Вітаю Вас Гість!
Неділя, 17.12.2017, 12:58
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ПЕРСПЕКТИВИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН В НАШОМУ ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ (В цій темі хотілося б почути думки людей - чи можливо...)
ПЕРСПЕКТИВИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН В НАШОМУ ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ
АК47Дата: Субота, 21.05.2011, 20:42 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
В цій темі хотілося б почути думки людей - чи можливо якимось чином змінити наше життя на краще?
...............
Хотілося б побачити обгрунтовані відповіді як на підтримку тієї чи іншої тези так і проти неї....

ЧеКаДата: Понеділок, 23.05.2011, 00:42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
не знаю, наскільки моя думка буде обґрунтованою - мабуть це буде знову лише ИМХО. (пусті балачки?)

Вважаю, що змінити наше (своє? громадське?) життя на краще можна. Але для цього треба починати з себе. Все ж починається з малого. Тобто не треба чекати манни від когось, а ПО МОЖЛИВОСТІ самому досягати успіху та в межах компетенції змінювати те, що не подобається, звичайно, по можливості залучаючи й інших (якщо справа не особиста).
Наприклад, не подобаються смітники - не смітити і прибирати вже насмічене. Не подобається рівень власного достатку - змінити тактику формування свого бюджету. Не подобається якась людина - просто перестати спілкуватись з нею. І навпаки - подобається, скажімо, малювати - присвячувати цьому захопленню більше часу і т.д.

Ну, і давно заїжджена фраза: не робити (і не бажати) іншим того, чого не хотів би для себе. Нехай це прозвучить і банально. На оригінальність не претендую smile

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

LoikoДата: Понеділок, 23.05.2011, 12:30 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Шановний АК47! Тут, як говориться, Ви вже занадто багато захотіли... dry

Хотілося б почути для початку щось конкретненьке від Вас... smile

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

LoikoДата: Понеділок, 23.05.2011, 15:08 | Повідомлення # 4
Рядовий
Хоч і не планував постити тут, але трапилось на очі певне повідомлення...

Тут приклад певного активного спротиву:
http://ntn.ua/uk/news/society/2011/05/23/5990
23 травня 2011, 13:39
На Вінниччині в результаті конфлікту на цукровому заводі загинула людина
Людина загинула внаслідок конфлікту на Кирнасівському цукровому заводі на Вінничині. Місцеві селяни вже не один рік протестують проти закриття колись потужного виробництва, і не дають новим власникам порізати завод на брухт. І ось колишні працівники підприємства зійшлися в бою з новоприбулими робітниками. ...

АК47Дата: Вівторок, 24.05.2011, 21:41 | Повідомлення # 5
Рядовий
Відома мені ця ситуація...(відстоювання свого цукрового заводу). ДІйсно не типовий приклад для українців.
Стосовно своїх бачень на цю тему дещо пізніше мало маю часу, але вони є...

Додано (24.05.2011, 20:38)
---------------------------------------------
І так вже не за горами нова перспектива для нашого районо......

.........За день в Україні стартує другий етап адмінреформи

КИЇВ. 24 травня. УНН. У четвер, 26 травня, в Адміністрації Президента відбудеться засідання Робочої групи із законодавчого та інституційного забезпечення реформ Комітету з економічних реформ при Президентові України щодо питань реформування територіальних органів виконавчої влади. Про це сказав керівник Робочої групи, міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомили УНН у прес-службі відомства.

За словами міністра, реформування територіальних органів стане другим етапом реформи органів виконавчої влади, що триває в країні.

Міністр повідомив, що перед Робочою групою стоїть завдання виробити пропозиції щодо оптимізації системи місцевих органів виконавчої влади.

Після цього Робоча група приступить до вироблення пропозицій щодо реформування місцевих державних адміністрацій.

Як повідомлялося, Комітет з економічних реформ був утворений указом глави держави від 26 лютого 2010 року.

Робочу групу із законодавчого та інституційного забезпечення реформ Комітету з економічних реформ очолив міністр юстиції О.Лавринович.

Зокрема, у рамках першого етапу адміністративної реформи Робочою групою були вироблені пропозиції щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та державної служби.

Джерело: УНН

ДУМАЮ ПОІНФОРМОВАНІ РОЗУМІЮТЬ, ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ НАШОГО РАЙОНУ - РОЗФОРМУВАННЯ, ЯК НЕ ЕФЕКТИВНОЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ.......

БУДЕ КРАСНОПІЛЛЯ = МИРОПІЛЛЯ. "УРА РЕФОРМАМ"

Додано (24.05.2011, 20:41)
---------------------------------------------
" у рамках першого етапу адміністративної реформи Робочою групою були вироблені пропозиції щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та державної служби."

ПІДСКАЖІТЬ ХТО ЗНАЄ ДЕ ЗНАЙТИ Ц І ПРОПОЗИЦІІ!!!!!!!!!!!!!

LoikoДата: Четвер, 26.05.2011, 11:26 | Повідомлення # 6
Рядовий
АК47, щось я Вас не розумію...

З однієї сторони Ви волаєте про допомогу:
ПІДСКАЖІТЬ ХТО ЗНАЄ ДЕ ЗНАЙТИ Ц І ПРОПОЗИЦІІ!!!!!!!!!!!!!

А з іншого двома рядками вище стверджували, що:
ДУМАЮ ПОІНФОРМОВАНІ РОЗУМІЮТЬ, ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ НАШОГО РАЙОНУ - РОЗФОРМУВАННЯ...

З цього можна було зрозуміти, що Ви або ота "поінформована людина", або особисто знаєте поінформованих людей, що дало Вам можливість стверджувати сказане.

Так у чому ж "поінформованість"? mellow

АК47Дата: Четвер, 26.05.2011, 21:08 | Повідомлення # 7
Рядовий
По-перше. Я дешо розуміюсь на зазначених процесах. Так, певний час назад адміністративна реформа по "укрупненню" районів повинна була розглянутись на прикладі Одеської області, там голова Одеської обладміністрації пропонував майже вдвічі зменшити кількість районів....що було далі не знаю.... Тому і запитую
По-друге по аналогії не важко здогадатися, шо в Сумській області при такій реформі Краснопільський район 99,9% розформують, важко повірити, що до нього "приєднають частину Тростянецього району" чи ще якусь територію...

Це не те місце, щоб прикидатися тут, то ж Ваші припущення по меншій мірі не об'єктивні..........

"ПІДСКАЖІТЬ... малося на увазі що можливо хтось зустрічав цю реальну інформацію в ЗМІ, цікаво було б почитати наскільки я правий ось і все і не потрбно шукати тут агентів"...чого то там".

LoikoДата: Середа, 01.06.2011, 15:19 | Повідомлення # 8
Рядовий
АК47, на жаль нічим не можу допомогти з Вашими припущеннями. До "поінформованих" не належу. smile

Знову-таки, не мав особливих планів постити в цій темі, але трапилася певна інфа для роздумів "взагалі", з якою гріх не поділитися...

Крім того, схоже на те, що на Ваші, АК47, заклики ділитися роздумами відгукуватися ніхто не поспішає. huh
І зацікавленого "живого" співбесідника Ви навряд чи дочекаєтеся ближчим часом... wink

Тому хочу запропонувати Вам заочного "співбесідника" (тим більше, що схоже на те, що Ви з ним приблизно однакового віку).
Маю надію, що його теми не є оффтопом для Ваших тем:
http://lb.ua/news/2011/05/26/98302_Plyunut_v_sup_isteblishmentu.html
26.05.2011 14:00 Дмитрий Литвин
Плюнуть в суп истеблишменту

Щоб трохи попередити можливі запитання до мене (як ініціатора цього повороту в розмові), відразу висловлю деякі свої репліки щодо автора і написаного ним.

Так от, у мене склалося враження (а я прочитав кілька його статей), що автор цієї статті - молодоє журналістскоє дарованіє - занадто багато про себе уявляє. Тим не менше, я пропоную саме його статті, бо в них цікаві саме спроби певної альтернативної постановки питання.

І ця спроба не тільки цікава, а головне - потрібна, навіть необхідна. Бо про що можна говорити з людьми чи певними соціальними групами, якщо вони й самі не знають, чого хочуть? Не кажучи вже про те, що тим паче не знають, ЯК того досягти...

(щоб не загромаджувати цей пост - продовження в наступному)

LoikoДата: Середа, 01.06.2011, 15:35 | Повідомлення # 9
Рядовий
Тепер повернемося до пропонованої статті. Всю статтю коментувати не буду (бо для цього знадобиться дуже багато слів dry ), процитую лише закінчення статті та скажу, що я думаю про автора. Отже, цитата:
2) по причине своей образованности, в первую очередь, потребительской образованности и – одновременно – отчуждённости от истеблишмента заинтересованы в изменении истеблишмента как средства легализовать новые формы морали и культуры, гарантирующие желанный быт.

Ця цитата (а також чимало з написаного в статті) свідчить, що більшої совковості (чи навіть "совкізму" smile ) неможливо й уявити...

Сумно, але цей молодий (у всіх розуміннях) хлопець, який так "щиро" не сприймає "совків" і "старперів", своїми поглядами якраз маніфестує тип "абсолютного совка" - совка, сформованого не часом і обставинами життя при "совєтській владі", а сформованого (майже самостійно) лише типом мислення... sad

Адже абсолютизували та фетишизували "общєство потрєблєнія" саме совки, а не "кляті загниваючі капіталісти". Там, де склалося "общєство потрєблєнія", - там просто споживали, стараючись щось робити для цього, а не робити з цього культ і фетиш.

Більше того - носії "революції 60-х", яких так возвеличує автор у своїй статті, якраз до потрєбітєльства були досить байдужими і навіть протестували (серед іншого) проти цього.

Отакі наші "нові борці" та "ідеологи нової хвилі"... smile

Маю надію, що цей автор ще когось зацікавить. Бо друкується автор на досить солідному і розумному сайті.

АК47Дата: Четвер, 09.06.2011, 22:02 | Повідомлення # 10
Рядовий
Сказати, що стаття мене не вразила - нічого не сказати....

Щось не складається на цьому сайті...... Можливо буду чекати поки буде більша кількість активних відвідувачів сайту і форуму зокрема..........можливо й ні.....

Дякую адмінам, що намагались створити та підтримати дискусію, але ж не в цьому суть була, хотілось чогось цікавого та непередбачуваного побачити в висловлюваннях саме відвідувачів сайту....
То ж до зустрічі, можливо в майбутніх темах..........

LoikoДата: П`ятниця, 10.06.2011, 15:42 | Повідомлення # 11
Рядовий
Щось не складається на цьому сайті......

Дякую адмінам, що намагались створити та підтримати дискусію, але ж не в цьому суть була, хотілось чогось цікавого та непередбачуваного побачити в висловлюваннях саме відвідувачів сайту....

АК47, Ваша поза не зрозуміла. Причому саме поза, а не позиція. Бо Ви - як ініціатор теми - по суті НЕ сказали жодного слова. Тобто не видно ні Вашої думки, ні Вашої позиції. "Хотіти чогось цікавого" - це добре, але для цього потрібно щось робити і самому...

Почати тему для обговорення - це ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Для цього потрібно перш за все сказати щось САМОМУ.

Ви думали, що видавши отакий скромний текст, до Вас мають "ломонутися" полки бажаючих попрацювати на Вас "радником"?... biggrin

В цій темі хотілося б почути думки людей - чи можливо якимось чином змінити наше життя на краще?
...............
Хотілося б побачити обгрунтовані відповіді як на підтримку тієї чи іншої тези так і проти неї....

Так що - до зустрічі з ВАШИМИ думками.

АК47Дата: П`ятниця, 10.06.2011, 22:51 | Повідомлення # 12
Рядовий
1 Пан, Loiko, чому у всьому Ви бачите чийсь "інтерес"??? Якщо дана тема не цікава, то хоть що пиши, але.... Розпочавши дану тему я не хотів і не хочу спрямовувати думки інших в руслі моїх бачень ...

2 Ви значно переоцінюєте свої можливості як експерта і в даній темі зокрема...."""Ви думали, що видавши отакий скромний текст, до Вас мають "ломонутися" полки бажаючих попрацювати на Вас "радником"?... """ Скажу ще більше я володію достатнім рівнем знань, аби не просити поради у "полків бажаючих попрацювати на мене задарма"... Саме останнє слово "ЗАДАРМА" Вам постійно не дає покою і не тільки в цій темі???!!! Я це вже зрозумів давно....

3 Будьте скромнішими!!!!!!!!!

LoikoДата: Субота, 11.06.2011, 02:05 | Повідомлення # 13
Рядовий
Шановний АК47!

Для початку кілька простих запитань:
1) де я вживав слово "інтерес"? (варіант: Які мої слова можна тлумачити як "у всьому Ви бачите чийсь "інтерес"?)
2) які слова могли свідчити про мої претензії на "експерта" (а також про оцінку можливостей як "експерта")?
3) де я вживав слово "задарма"?
4) які слова могли свідчити про "нескромність" сказаного мною? (а якщо "нескромності" не було, то як треба розуміти пораду "Будьте скромнішими!!!!!!!!!"?)

Ну, і останнє, зовсім просте, запитання (вже без номера smile ):

Кому насправді постійно не дає спокою "саме останнє слово "ЗАДАРМА"?

P.S. Додати до сказаного по суті теми мені нічого. Як говорить мудра приказка сусіднього народу: "Каков вопрос - таков ответ". dry

P.P.S. Все ще сподіваюся, що мої гірші прогнози не збудуться, і з часом тут з"являться інші співбесідники, яким буде що сказати.

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ПЕРСПЕКТИВИ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН В НАШОМУ ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ (В цій темі хотілося б почути думки людей - чи можливо...)
Сторінка 1 з 11
Пошук: