Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 11.12.2017, 19:44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » КАТАСТРОФИ у КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ (Що може трапитись?)
КАТАСТРОФИ у КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ
КраснопілякаДата: Понеділок, 18.02.2013, 14:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім мешканцям форуму. Давно його не відвідував - мало що змінилось. Ось і вирішив задати нову тему. Останніми днями на території ЗЕМЛІ, України і зокрема у Сумській області відбулись деякі події. Рухнув дах на цеху Чорнобильської АЕС, рухнув "майбутній" торгівельний комплекс на ринку у м. Суми, рухнув метеоріт у росії, на Кубі, у США (Каліфорнія), рухнув пам'ятник леніну у Охтирці...
Давайте обговоримо, що може "впасти" на території КРАСНОПІЛЬСЬКОГО району.
Це може бути непоганим інформаційним путівником навіть для керівництва району...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Понеділок, 18.02.2013, 14:44

ЧеКаДата: Понеділок, 18.02.2013, 17:56 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Друзья
Підбірка цікава, але дані факти навряд чи якось пов'язані між собою. У Краснопіллі та районі дуже багато аварійних будівель. І керівництво району, впевнений, про них знає. Але на капітальні ремонти потрібні такі мільйони, яких в нашому районі годі чекати. Тому обговорення цього напрямку практично безперспективне. Інколи, звичайно, кошти виділяються на якісь ремонти чи вже на подолання наслідків аварій. Але у нас стільки дір, що залатати всі практично неможливо.
Звичайно, це моє ИМХО.

Веселі, брате, часи настали, Ми наближаємось до мети!
Чому ж тоді я шукаю іншу стежку, Чому я далі з ними не хочу йти?

КраснопілякаДата: Вівторок, 19.02.2013, 17:14 | Повідомлення # 3
Рядовий
А ще є аварійні дамби ( Краснопільщина багата на ставки): Грузна, Мезенівська дамба (по якій дорога на Славгород). Остання, доречі, може статись таке, що не витримає весняної води...

Додано (19.02.2013, 16:14)
---------------------------------------------
Доречі, можна ще й про дороги (точніше про їхню відсутність) подискутувати...

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)

Повідомлення відредагував Краснопіляка - Вівторок, 19.02.2013, 17:15

blekshadowДата: Понеділок, 17.06.2013, 17:45 | Повідомлення # 4
Рядовий
Доброго дня всім,
нещодано (де-факто вчора) я проїздив біля одного пункту який всім відомий як "Хімсклад" по дорозі на с. Новодмитрівка. Побачив страшненьку картину, а саме - роздовбані стіни раніше "замурованого" приміщення. Через отвори гарно видно все, що було "сховане" від людського погляду (іржаві діжки, мішки і т.п.), а запах хімікалій стоїть такий, що поряд знаходиться неможливо. Влада, мабуть, про це нічого не знає, а на мою думку екологічна катастрофа поряд.

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » КАТАСТРОФИ у КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ (Що може трапитись?)
Сторінка 1 з 11
Пошук: