Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 19:47
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Чи потрібна люстрація в нашому районі?
Чи потрібна люстрація в нашому районі?
ГошаАполітичнийДата: Неділя, 30.09.2012, 13:41 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитав інтерв’ю Олександра Сугоняко і особливо зацікавило питання про люстрацію. Про всеукраїнський рівень нам говоити не треба, а оcь справді цікаво посталено питання чи потрібна, точніше, чи можлива люстрація в в районних органах влади? Хотілося б почути думку небайдужих краснопільчан. Від себе зазначу, що мабуть це з області фантастики, а ще гірше, що люстрацію проводитимуть ті, хто вп’яте-десяте вчасно змінить партквиток і люструватиме інших.

Повідомлення відредагував ГошаАполітичний - Неділя, 30.09.2012, 13:42
 
КраснопілякаДата: Вівторок, 02.10.2012, 18:23 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Список люстрації у СТУДІЮ!!!

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
четланинДата: Субота, 13.10.2012, 21:59 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В первую очередь нужно поубирать "шестерок", которые в начальники пришли по головах людей, которые за идею стояли на Майдане!! А тепер этих же людей жизни учат! В Европе с этим просто, програла политическая сила выборы - все в отставку, ждут второго шанса, а у нас уже не поймешь, кто "попередник", а кто нет, по пять парбилетов в кармане. Список люстрации не нужен, все и так прекрасно знают, кто эти люди. Один, когда только редактором стал и возглавлял районную организацю БЮТ писал, что Литвин пропагандирует наркоманию (наверное от большого ума), ведь тот на календаре в маках сфотографировался, а теперь при регионалах спокойно пишет пасквили на своих бывших однопартийцев. Второй уже при четвертом главе замом умудрился оставаться, сначала с НУ перебежав в ФЗ, а теперь и там членство приостановил. Третий голодовки объявлял за "оранжевых", теперь тоже регионал. Правда этого ничего не имею против, его народ главою села выбрал, и не ошибся.Он на своем месте, но совесть всеравно нужно иметь.
 
ГошаАполітичнийДата: Неділя, 14.10.2012, 12:53 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Четланину, ти мабуть невірно розумієш значення люстрації. Якщо будемо позбавляти роботи лише за партійною приналежністю, то майже всіх треба виганяти, бо реалії сьогодення такі, що кожна партія, яка приходить до влади, силоміць поповнює свої ряди, і це правда! Але це не означає, що всі люди йдуть туди свідомо, найчастіше це роблять "щоб відстали". Люструвати треба непрофесіоналів, випадкових людей, які не відповідають займаній посаді а також тих, хто "засвітився" на корупційних діях. А щодо "Перемоги", то вона дійсно останній роки тхне нафталіном.
 
SpeckorДата: Понеділок, 15.10.2012, 13:32 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Заблокированные
Репутація: 0
Статус: Offline
В цьому і проблема, що говорячи про люстрацію, ніхто не пояснює людям, що саме це значить, тож кожен вкладає у цей термін власне бачення! А це доволі небезпечно! А чи потрібна вона нашому району? У нас за останні кілька років вже четвертий голова РДА і третій голова районної ради) І без нас люструють)

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

Повідомлення відредагував Speckor - Понеділок, 15.10.2012, 13:36
 
ЧеКаДата: Субота, 20.10.2012, 15:27 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Друзья
Репутація: 0
Статус: Offline
Що правда то правда. Люстрацію можна проводити там, де демократія існує не на словах. А у нас, боюсь, може відбутись люстрація навпаки - коли позвільняють всіх "неугодних" від прапорами люстрації.

Слово на захист "Перемоги". Згоден, що кілька років тому вона зовсім втратила своїх ДОБРОВІЛЬНИХ читачів. Але з приходом молоді і сили дещо відновились, і матеріали стали свіжішими і цікавішими. Просто за ці роки вже виробився стереотип - "Перемога" - це нафталін", який зруйнувати тепер складно. До речі, оскільки деякі матеріали спільні для цього сайту і районки, і ці матеріали з задоволенням тут читають - то чим же вони стають гіршими у "Перемозі"?

Стосовно провладних матеріалів: оскільки співзасновниками газети є райрада та адміністрація - дивно вимагати від редакції, щоб вони стояли осторонь. Але ж провладними матеріалами теми "Перемоги" не обмежуються.

Але ложку дьогтю все ж додам - це примусова передплата для працівників бюджетних установ, що часто доходить до абсурду.


Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?


Повідомлення відредагував ЧеКа - Субота, 20.10.2012, 15:30
 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Чи потрібна люстрація в нашому районі?
Сторінка 1 з 11
Пошук: