Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 26.06.2017, 15:12
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пошук

Форма входу


ПРАВИЛЬНЕ РАДІО

«Молоде радіо»


Сайт «Громадського радіо»


Сайт «Є! Радіо»


Сайт «Радіо Домівка»


«Радіо Рокс Україна»


Слухаємо тут:

«Громадське радіо»


«Є! UA Radio»

«Є! Rock Radio»

«Є! Hit Radio»


«Радіо Домівка»


«РадіоРокс»


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар України


Краснопілля у Web

Громадські та персональні сайти
Громадський портал Краснопілля Самотоївка в мережі Internet
Краснопілля. Край Слобожанський Краснопілля Інфо
Неофіційний сайт Миропілля Сайт «Миропілля.ua»
Гільдія редакторів-ветеранів ЗМІ Сумської області Офіційний веб-сайт Пророко-Іллінської общини селища Угроїди
Вчора, сьогодні, завтра… Футбольна Краснопільщина

Офіційні сайти
Офіційний сайт Краснопільського району Офіційний сайт Краснопільської районної ради
Краснопільська селищна рада. Офіційний сайт Сайт Краснопільського районного суду
Сторінка Управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Сторінка Органи та установи юстиції Краснопільського району
Веб-сторінка Краснопільського відділення поліції Офіційний сайт Миропільської сільської ради

Сайти освітніх закладів
Відділ освіти Краснопільської РДА Сайт Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Краснопільська гімназія Краснопільський дитячий садок №3 «Дзвіночок»
Сайт Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сайт Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Мезенівський НВК Бранцівський НВК
Краснопільський районний центр дитячої та юнацької творчості Миропільський навчально-виховний комплекс

Виробництво, послуги
Сайт Краснопільського держлісгоспу Сайт ПП «Комарницький»
Пасека Чехунова Б.И. Турагентство КрасТур
Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» Сімейна пасіка Чернієвських
Сайт Сергія Ноженка Краснопільський агролісгосп


Краснопілля на карті
Krasnopillya google map
Krasnopillya google map

Наші відвідувачі (з 14.10.2009) free counters

Лінки
Безкоштовний каталог сайтів Каталог україномовних сайтів
Найкращі сторінки Сумщини


Акція Спілкуйся рідною Мова – ДНК нації
Українці в світі Україна Incognita
Україна на старовинних мапах Рукотвори — інтернет-проект про народних майстрів
ХТО Ж ТОДІ, ЯК НЕ МИ, БРАТИ?!! «КОБЗА» - українці в Росії

Добре товариство
Зробимо Україну чистою!

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0

Архів записів

Головна » 2017 » Квітень » 14 » Про утворення дільничних виборчих комісій перших виборів депутатів та селищного голови Краснопільської об’єднаної територіальної грома
Про утворення дільничних виборчих комісій перших виборів депутатів та селищного голови Краснопільської об’єднаної територіальної грома
21:54


ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 30 квітня 2017 року

КРАСНОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Постанова № 2

Від 13 квітня 2017 року

Про утворення дільничних
виборчих комісій перших виборів депутатів та селищного
голови Краснопільської об’єднаної територіальної громади


Відповідно до абзацу першого частини першої статті 23 Закону України «Про місцеві вибори» Краснопільська районна виборча комісія постановляє:

1. Утворити дільничні виборчі комісії звичайних виборчих дільниць: № № 590219, 590220, 590221, 590222, 590223, 590224, 590225, 590226, 290227, 590228, 590229, 590242, 590243, 590247, 590248, 590255, 590256, 590257, 590258,590259 по перших виборах депутатів та селищного голови Краснопільської об’єднаної територіальної громади у складі голови, заступника, секретаря та членів комісії згідно з додатком 1.

Додаток № 1 додається

Голова Краснопільської
районної виборчої комісії Найденко Л.О.


Додаток №1
до постанови № 2
від 13 квітня 2017 року


Склад дільничної виборчої комісії
звичайної виборчої дільниці № 590219

Голова комісії: Радіонова Лідія Йосипівна – 1974 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Цюх Василь Іванович - 1951 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії: Середа Лідія Миколаївна – 1948 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 2 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Воропай Любові Дмитрівни.

Члени комісії:
Бєлявцева Тетяна Миколаївна
– 1959 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Голоперова Людмила Миколаївна - 1971 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Гостєв Володимир Васильович - 1959 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Жаботинська Тетяна Степанівна – 1979 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Моголенець Олена Павлівна – 1965 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Ратушний Олександр Анатолійович – 1977 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Савченко Наталія Сергіївна – 1993 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Строєвський Михайло Васильович - 1951 року народження від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Фурсова Ольга Олександрівна – 1947 року народження від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590220

Голова комісії: Бойко Ольга Миколаївна – 1962 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Гнідаш Людмила Олексіївна – 1962 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Секретар комісії: Жорнокуй Валентина Миколаївна - 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Базалій Олексій Олександрович – 1973 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Бикова Леся Вікторівна - 1964 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Будко Лідія Тихонівна - 1946 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Веремієнко Світлана Володимирівна - 1969 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Дзюбан Тетяна Андріївна – 1956 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 3 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Масалітіної Валентини Михайлівни.
Матюхіна Ірина Юріївна – 1965 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Мироненко Лариса Вікторівна – 1967 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Тисячник Петро Васильович – 1958 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Хиценко Любов Мар’янівна - 1962 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Юрко Ольга Іванівна – 1970 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Якущенко Тетяна Миколаївна – 1962 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 5 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Стрикиці Володимира Вікторовича.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590221

Голова комісії: Литовченко Галина Олександрівна – 1963 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Заступник голови комісії: Стрілецька Валентина Іванівна - 1953 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області , про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Харитоненко Наталія Іванівна – 1967 року народження від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Члени комісії:

Дубелева Ірина Олексіївна – 1969 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Кладієнко Василь Вікторович - 1961 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Кудрявцева Валентина Миколаївна – 1970 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Лазоренко Ольга Вікторівна – 1954 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Партала Наталія Сергіївна – 1966 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 6 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Дейнеки Івана Григоровича.

Підопригора Віра Олександрівна - 1954 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Савченко Оксана Григорівна – 1974 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Стрикун Зоя Василівна – 1949 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590222

Голова комісії: Чичикало Валентина Анатоліївна - 1966 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Сіробаба Олена Олександрівна – 1977 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Секретар комісії: Кононенко Тетяна Федорівна – 1955 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Члени комісії:

Бойко Леонід Вікторович – 1961 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Васюк Надія Григорівна - 1961 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Новак Катерина Андріївна – 1949 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Охріменко Лариса Миколаївна – 1964 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 7 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Ільченка Олександра Григоровича.

Ратушна Марія Павлівна – 1946 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Тесля Світлана Іванівна - 1964 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Хлопенюк Максим Миколайович - 1992 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Хомічова Лариса Миколаївна - 1967 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Хорощенко Наталія Яківна - 1959 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590223

Голова комісії: Рудика Ганна Петрівна - 1948 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Діденко Михайло Сергійович – 1981 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Секретар комісії: Остапенко Раїса Миколаївна – 1962 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.
Члени комісії:

Гейко Ірина Василівна – 1986 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Гречихіна Тетяна Іванівна – 1980 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Єшенко Ганна Степанівна – 1949 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Майборода Юрій Анатолійович – 1986 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Майборода Олена Миколаївна – 1973 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Масалітін Олександр Миколайович – 1963 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мироненко Валентина Василівна – 1969 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590224

Голова комісії: Рибалка Лариса Іванівна - 1965 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Пахомова Людмила Миколаївна – 1966 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Секретар комісії: Деревянченко Ганна Іванівна – 1948 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Курочка Катерина Володимирівна – 1957 року народження, від кандидата у депутати по одномандатному виборчому окрузі № 11 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Миронова Сергія Федоровича.

Лавріненко Наталія Анатоліївна – 1964 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Литвинова Лідія Степанівна – 1961 народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Мигаль Наталія Володимирівна – 1973 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мигаль Тетяна Миколаївна – 1975 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Рибалка Тетяна Миколаївна - 1961 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Стрикиця Леонід Васильович – 1952 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Сусік Тетяна Володимирівна
– 1956 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Шевченко Тетяна Павлівна – 1963 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590225

Голова комісії: Випірайло Зінаїда Михайлівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заступник голови комісії: Хільгора Ольга Анатоліївна – 1961 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Секретар комісії: Рудоман Ірина Олексіївна – 1990 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Члени комісії:

Звіряка Тетяна Олексіївна – 1973 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Максименко Валентина Олександрівна – 1965 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Максименко Роман Сергійович – 1994 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Орлов Євгеній Іванович – 1992 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Рудоман Надія Олексіївна - 1961 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Сахно Олексій Анатолійович
– 1994 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Хільгора Олександр Іванович
– 1958 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590226

Голова комісії: Бубир Любов Андріївна - 1955 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заступник голови комісії: Руда Володимир Іванович - 1953 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Вольвач Тетяна Іванівна – 1963 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Члени комісії:

Гончаренко Наталія Максимівна- 1953 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дулепко Сергій Олександрович – 1971 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Кобзар Світлана Вікторівна – 1975 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Леунова Лариса Миколаївна – 1981 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Остріщенко Сергій Сергійович - 1982 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Радченко Катерина Ігорівна - 1994 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Руда Любов Миколаївна – 1964 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590227

Голова комісії: Шокун Світлана Олександрівна - 1981 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Рибалка Олександр Григорович – 1959 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Секретар комісії: Капинус Інна Іванівна – 1984 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:
Гольцева Ольга Ігорівна
– 1990 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 15 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Будка Олега Івановича.

Гоч Микола Ілліч – 1966 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Денисенко Світлана Іванівна – 1975 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Машкова Алла Володимирівна – 1961 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Омельченко Олександр Вікторович – 1985 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі №13 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Омельченка Романа Вікторовича.

Омельченко Софія Володимирівна – 1987 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Радівілова Ганна Вікторівна – 1968 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Смоленко Надія Семенівна – 1978 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт» , про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Фоменко Наталія Олексіївна – 1975 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590228


Голова комісії: Побідинський Віктор Сергійович – 1957 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заступник голови комісії: Прокопенко Любов Андріївна - 1956 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Дробот Наталія Григорівна – 1978 року народження від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Члени комісії:

Дігтярьова Вікторія Павлівна
– 1989 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Єрохін Олександр Борисович – 1965 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Жук Ірина Дмитрівна – 1968 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Коваленко Ольга Володимирівна – 1967 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Мурза Ганна Григорівна – 1981 року народження від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Рашевська Надія Олександрівна – 1975 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії
Найденко Людмили Олексіївни.

Рибалка Олена Олександрівна – 1967 року народження від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Твіленєва Наталія Анатоліївна – 1977 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Яворський Руслан Євгенійович – 1980 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590229

Голова комісії: Криванич Олена Сергіївна - 1959 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднанн я «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Світашова Вікторія Олександрівна – 1969 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Секретар комісії: Денисенко Олена Іванівна – 1987 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 16 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Сумця Юрія Івановича.

Члени комісії:

Єрохіна ОльгаАнатоліївна – 1974 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Корощенко Марина Володимирівна - 1980 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Муштаєва Юлія Василівна – 1980 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Негреба Віктор Григорович - 1957 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Радченко Уляна Іванівна – 1952 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Рибалка Олена Миколаївна – 1989 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Татаренко Олена Андріївна - 1965 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590242

Голова комісії: Пономарьова Віра Миколаївна - 1963 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заступник голови комісії: Семенова Світлана Мирославівна – 1964 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Секретар комісії: Заїка Валентина Василівна – 1950 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Члени комісії:

Бережна Віта Іванівна – 1976 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Бондарь Ксенія Миколаївна – 1984 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Загорулько Ольга Миколаївна – 1973 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Заїка Світлана Олександрівна – 1972 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заїка Тетяна Сергіївна – 1960 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Змисля Людмила Вячеславівна – 1972 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Урдюк Раїса Петрівна - 1961 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590243

Голова комісії: Погрібний Володимир Васильович - 1958 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заступник голови комісії: Скороход Світлана Яківна - 1964 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Змисля Ірина Вікторівна – 1993 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Члени комісії:

Загорулько Ганна Мар’янівна – 1960 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заїка Володимир Олексійович – 1990 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Клименко Тетяна Миколаївна – 1989 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Лазоренко Людмила Володимирівна – 1980 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Панченко Алла Анатоліївна – 1972 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Сіренко Наталія Іванівна – 1965 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Світлична Леся Вікторівна – 1984 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590247

Голова комісії: Настенко Надія Миколаївна - 1958 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заступник голови комісії: Завалій Микола Федорович – 1956 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Кійченко Олена Олександрівна – 1972 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Члени комісії:

Горенко Олена Павлівна – 1986 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 21 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Федорченка Віктора Миколайовича.
Гоч Наталія Вячеславівна – 1967 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Мороз Тетяна Михайлівна – 1956 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Мороз Яна Дмитрівна – 1997 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Накалєй Ірина Олександрівна – 1964 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Нікітенко Олександра Іванівна – 1956 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Ошкодерова Катерина Олексіївна
– 1985 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Шевченко Оксана Олександрівна - 1974 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Якуба Світлана Анатоліївна – 1987 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590248

Голова комісії: Богуславська Світлана Павлівна – 1959 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Галаган Тетяна Іванівна - 1970 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Дибка Катерина Олександрівна – 1990 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 22 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Осадчого Андрія Васильовича.

Члени комісії:

Бардакова Олена Іванівна – 1988 року народження, від Краснопільської районної партійної організації Аграрної партії України.

Гребіник Тетяна Василівна - 1968 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Заїка Любов Олександрівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка в Сумській області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мороз Галина Іванівна – 1968 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Оловаренко Марина Юріївна – 1993 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Твердохліб Ольга Олександрівна – 1966 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Шевченко Любов Іванівна – 1968 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590255

Голова комісії: Гусєва Галина Іванівна – 1964 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Якущенко Оксана Олександрівна– 1978 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Секретар комісії: Мартиненко Катерина Вікторівна - 1957 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Влашина Галина Григорівна – 1963 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Довгопол Галина Михайлівна – 1975 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Корх Наталія Миколаївна – 1981 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Подойма Раїса Іванівна - 1957 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Прилєпа Людмила Михайлівна – 1973 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Хачатрян Манвел Варичович – 1962 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Чорномаз Ольга Іванівна – 1979 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590256

Голова комісії: Дубовик Любов Петрівна – 1967 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Дяговченко Світлана Іванівна – 1972 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Секретар комісії: Корх Олена Олександрівна - 1972 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Дяговченко Іван Васильович – 1970 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Дяговченко Роман Іванович - 1993 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Зозуля Микола Вікторович – 1985 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Косолапенко Олексій Володимирович – 1979 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Мукаєва Карлгаш Шакенівна – 1960 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Середа Віталій Анатолійович – 1972 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Цошко Ніна Дмитрівна – 1959 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590257

Голова комісії: Лесь Світлана Михайлівна – 1960 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заступник голови комісії: Чоботок Галина Іванівна – 1970 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Мостова Аліна Юріївна - 1989 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Члени комісії:

Винокур Олена Іванівна
– 1963 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Гоч Наталія Володимирівна – 1972 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Єсипчук Світлана Павлівна – 1977 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Зіменко Віта Миколаївна - 1978 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Кібукевич Ірина Юріївна – 1991 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Кулішова Тетяна Вікторівна – 1991 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Мороз Олександр Іванович – 1968 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Пузанов Сергій Михайлович – 1955 року народження, від кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 25 з виборів депутатів Краснопільської селищної ради Стоянця Миколи Андрійовича.

Таранченко Олександр Валентинович – 1984 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590258

Голова комісії: Білокуров Олександр Євгенович - 1952 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Павлюченко Тетяна Володимирівна - 1963 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Секретар комісії: Борщ Валентина Володимирівна – 1965 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Члени комісії:

Боряк Юлія Олександрівна
– 1987 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Кіш Аліна Анатоліївна – 1990 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Максименко Михайло Вікторович
– 1969 року народження, від територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мархотко Ольга Павлівна – 1960 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Павлюченко Віктор Миколайович – 1959 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Павлюченко Оксана Сергіївна – 1985 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Яремчука Юрія Анатолійовича.

Токаренко Олена Павлівна – 1988 року народження, від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Склад дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці № 590259

Голова комісії Биченко Людмила Іванівна - 1973 року народження, від Краснопільської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Зубко Людмила Володимирівна – 1959 року народження, від Краснопільської районної організації Політичної партії «Народний фронт», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Члени комісії:

Гоцуленко Людмила Іванівна
- 1959 року народження, від Краснопільської районної в Сумській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», про утворення депутатської фракції якої оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України першого скликання.

Котенко Надія Павлівна – 1958 року народження, від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Радівілова Юрія Івановича.

Секретар Краснопільської
районної виборчої комісії Биченко Г.П.
color=green]ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 30 квітня 2017 року
[/color]
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Громада | Переглядів: 466 | Додав: Спецкор | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]