Вітаю Вас Гість!
Субота, 19.08.2017, 10:22
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ВИБОРИ ВР 2012 ПРОГНОЗИ та РЕАЛІЇ (Шановні земляки. ПРОШУ ПРОГНОЗИ Вибори ВР 2012 рік)
ВИБОРИ ВР 2012 ПРОГНОЗИ та РЕАЛІЇ
КраснопілякаДата: Середа, 31.10.2012, 09:15 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня шановна громадо!
Давно не друкувався на форумі та у коментах. Не тому що не міг - нехотів. Чого писати, якщо пише до 10 людей і тільки обмінюються вже колись відомими тезами... Підкидую цікаву тему...

Шановні політтехнологи округу 158!

Майже закінчилась виборча гонка (ГНАЛИ ВСІ ХТО ЯК МІГ...))) і кандидати і прихильники і вороги і форумчани...). Залишилось 1 день та 7-8 год. РАДИКАЛЬНО вже ніхто не вплине на результати (похибка максимально 1-2 відсотки).

Пропоную позмагатись, але не у марнослів'ї.

ПРОПОНУЮ:

1. Всім бажаючим (ВИКОРИСТОВУЮЧИ провірену, непровірену і взагалі любу інформацію) ДО 08:00 (за Київським часом) Неділі, 28 жовтня 2012 року ЗРОБИТИ ПРОГНОЗ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ 2012 у ВРУ по 158 ВО, у розрізі політичних сил у %, та мажоритарників у %.

2.Всім бажаючим (ВИКОРИСТОВУЮЧИ провірену, непровірену і взагалі любу інформацію) ДО 08:00 (за Київським часом) Неділі, 28 жовтня 2012 року ЗРОБИТИ ПРОГНОЗ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ у ВРУ (результуючий по всій УКРАЇНІ у розрізі кількості депутатських мандатів від кожної політичної сили).

РЕАЛЬНИМИ результатами (з якими будемо звіряти НАШІ ПРОГНОЗИ) пропоную рахувати остаточні данні ЦВК (після можливих оскаржень, революцій, та т.і. і т.п.

ЗВЕРНЕННЯ до МОДЕРАТОРА ТА АДМІНА.
ТОМУ, ХТО виграє 1 місце прошу надати максимальний статус на форумі (а також респект і уважуха від інших форумчан).
2 та 3 місця - нагорода на розсуд МОДЕРА та АДМІНА...

ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ...

Додано (31.10.2012, 08:15)
---------------------------------------------
ТИША...

Пані Платова. Як там пан Костенко?

ЦІКАВО, ЯК РОЗКЛАДУТЬСЯ СИЛИ У ПАРЛАМЕНТІ??? ЩОБ НЕ ПОЧИНАТИ НОВУ ТЕМУ МОЖНА ПИСАТИ ТУТ...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Середа, 31.10.2012, 09:17

ЧеКаДата: Неділя, 04.11.2012, 17:37 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Дійсно. Також цікаво, як розподілились сили у парламенті. Хто володіє інформацією?
Якщо "навскидку" - явно видно таки переважання біло-голубих. Але хотілось би більш точні цифри

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

LoikoДата: Неділя, 04.11.2012, 21:30 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Розподіл тут (з діаграмами):
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/10/29/6975859/

Але справа не тільки в розподілі, і чи є у когось більшість...

Все набагато складніше і серйозніше. Зараз мова йде, за якими правилами будуть грати далі основні учасники "процесу", і за якими законами будемо жити (у тому числі проводити вибори):

http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976642/
http://www.pravda.com.ua/news/2012/11/4/6976648/
http://politics.comments.ua/2012....ii.html

Так що слідкуйте за новинами...

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

ЧеКаДата: П`ятниця, 09.11.2012, 21:10 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Друзья
Власне, мабуть саме через це так ніхто і не відгукнувся на попередню пропозицію "робити ставки".

Але навіть у "спрощеній схемі" не все зрозуміло через ту "сіру масу" (сіру - за кольором на схемі dry ) самовисуванців.
Що ж до обнулення списків - тут також важко спрогнозувати - чи призведе це бодай до якихось змін.
Добитись перевиборів - ще не означає добитись справедливих виборів. А повторювати ті ж самі помилки не дуже хочеться.

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ВИБОРИ ВР 2012 ПРОГНОЗИ та РЕАЛІЇ (Шановні земляки. ПРОШУ ПРОГНОЗИ Вибори ВР 2012 рік)
Сторінка 1 з 11
Пошук: