Вітаю Вас Гість!
Неділя, 17.12.2017, 12:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ВОЛКОВ з БАТЬКІВЩИНОЮ?
ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ВОЛКОВ з БАТЬКІВЩИНОЮ?
КраснопілякаДата: Середа, 21.11.2012, 10:02 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
ВЖЕ нікому не секрет, що у деяких кандидатів потрапити до ВРУ шанс був мінімальним, але "ТІНЬ КОСИ" підняла їх рейтинг... Один з таких, на мою думку є А.Волков. Чи залишиться він з "командою коси", чи стане тушкою, або поведе свою особисту гру ось ці питання давайте обговоримо...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
LoikoДата: Середа, 21.11.2012, 17:07 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Боюсь, що таке обговорення (якщо воно й відбудеться dry ) буде малопродуктивним.

Найповерховіша відповідь така: О.Волков опиниться там, "куди дутиме сильніший вітер"... Вдасться опозиційним силам організувати ефективний сильний кістяк - буде з ОО, не вдасться - буде тушкою. Ну і, звісно, потроху буде вирішувати свої справи (в обох випадках smile ).

Це з точку зори припущень та здогадок.

А більш конкретну відповідь могли б дати ті люди, які того Волкова зблизька бачили і чули, хоча б трохи знають його особисто. Була інфа, що у нашому районі є ніби тисячна "армія" членів ВО "Батьківщина". Я так розумію, що з цієї армії є 1-2-3... людини, які мали справу з О.Волковим... Так що Ваші, Краснопіляко, запитання - це до них.

Але щось мені нашіптує, що ті люди тут не ходять... dry


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
platovaДата: П`ятниця, 30.11.2012, 17:34 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 1
Статус: Offline
Депутат Олександр Волков написав заяву про вступ до фракції Партії регіонів

Депутат від Сумщини Олександр Волков, який отримав перемогу на окрузі № 158 (центр. М.Білопілля) під брендом ВО «Батьківщина», написав заяву про вступ до фракції Партії регіонів. Про це повідомили сьогодні декілька інформаційних агентств.

Те, що прозвучало з вуст О.Волкова на завершення виборчої компанії у прямому ефірі ефірі ТРК «Відікон» (www.youtube.com/watch?v=avnKyvajjRU) і сприймалося як оговірка, виявилося чистою правдою.

У Партії регіонів заявляють, що майже всі мажоритарники вже написали заяви про вступ в їхню фракцію.

«Майже 40 самовисуванців написали заяви про вступ у нашу фракцію, тому в новій Раді у нас буде одноосібна більшість. Закони зможемо приймати швидко і злагоджено», — заявив заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, пише «Комсомольська правда в Україні». Депутат стверджує, що самовисуванці писали заяви добровільно, ніякого тиску ні на кого не було.

Додано (30.11.2012, 16:33)
---------------------------------------------
Вибори-2012 на Сумщині: очікуване й несподіване

Цьогорічні парламентські вибори я би порівняв із дешевим розпродажем. Зазивали настирливо сують тобі рекламні листівки, продавці хапають за руки, гучномовець натхненно переконує, що щастя ось воно, поруч, перед твоїми очима — тільки простягни руку. Та, повернувшись додому, ти із подивом дивишся на придбані речі і запитуєш себе: «І що це таке? Як цим користуватися, і взагалі навіщо воно мені?» Думаю, так само виборці Сумщини дивляться зараз на «плоди» свого вибору і так само запитують: «І що тепер з цим робити?»

Дійсно, а що ми отримали внаслідок голосування, яке відбулося, і що тепер на нас чекає далі? Кандидати-то виграли, а от чи виграли виборці? Чи справдилися прогнози політологів і чи справдяться очікування електорату Сумщини щодо вибору, який він зробив? У деякій мірі відповіді на ці запитання дала експертної дискусія у прес-центрі «RegioNews-Суми», учасники якої розповіли про хід цьогорічної виборчої кампанії, підбили її підсумки та обговорили вподобання виборців регіону.

Обіцяли – виконали

Одна з головних відмінностей виборів-2012 у Сумській області, вважає один з експертів, керівник Координаційного центру гуманітарної політики СумДУ Ніна Світайло, полягає в тому, що на рівні масової свідомості суспільство прийняло вибори і погодилося з їх результатами. Це «плюс» цих виборів, відзначила вона, у порівнянні із виборами минулих років. Щоб не казали про деякі порушення, без яких не обходиться жодне народне волевиявлення, на Сумщині вони були дрібні, малочисельні і на підсумки виборів не вплинули.

Це ж підтвердила і Ольга Одинцова голова територіальної виборчої комісії по округу № 157. Сумщина однією з перших здала протоколи у ЦВК, зауважень до них, як і до роботи комісій немає, підсумки голосування ніхто не оскаржує, самі ж вибори пройшли спокійно, без протистоянь, які мали місце в інших регіонах. «Це ж відзначили й іноземні спостерігачі, яких цього разу як ніколи, було дуже багато, — сказала Ольга Одинцова, — а спостерігачі з Канади навіть прийшли потім до нас, щоб подякувати за чесно і демократично проведені вибори».

Журналіст-експерт Костянтин Єлишевич, якого важко запідозрити у симпатіях до влади, теж визнав, що вибори на Сумщині відповідали демократичним стандартам, і в цьому відношенні область вигідно вирізняється на загальнодержавному тлі. «Те, що на Сумщині не було суттєвих порушень і конфліктів – показник важливіший, аніж цифри, — вважає журналіст. — Місцева влада одразу визнала результати голосування, а не стала, як в деяких інших областях «вигризати» потрібний їй результат «зубами». В цьому, безумовно, є заслуга сумського губернатора. На мою думку, Юрій Чмирь може пишатися тим, як виглядає Сумська область в цьому відношенні на тлі інших областей». Що ж, не можемо не погодитися - свою обіцянку щодо забезпечення з боку влади прозорих і чесних виборів губернатор Сумщини виконав.

До речі, ще одна відмінність, я би сказав, парадоксальна відмінність, виборів-2012 на Сумщині – високий рівень довіри громадян до місцевої обласної влади, який не співпадає із загальним результатом їх політичних симпатій. Такого ще ніколи до цього не було. Результати опитування, проведеного Всеукраїнською громадською організацією «Центр соціологічного моніторингу», повідомила Ніна Світайло, свідчать, що керівництво Сумщини має чи не найвищий рівень підтримки населення.

«Опитування показало, що на фоні загального неприйняття влади майже 50% населення Сумщини позитивно оцінили роботу обласної державної адміністрації. Це дуже високий рівень довіри. Однак, маємо відзначити тут і високий рівень персоніфікації. Люди більшою мірою оцінювали роботу саме Юрія Чмиря. Але його авторитет не перейшов у показники політичної сили, яку він представляє. Цей феномен дуже цікавий», — наголосила вона.

З цим не зовсім погоджується керівник Сумського обласного виборчого штабу Партій регіонів Максим Лядовий, якого ми попросили прокоментувати підсумки виборів для ПР на Сумщині. «Ми задоволені процентом, який набрала наша політична сила на Сумщині на виборах-2012, — говорить він, — адже цей показник кращий, ніж на виборах 2010 року. Вважаю, це вдалося тому, що наша виборча кампанія будувалася не на обіцянках, а на звітах про вже проведену роботу. Вперше у Сумській області Партія регіонів отримала за партійними списками 21%. У2006 році цей показник складав лише 10%. Область почала позбуватися іміджу «помаранчевої», оскільки нинішня регіональна влада консолідована і ефективна. Так, ми набрали менше голосів, ніж опозиція, але вона зараз як ніколи роз’єднана, а її представники налаштовані вороже один до одного. В «плюс» безумовно, уперше в історії Сумщини, зіграв й рейтинг губернатора, цього ми не заперечуємо».

Додано (30.11.2012, 16:34)
---------------------------------------------
Крах мажоритарної системи?

А що очікують виборці Сумщини від новообраного парламенту і його депутатів? Можливо це видасться комусь дивним, але як свідчать опитування того ж «Центр соціологічного моніторингу», нічого нового і позитивного. Моніторинг, який проводився протягом останніх п’яти місяців, показав вкрай низький рівень довіри населення до складу нової Верховної Ради, досі ще навіть остаточно не сформованого і не затвердженого.

Думаю, показовою є розмова вже після виборів з одним із моїм знайомих, добре обізнаним на політиці. «Слухай, — спитав я, — навіщо оці партії висунули оцих кандидатів (з міркувань «політкоректності» не називаю партії і прізвища кандидатів, які я йому озвучив – Авт.). Вони ж, як депутати, повні «нулі». Ну, що вони у парламенті робитимуть?» — «Як що? — здивувався він. – Кнопки натискатимуть, як їм скажуть. Їх тому і висували, щоб мати слухняну фракцію. Ми тебе «из грязи в князи» підняли, тож, слухай і роби, що скажемо». І так вважає не один він.

Як повідомила учасник експертної дискусії у «RegioNews-Суми», виклад Сумського педагогічного університету імені А.Макаренка Лілія Річкіна, яка очолювала групу, що теж проводила передвиборчі опитування на Сумщини, у 52% респондентів не викликали перед голосуванням довіри не тільки майбутня Верховна Рада, але й кандидати-мажоритарники від партій.

Так, саме мажоритарники, які на думку політологів, мали внести свіжу демократичну течію у діяльність найвищого законодавчого органу України. Політологи прогнозували, що відмінністю парламентських виборів 2012 року стане те, що партійна складова не матиме визначальної ролі в портреті кандидата, і виборці, в першу чергу, будуть голосувати за тих, хто спроможний зробити щось конкретно для них і конкретно для території, на якій вони проживають. Цікаво що і опитування на Сумщині («Центр соціологічного моніторингу») безпосередньо напередодні виборів показували, що «люди воліють бачити в парламенті депутата з господарськими якостями, очікують, що він лобіюватиме їх інтереси. Меншою мірою виборців цікавить законодавча діяльність народного обранця».

Але вийшло все навпаки. Сподівання на створення у парламенті потужного і дієвого «сумського лоббі», представленого, нарешті, не популістами, а досвідченими політиками і організаторами-господарниками в особі Григорія Дашутіна, Миколи Ноги, Анатолія Єпіфанова, Олександра Костенка, Олександра Саєнка і Андрія Деркача, не справдились. За винятком, звичайно, Андрія Деркача, який впевнено переміг на своєму окрузі. Результати виборів засвідчили, що більшість виборців Сумської області проголосували не за особистості з певним потенціалом, а знов таки за партійні бренди.

Додано (30.11.2012, 16:34)
---------------------------------------------
«А хто він такий?»

Вищенаведене засвідчують перемоги у чотирьох з шести виборчих округів Сумщини кандидатів від «Батьківщини». Офіційні висуванці від цієї політичної сили — Олег Медуниця, Ірина Купрейчик і Володимир Шульга — до виборів були фактично невідомі широкому загалу. Такими ж власне поки і залишаються. Вони не мають за плечима ні економічної освіти, ні багаторічного досвіду організаційно-господарської чи адміністративної роботи, та й у політиці, як і безпартійний Ігор Молоток з Шостки, поки що новачки.

Показовим у цьому відношенні є діалог, який почув через три дні після виборів: «Ви за кого голосували?» — «Ми з дружиною за Медуницю. До речі, ти не знаєш, а хто він такий, цей Медуниця?»

На відміну від них неофіційний представник «Батьківщини» Олександр Волков (опозиція його не висунула, але заплющила очі на те, що він користується її брендом ) – людина досвідчена і відома. Навіть занадто «відома». Втім, виборці проігнорували увесь негативний «багаж» кандидата. І те, що він кум ненависного їм Щербаня, і його висловлювання на адресу Юлії Тимошенко («Це – професійна кидала»), зраду політичних союзників і навіть заяву про те, що він не увійде до опозиційної фракції у новому парламенті, а, як той кіт, що гуляє сам по собі, створить свою власну.

У розмові зі мною один з кандидатів, що програли, поскаржився: «Досі не розумію, чому виграла Ірина Купрейчик? До останньої миті боротьба йшла між мною, як представником протестного електорату і представником партії влади. Можливо перемогла тому, що на кожну зустріч із виборцями возила за собою великий портрет Юлії Тимошенко?..»

Розмова про те, як Юлія Тимошенко стала з політичної особи міфологічним персонажем, і як цей міф спрацював на підсвідомість виборців, — тема окремої розмови. А поки що відзначимо те, що власне мало хто помітив, аналізуючи підсумки виборів.

За два тижні до голосування 24% виборців ще не визначилися, за кого голосуватимуть. Це — люди, які не мають ніяких політичних уподобань, їх не цікавить, що відбувається в країні і світі, вони не звикли взагалі думати про подібні речі і якось їх осмислювати і живуть своїм «рослинним» життям. Але саме їх участь у виборах та їх спонтанне голосування, здається, й змішали усі заздалегідь розкладені політологами і виборчими штабами партійні й мажоритарні пасьянси.

Про мотиви, за якими вони мали намір голосувати ( і, скоріш за все й голосували) розповіла на підставі опитувань, зроблених у 158-му окрузі Лілія Річкіна. Ось ці мотиви: «У кандидата ім’я Катя, тож голосуватиму за неї, бо я теж Катя», «Я оберу з усіх кандидатів самого молодого і красивого», «Проголосуємо за того, хто туалет побудує за конторою». «Проголосуємо за того, хто хоча б щебенем ями на дорозі у селі засипле», «Хто кращий концерт у село наше привезе, за того й проголосуємо». Звичайно, Олександр Волков, який спонсував на своєму окрузі селянські «конкурси краси» і набрав відповідні «прохідні бали», а Олександр Костенко, який дав тим же селянам роботу, пристойну зарплатню, відремонтував школу, лікарню і будинок культури, і саме тому випереджав Волкова за два тижні до виборів, раптово опинився в аутсайдерах, програвши головному супернику 16%.

Де ж ховалися ці раптові 16%? Звичайно, у тих 24% виборців, які до останньої миті ще визначалися, кому віддати свій голос, і спиралися не на осмислений вибір, а раптове, скоріш за все, підігріте алкоголем, «натхнення»: «Він за Юлю, а вона у тюрмі. Так це ж свої корєша!»…

 
КраснопілякаДата: Середа, 12.12.2012, 21:46 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Ивченко
http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/89016
Сегодня 19:0469

Волков вступил во фракцию Партии регионов
Самовыдвиженец по округу №158 Александр Волков вступил во фракцию Партии регионов в парламенте.

Об этом сообщил нардеп по округу №157 Олег Медуница (Объединенная оппозиция). В своем фейсбуке г-н Медуница, который сейчас находиться на первом пленарном заседании Верховной Рады, написал: «Система "Рада" показывает: Волков Александр Михайлович, член фракции "Партии регионов". Мне очень жаль, что мои земляки были им обмануты. В том числе жители города Сумы, которые голосовали в Белопольском избирательном округе».

Напомним, что ранее стало известно, что г-н Волков сел в парламенте отдельно от оппозиции. Примечательно, что в всю свою предвыборную компанию г-н Волков построил на лозунге «Юле волю!» и заявлениях о том, что он является членом партии «Батьківщина».

ЯК ЖЕЖ ТОРМОЗ І КАЗНОКРАД ПРИХОДЬКО МИКОЛА - ПРАВА РУКА ВОЛКОВА ТЕПЕР БУДЕ ЛЮДЯМ У ОЧІ ДИВИТИСЬ ІУДА ВІН ПРОДАЖНИЙ...

Додано (12.12.2012, 20:46)
---------------------------------------------
ДОРЕЧІ, ЖОДНОЇ СЕКУНДИ НЕ МАВ ДУМКИ ЩО ВОЛКОВ буде З ОПОЗИЦІЄЮ...ТВАРИНА ВІН...


Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ ВОЛКОВ з БАТЬКІВЩИНОЮ?
Сторінка 1 з 11
Пошук: