигаться. Сначала думал в Сумах, поэтому его поздравления с праздниками (задолго до всяких выборов), висели по всему городу. Но в Сумах у Александра Волкова не было никаких шансов в борьбе с мэром Геннадием Минаевым, который заявлял о своем возможном участии в походе за мандатом. Тогда Волков стал прощупывать почву на Ахтырщине, но там не рискнул составить конкуренцию Григорию Дашутину. Впрочем, жажда заполучить мандат была такой всепоглощающей, что Волков продолжил поиски дальше и выбрал для выдвижения округ №158, в котором на тот момент не было раскрученных кандидатов. А были бы, возможно, наш герой прорывался бы в парламент где-то в другом месте. Потому что нужны ему не Сумы и Белопольский, Краснопольский и Сумский районы, а корочка нардепа.

Додано (03.10.2012, 17:11)
---------------------------------------------
У заезжего кандидата не было чего предложить избирателям, кроме как отчаянно оппозиционной риторики. Лозунг «Юле – волю!» - единственный аргумент, который может предложить сумчанам Волков. Ну и еще подачки. Причем здесь, кандидат решил не тратиться. По его расчету, рейтинга сидящей в тюрьме экс-премьерки должно хватить для халявного получения мандата. Для перевода рейтинга на себя Волков не гнушается ничем, выставляя себя чуть ли не главным оппозиционером и сторонником Тимошенко. Впрочем, о ее поддержке Александра Волкова известно исключительно из уст последнего. В число кандидатов от оппозиции его не взяли, «Батьківщина» испугалась политической репутации Волкова. И Юлия Тимошенко вновь не сочла необходимым настаивать на его кандидатуре. Вполне возможно, сама Юля не знает о том, кто надеется въехать на лозунге «Юле волю!» в парламент.

Впрочем, сам кандидат не скрывает, что не собирается воплощать главный лозунг своей компании в жизнь. Александр Волков открыто признался, что в случае избрания не собирается вступать во фракцию Объединенной оппозиции, которая ставит своей целью освобождение Юлии Тимошенко. В Верховной Раде Волков собирается быть сам по себе и даже мечтает о создании группы Волкова, которая могла бы получить золотую акцию. Причем, золотую не только в переносном смысле, но и в прямом. Известно, что для части депутатов парламент, это не место создания законов, а место зарабатывания состояний. Именно это, а вовсе не Тимошенко на свободе, являются, судя по всему, главной целью кандидата Волкова.

Что же до Сумщины, до округа №158, то здешним избирателям отводиться роль трамплина для попадания Александра Волкова в парламент. Примечательно, что в свое время г-н Волков выигрывал мажоритарку в Черниговской области. Но теперь почему-то сменил регион. Испугался, что избиратели помянут старое? Или лапшу на уши легче вешать тем, кто тебя не знает? Впрочем, будем надеяться, что избиратели на Сумщине не дадут себя обмануть.

 
ЧеКаДата: Середа, 03.10.2012, 22:36 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
2platova:

Чудовий матеріал! Оскільки я не дуже цікавлюсь політикою, раніше про більшість всього цього лише здогадувався інтуїтивно. А тут так влучно підтвердилися всі мої здогадки. Єдине - не вказане джерело. А так взагалі б стаття претендувала на окрему публікацію поза форумом.
Підтримую останню тезу - хочеться вірити, що виборці не повірять цьому вовку в овечій шкурі. Жаль тільки, що він значно попсував рейтинг опозиції своєю присутністю... та й голосів відірве від Об'єднаної чимало.


Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?
 
platovaДата: Четвер, 04.10.2012, 20:51 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Цей матеріал опубліковано в газеті "Вперед".

Додано (04.10.2012, 10:37)
---------------------------------------------
ПОРА ВЫВОДИТЬ ВОЛКОВА НА ЧИСТУЮ ВОДУ!!!

Война в Сумах

По тому, как кандидаты в нардепы выстраивают отношения с городскими властями, можно судить о том, намерены ли они работать на интересы города, получив мандат, или забудут о Сумах, как о страшном сне.

Кандидат войны

Вот, например, кандидат Александр Волков уже давно и настойчиво воюет с мэром Сум Геннадием Минаевым, позволяя себе высказывания на грани, а то и за гранью приличий. Нужно признать, что городской глава тоже не отказывает себе в удовольствии блеснуть острым словцом в адрес оппонента. В результате прозвучали заявления и про «болт с левой резьбой» и про «левую ручонку» со стороны Волкова, на что мэр ответил «швондером» и обещанием набить морду.

Конечно, смотреть за этими боданиями взрослых дядь интересно, будто за латиноамериканским сериалом, но за всей этой словесной мишурой скрывается один простой вопрос: после всего сказанного возможно ли сотрудничество депутата Волкова и мэра Минаева? По всему выходит, что нет. Сложно себе представить, как оба политика будут общаться и работать на благо города, имея такой шлейф взаимных оскорблений. Похоже, что мосты между ними сожжены навсегда. И Александр Волков даже не пытается их навести. При этом, к мэру Сум можно относиться по-разному, но на последних выборах за него проголосовали десятки тысяч сумчан, которые доверили ему управление городом. И какую бы личную неприязнь не испытывал Александр Волков к Геннадию Минаеву, а кандидату стоило бы умерить свой пыл и пойти на мировую, хотя бы из уважения к волеизъявлению уже упоминавшихся десятков тысяч горожан. Но их мнение показалось кандидату Волкову менее важным, чем собственные политические амбиции. И теперь можно прогнозировать, что в случае его победы по округу №158, это будет отрезанный от Сум ломоть в Верховной Раде.

Возможно, кто-то скажет, что вина за конфликт лежит на самом городском главе, отличающемся непростым характером. Но ведь на счету Александра Волкова и другие скандалы с громкими высказываниями в отношении других политиков. Здесь и ставшее хрестоматийным «фронтове бляденятко» в отношении вроде бы партнеров по оппозиции и выражение «курва» в отношении экс-президента Ющенко, а саму Юлю Тимошенко Волков назвал «профессиональной кидалой»… и многое другое. Эти примеры ясно показывают, что кандидат Волков просто не может жить без конфликтов, без постоянной войны против всех. Ни на чем больше, кроме как на оскорбительных заявлениях, набирать политические очки он не может. А на войне все средства хороши. Правда, толку от этого для Сум и сумчан совсем немного. А будет и того меньше, если нардеп от Сум и сумской мэр будут ненавидеть друг друга и оттачивать на противнике собственное ругательное мастерство. Наблюдать за этим с неослабевающим интересом будет вся Украина, а вот про результаты для Сум лучше не спрашивать.

Источник: газета "Панорама"

Додано (04.10.2012, 19:51)
---------------------------------------------
ВОЛКОВА – НА ЧИСТУ ВОДУ
Із інтерв’ю на Академ-ТВ
Сергій Сергієчко, партія «Україна – вперед»
Я б сказав їх три. Це Костенко, Токар і Волков. Костенко – це не політик, це сільськогосподарський підприємець.
Можу сказати одне про нього – завдяки таким людям обробляються поля і люди отримують кошти за свої паї.
Токар – це виробник майонезу.
Волков – це варяг. Він політик і політик з великим досвідом. Але який політик? Я пам’ятаю, коли він був в блоці «За Кучму!» гарний був час, веселий. Людей топтали, як хотіли. Це десь на початку 2000-х років, а в нас якраз губернатором був Щербань, він тоді грабував Сумщину нашу.
Так ча-а-асто Волков приїздив до нас на Сумщину… на полювання. Він кумувався тоді з Щербанем.
Знаєте, а наш народ не обдуриш. Є в народі така приказка – скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти.
Дружба Волкова і Щербаня вона всім відома.
А після Кучми Волков прийшов у партію «Батьківщина».
Але я замічу, що він прийшов тоді, коли Юлія Володимирівна стала прем’єр-міністром. Знаєте, біля влади завжди комфортніше.
Ну а сьогодні, якщо Волкова нікуди в провладні партії не беруть – це не значить, що він опозиція.
Я скажу, мало того, що з’їзд його не висунув, проти нього проголосували всі опозиційні сили Сумщини.
Але це йому не завадило – він успішно нацепив собі бренд «Бітьківшина», значок «Юлі – волю» і їздить агітує, вводить в оману наших виборців.
Так що Волков – це ніяка не опозиція. Він маніпулює виборцями.

ВОЛКОВА – НА ЧИСТУ ВОДУ!!!
Ще про Щербаня (друга і кума Волкова) із інтерв’ю Сергія Сергієнка:

Якщо ти не займаєшся політикою, вона займеться тобою. Оце мій випадок. Був 2002 рік, губернатором був Щербань. Та пам’ятають підприємці, сумчани цей час, коли приїхав Щербань і він зі своїми службами почав мало-мальські підприємства які були на плаву відбирати, деякі купував за безцінь і цьому ніхто не міг протистояти.
Я напевно був одним із тих, хто виступив відкрито проти Щербаня, надав матеріали проти нього в прокуратуру і звернувся до Верховної Ради.
Все це було розглянуто.
Час тоді настільки тяжкий був, що навіть уявити неможливо.
Я в той час працював головою спостережної ради заводу гумотехнічних виробів. Знаєте, якщо коли почали у нас відбирати завод, загинуло п’ятеро людей. Загинув голова правління заводу і, що для мене найстрашніше – помічником голови правління був мій син. Мій син також загинув і ще три людини.
Тиск настільки йшов жорстокий, що на людей заводили кримінальні справи, якщо ти не віддаєш своє підприємство, на тебе заводили кримінальну справу і тебе саджали у тюрму.

 
КраснопілякаДата: Понеділок, 08.10.2012, 01:37 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
БРАВО пані ПЛАТОВА!!! ПІДТРИМУЮ...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
LoikoДата: Понеділок, 08.10.2012, 12:56 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Краснопіляко, а Вас не бентежить, що пані platova - агітатор Костенка і Партії регіонів? smile

Припустимо, що Волкова справді треба "завалити"... Але ж це треба робити "з умом". Бо перший, хто виграє при цьому, - Костенко.

А може треба розглянути "переможний віріант"? І - враховуючи таки чималий рейтинг партії УДАР - зосередитися на їхньому мажоритарнику - Сугоняко?

Бо "самовисуванці" з непевною підтримкою і непевними шансами - то великий ризик і майже певна поразка. Найбільші шанси при розпорошенні голосів матиме перш за все Костенко.

Та й якщо заглянути трохи вперед і подумати про майбутнє "тушкування", найбільша ймовірність, що "тушкою" стане якраз "самовисуванець". А Сугоняко все-таки буде пов'язаний партійною дисципліною...

На 158 окрузі ситуація хоч і патова, але не безнадійна. Якщо все-таки поворушити мізками і згуртуватися...


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
platovaДата: Вівторок, 09.10.2012, 16:43 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Який Сугоняко - його ніхто не знає. Він нічого не зробив, та - навіть нічого не пообіцяв. І я взагалі не розумію, чому ви, Лойко, критикуєте Костенка. Це насправді кращий кандидат в нашій області - на мою власну думку - за всі роки існування незалежної України. Чи він мало зробив для добробуду району? Ні - він зробив більше, ніж хто-небудь раніше. Це факт беззаперечний. Жителі інших районів навіть заздрять краснопільцям, тому що в них такого Костенка немає, бо там немає паїв його компанії. Ось тоді ви зрозумієте цінність людини, коли вона десь в іншому місці, а коли вона тут, у себе, всих добрих справ не помічаєш. Або думаєш - так повинно бути. А ви поїдьте в інший район, там, Охтирський, подивіться які там господарники, порівняйте з Костенко і ви зрозумієте - чому таких, як Костенко треба хоча б трішечки цінити. Чи почав він вкладати кошти, інвестиції за два місяці до виборів? Ні - він активно допомагав району і раніше. Просто про це мало хто знав. Мені здалося, що Костенко сам по характеру дуже скромна, навіть соромязлива людина. Не те що Волков - матюкається, руками махає, кричить, Боже, та подивіться в Інтернеті про нього - цього вистачить, щоб просто жахнутися від того, як такі люди взагалі потрапляють до влади і як ще хтось може за Волкова голосувати. Він обдурив геть усіх - починаючи з того, що він кандидат від БЮТ, хоча йде на вибори САМОВИСУВАНЦЕМ і всі опозиційні сили області його балотування не підтримали, а навіть написали резолюцію проти Волкова. Бо всі прекрасно знають - який Волков опозиціонер.
 
ЧеКаДата: П`ятниця, 12.10.2012, 20:39 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Костенка вже достатньо написано на цьому сайті та форумі, щоб визначитись точно - цей ошуканець не кращий за Волкова і вже точно не кращий в області.
Що ж до Сугоняко, то, навіть якщо він не має таких статків як Костенко для піару, але він і не може так зашкодити країні (не забувайте, що ми обираємо серед кандидатів до Верховної ради а не до місцевої). Як кажуть, якщо вибір все одно доведеться робити, то із кількох зол принаймні можна обрати менше. А те, що про нього ніхто не знає - ще не показник меншовартості його як особистості.


Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?
 
platovaДата: П`ятниця, 12.10.2012, 22:04 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Чека, про Костенка на цьому сайті було написано більше, ніж за будь-кого іншого. Але чому ж він ошуканець? Тому, що допомагає лікарням, школам, будує дороги, робить освітлення в селах, реконструює центральні площі, допомагає працівникам культури? Так, ну звичайно - це все дуже погано. Не треба цього робити. Треба бути просто опозиціонером, нічого для громади не робити, просто обіцяти, кричати "ми їх зупинимо" і ти в ВРУ. Коли ж люди нарешті зрозуміють, що не лозунги треба обирати, а особистості. Костенко - особистість. Він сам усього досягнув в своєму житті. І в нього репутація чиста, як сльоза.
А от Волков - це ще той красавелла, який всіх дурить - сцена по ньому плаче, а не ВРУ.
Щодо Сугоняки - це повний нуль.
 
ЧеКаДата: Субота, 20.10.2012, 14:37 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Не хочеться повторювати те, що вже безліч разів говорилось на цьому сайті, відповідей на всі ці ЛОЗУНГИ тут повно. Особливо стосовно його "благочинності".
Тому, якщо нового нічого не з'явиться - не бачу потреби сто разів обговорювати одне й те ж.


Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?
 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Волков - ГЕТЬ із Сумщини! (Вся правда про так званого опозиціонера)
Сторінка 1 з 11
Пошук: