Вітаю Вас Гість!
Середа, 13.12.2017, 23:57
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Ленінів ТРЕБА ЗНЯТИ (Ленін - кат УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ)
Ленінів ТРЕБА ЗНЯТИ
КраснопілякаДата: Середа, 29.05.2013, 23:49 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛЕД ТРОНУЛСЯ, господа присяжные заседатели...(О.Бендер)

Міська рада м. Суми відправе леніна на переплавку... Молодці. А що ж раснопільська СЕЛИЩНА РАДА? СЛАБО? Чи там ще є купа МАРАЗМАТІВ, які проти зняття володькі Ульянова(Бланка)?

http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/1513775-vlada-sum-virishila-demontuvati-dva-pamyatniki-leninu


Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими...(Ф. НІЦШЕ)
 
LoikoДата: Четвер, 30.05.2013, 11:44 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Краснопіляко, Ви єдиний, хто не дає зовсім "заглохнути" форуму... dry

Щодо пам'ятнику "вождю світового пролетаріату" в Краснопіллі, то тут мало б бути все просто (цю думку вже озвучив у свій час в коментарях хтось з користувачів сайту).

Селищна рада має прийняти одне з двох рішень: або вона бере пам'ятник під свою опіку (і він має утримуватися в належному вигляді), або приймає рішення про його демонтаж (з відповідним наступним впорядкуванням території, де він зараз стоїть).

Тепер щодо самої "проблеми". Особливо гострої проблеми з пам'ятниками "вождю" - як такої - немає (справжня проблема в іншому - про це трохи пізніше). Поки не прийнято законодавче рішення у всеукраїнському масштабі про належну оцінку комуністичної ідеології - а особливо практики - як тоталітарної і антилюдської, що заплямувала себе численними злочинами проти людства, то рішення - залишити чи демонтувати пам'ятники "вождю" і "вождикам" - кожна муніципальна влада може приймати на свій розсуд. Але у будь-якому випадку кожна влада повинна нести відповідальність за належне їх юридичне оформлення і утримання.

Важливіше інше - що у головах людей зі ставленням до цих зразків монументальної скульптури. А ще важливіше - як зі ставленням до ідеології та практики, яку вони уособлюють.

А ситуація зараз така, що на більшості території України (процентів 80, не менше) ще залишаються десятки тисяч вулиць (більшість з них - головні і центральні) з "радянськими" назвами - Леніна, Ільїча, Маркса, Енгельса, Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Свердлова, Кірова, Артема, Постишева, (імені десятків дрібніших "вождів"), Большевістская, Красноармєйская, Октябрьская, Комуністічєская, Комсомольская, Комінтерна, ... і прочая, прочая, прочая...

Поки в Україні буде "капіталізм з комуністічєскім ліцом", нічого доброго ждати не доводиться...


Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!
 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » Ленінів ТРЕБА ЗНЯТИ (Ленін - кат УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ)
Сторінка 1 з 11
Пошук: