Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 21.08.2017, 01:59
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Loiko, Edge 
Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ІДЕАЛЬНА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ! (ІДЕАЛЬНА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ - МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ!)
ІДЕАЛЬНА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ!
АК47Дата: Неділя, 22.05.2011, 22:27 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
В цьому форумі чекаю на відповіді на наступні питання:
1 Якою Ви бачите ідеальну політичну партію? (Розумію, що в принципі ідеальною партія не може бути, але хотілося б побачити відповіді в розрізі того яка саме політична партія існуюча чи вітуальна Вам як людині імпонувала б найбільше і яку б Ви підтримали).
2 Ваше відношення до існуючих партій?
3 Ваше відношення взагалі до політики як до явища?
......

Додано (21.05.2011, 19:52)
---------------------------------------------
......
4 Кого вважаєте лідером на насупних парламентських виборах 2012
5 Хто буде найбільшою несподіванкою Виборів 2012?

Додано (22.05.2011, 21:27)
---------------------------------------------
.........
6 Що є для Вас мотивом для того, щоб вступити до тієї чи іншої партії або змінити членоство на членство в іншій партії?

SpeckorДата: Неділя, 22.05.2011, 22:49 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Заблокированные
6 Що є для Вас мотивом для того, щоб вступити до тієї чи іншої партії або змінити членоство на членство в іншій партії?

Кілька років за пару днів вступив до чотирьох партій, аби довести, що у нас нікому ніякого діла немає до того, хїто в якій партії)))

При любом госстрое я партизан! При любом режиме я анархист!

АК47Дата: Неділя, 22.05.2011, 23:18 | Повідомлення # 3
Рядовий
Це для мене не дивина... Я знаю людей у яких членських білетів на багато більше (у одного з них аж 16!). Це не долуге законодавство, хоча воно реально забороняє членстово більш як у одній політичній партії, то ж поздоровляю, Ви як мінімум порушик "...якогось там законодавства". Інша річ, що контроль як і відповідальність за подібні ситуації відсутня. То ж поздоровляю вдруге відповідальності за "таке" ніякої не може бути.
Але мова не про те... мається на увазі, що може Вас спонукати обрати політичну силу, як би так мовити правильніше "по духу" чи що, ...

LoikoДата: Понеділок, 23.05.2011, 12:25 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Администраторы
Ну..., з поваги до найактивнішого форумчанина сайту доведеться відповісти. smile

1 Якою Ви бачите ідеальну політичну партію?

Все дуже просто - має бути живою (а не лише на папері), діяльною (щоб були якісь конкретні справи, на які можна подивитися чи хоча б почути), патріотичною (знову таки на ділі, а не на словах), не кишеньковою (тобто партія не має бути породженням чиїхось хворобливих амбіцій, хоча так трапляється дуже часто).
Здається, майже все...

2 Ваше відношення до існуючих партій?

Нормальне, нейтральне. До "живих" (див. п.1) - за їх справами. До "мертвих" (тобто "паперових" чи "кишенькових") - ніяке. На нєт і суда нєт. Хіба що інколи насмішить якась екзотична назва... smile

3 Ваше відношення взагалі до політики як до явища?

З розумінням. Без цього не обійтися. Бо інакше тоді з"являться "руководящая і направляющая", "вождь", а всі інші знову перетворяться на безсловесну худобу...

4 Кого вважаєте лідером на насупних парламентських виборах 2012

Життя покаже. Але особливих чудес, скоріше за все, не станеться. Найбільші "команди" матимуть "голубі" та "бєлосєрдєчниє".
Хоча, якщо таки заборонять блоки, то у "бєлосєрдєчних" може бути інший прапор.

5 Хто буде найбільшою несподіванкою Виборів 2012?

Особливих несподіванок не буде. Якщо поява "Свободи" у ВРУ для когось несподіванка, то будемо вважати її такою. wink

Ніколи не був членом жодної з партій. Хоча у певні періоди часу деяким партіям надавав посильну допомогу.
Жодного разу не відчував якихось "мотивів" до формального членства в якійсь партії. Хоча ідеологічні переконання мав завжди. sleep

Українець не той, у кого предки українці, а той, у кого нащадки - українці!

АК47Дата: Понеділок, 23.05.2011, 23:17 | Повідомлення # 5
Рядовий
"діяльною (щоб були якісь конкретні справи, на які можна подивитися чи хоча б почути)" Як в такій ситкаціїї бути новоствореним партіям, які потенціально можуть відповідати всім іншим заявленим параметрам? По-друге, що розуміється під виразом "конкретні справи, на які можна подивитися"?
2. Цікаво до яких саме "живих" Ви ставитеся нормально?
6 Чому? Членство в партії, хоча і номінальне - це підтримка певного курсу і не більше. Для членства в партії не вважаю необхідною умовою бути саме активним членом партії.

LoikoДата: Четвер, 26.05.2011, 11:57 | Повідомлення # 6
Рядовий
Як в такій ситкаціїї бути новоствореним партіям, які потенціально можуть відповідати всім іншим заявленим параметрам?

Новоствореним партіям є лише один шлях - працювати і "світитися". smile

По-друге, що розуміється під виразом "конкретні справи, на які можна подивитися"?

Це і означає. Потрібні якісь ознаки активності. Постійно, а не тільки у висуванні списків на вибори.
Якщо "партія" хоч на щось претендує, то повинна мати - як мінімум - сайти своїх місцевих організацій хоча б на рівні області. І щоб інфа на тих сайтах поновлювалася хоча б раз на тиждень.

На жаль, сьогодні навіть ті партії, які я вважаю "живими", не можуть похвастатися навіть такими скромними досягненнями... huh

Що вже говорити про більше ніж півтори сотні (вже ніби доходить до 200) тієї шушери, яка зареєструвала себе в Мінюсті... blink

Цікаво до яких саме "живих" Ви ставитеся нормально?

До "Нашої України", "За Україну", "Свободи"... і багатьох інших. Не знаю, правда, які з них будуть "живими" через рік... wink

Чому? Членство в партії, хоча і номінальне - це підтримка певного курсу і не більше. Для членства в партії не вважаю необхідною умовою бути саме активним членом партії.

Боюсь, що це Ваша особиста думка. Завжди вважав, що членство в партії має бути активним - або ніяким.
Свою "підтримку певного курсу і не більше" кожен громадянин демонструє на виборах.

І з-за того, що Ваших "однодумців" більше ніж достатньо, і в "партіях" в основному лише "номінальні" члени або й зовсім "мертві душі", - саме тому 99% так званих "партій" ялові та імпотентні.

LoikoДата: Четвер, 26.05.2011, 12:00 | Повідомлення # 7
Рядовий
Як інформація для роздумів:
http://www.bagnet.org/news/topechelons/analitics/2011-05-26/131407

АК47Дата: Четвер, 26.05.2011, 21:22 | Повідомлення # 8
Рядовий
Уважно читаємо і вдумуємося в надруковані слова
"Для членства в партії не вважаю необхідною умовою бути саме активним членом партії." Цими словами я не сказав, що члени партії повинні бути пасивними..........звичайно ті хто "творять партію" повинні бути активними, але наприклад я підтримую курс партії, але через свою зайнятість або не бажання займатись партійними справами я не можу або не хочу "розбудовувати партію" чому я не можу бути її членом. ??? НЕ ЗРОЗУМІЛО!!!! Ось тому так і виходить, що коли люди йдуть на голосування вони взагалі не знають за кого будуть голосувати (точніше більшість з них) і голосують або спонтанно, або за Юлю...
А членство в партії навіть номінальне передбачає поінформованість людей з тим що робить або навпаки не робить їх партії, що роблять партіїї конкуренти і людина в такому випадку буде певним чином обізнана і це спричинить певні результати на голосуванні (воно буде не бездумним. а "осознанным")

LoikoДата: Вівторок, 31.05.2011, 20:11 | Повідомлення # 9
Рядовий
АК47, бути "активним" чи "пасивним" - кожен визначає для себе сам. wink

До речі, щодо "пасивних членів"... "Кілька років за пару днів вступив до чотирьох партій, аби довести, що..." - це хіба не в цій "дискусії" вже обговорили?
Ото і вся правда про "пасивних" та "номінальних" членів партії... huh

До речі, "ідеальних політичних партій" побільшало:
http://obkom.net.ua/news/2011-05-31/1150.shtml
31 Мая 2011 11:50
Майор Мельниченко сколотил свою партию

http://facenews.ua/3795....gr.html
13:03, Вторник, 31 мая 2011 г.
Мельниченко: я був сліпим кошеням, а зараз – зубастий тигр
Екс-майор Держохорони створив власну політичну партію. Він пообіцяв "організувати силу, яка наведе лад в цій країні".
...
cool

Форум » Життя селища та району » Тут обговорюємо новини та проблеми » ІДЕАЛЬНА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ! (ІДЕАЛЬНА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ - МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ!)
Сторінка 1 з 11
Пошук: