Вітаю Вас Гість!
Середа, 13.12.2017, 23:56
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Пошук

Форма входу


ПРАВИЛЬНЕ РАДІО

«Молоде радіо»


Сайт «Громадського радіо»


Сайт «Є! Радіо»


Сайт «Радіо Домівка»


«Радіо Рокс Україна»


Слухаємо тут:

«Громадське радіо»


«Є! UA Radio»

«Є! Rock Radio»

«Є! Hit Radio»


«Радіо Домівка»


«РадіоРокс»


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар України


Краснопілля у Web

Громадські та персональні сайти
Громадський портал Краснопілля Самотоївка в мережі Internet
Краснопілля. Край Слобожанський Краснопілля Інфо
Неофіційний сайт Миропілля Сайт «Миропілля.ua»
Гільдія редакторів-ветеранів ЗМІ Сумської області Офіційний веб-сайт Пророко-Іллінської общини селища Угроїди
Вчора, сьогодні, завтра… Футбольна Краснопільщина
Сайт Український MIDI репозиторій

Офіційні сайти
Офіційний сайт Краснопільського району Офіційний сайт Краснопільської районної ради
Офіційний сайт Краснопільської ОТГ Сайт Краснопільського районного суду
Сторінка Управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Сторінка Органи та установи юстиції Краснопільського району
Веб-сторінка Краснопільського відділення поліції Офіційний сайт Миропільської ОТГ
Краснопільська селищна рада. Офіційний сайт

Сайти освітніх закладів
Відділ освіти Краснопільської РДА Сайт Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Краснопільська гімназія Краснопільський дитячий садок №3 «Дзвіночок»
Сайт Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сайт Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Мезенівський НВК Бранцівський НВК
Краснопільський районний центр дитячої та юнацької творчості Миропільський навчально-виховний комплекс

Виробництво, послуги
Сайт Краснопільського держлісгоспу Сайт ПП «Комарницький»
Пасека Чехунова Б.И. Турагентство КрасТур
Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» Сімейна пасіка Чернієвських
Сайт Сергія Ноженка Краснопільський агролісгосп


Краснопілля на карті
Krasnopillya google map
Krasnopillya google map

Наші відвідувачі (з 14.10.2009) free counters

Лінки
Безкоштовний каталог сайтів Каталог україномовних сайтів
Найкращі сторінки Сумщини


Мова – ДНК нації Українці в світі
Україна Incognita Україна на старовинних мапах
Рукотвори — інтернет-проект про народних майстрів «КОБЗА» - українці в Росії

Добре товариство
Зробимо Україну чистою!

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Архів записів

Головна » 2017 » Квітень » 20 » Від ідей – до конкретних проектів
Від ідей – до конкретних проектів
21:57


В першій частині передвиборчого монологу кандидата на посаду голови Краснопільської ОТГ Івана Перерви він доніс до уваги виборців та кандидатів у депутати Краснопільської ОТГ свою позицію щодо власних Програм по вирішенню життєзабезпечення громади, особистих ініціатив вже в виборчій кампанії. До існуючих слід добавити ще дві, про які Іван Миколайович розповідає сьогодні:

- В Краснопіллі певний час існував спортивний атлетичний клуб "Територія спорту", створений приватними особами. За допомогою цього клубу добрий десяток спортсменів, достойних молодих людей долучились до силових видів спорту. Але через збитковість цього виду підприємництва госпдарі клубу прийняли рішення про його закриття і розпродаж майна. На жаль інформація про це дійшла до мене, як керівника громади дещо запізно і більша частина корисних, ефективних тренажерів була розпродана, але за рішенням виконкому, куди я звернувся з пропозицією, вдалося придбати деякі тренажери. Викуплені значно дешевше ніж нове обладнання. ГОЛОВНЕ В ЦІЙ СПРАВІ - МИ НЕ ДАЛИ ВМЕРТИ ІДЕЇ - ІДЕЇ РОЗВИТКУ І ГАРТУ. І незабаром жителі Краснопілля, Чернеччини, Осоївки зможуть з меншити затратами часу приїздити в Самотоївський сільський клуб, де продовжить роботу тренажерний зал вже як комунальний заклад обєднаної громади з девізом: "ВСЕ ДЛЯ СВОЇХ, БУДЕМО ЗДОРОВИМИІ БАГАТИМИ".

Цим девізом ми мусимо поєднати і власний розвиток достатку в кожному домі в кожній родині. Перевірений європейський шлях через створення обслуговуючих сільгоспкооперативів. Так, цій справі потрібно ще вчитися, але вже розпочинаючи її чітко потрібно знати, що в основу взаємавідносин між членами кооперативу покладаються чесні, порядні відносини, "мохлювати" як керівництву, так і між собою - не вийде. Так як раніше в колгоспі добре жив голова, завдільницями, головний бухгалтер і комірник. Це тупикова лінія розвитку.Традиційно про це і не тільки я попрошу розповісти Олександра Микалайовича Маслака - проректора з наукової роботи Сумського Національного аграрного університету, керівника наукової робочої групи, під авторством якої, але з вашими підказками, бажаннями і напрямками вже з’явилася на світ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ, яка мусить разом із життям постійно змінюватись, вдосконалюватись, власне як ми з вами.

Отже, що з себе представляє Стратегія розвитку Громади?

Це довгостроковий план розвитку. Тож мова йде про перспективи розвитку громади на декілька років. На сьогодні розроблені загальнодержавна стратегія регіонального розвитку та стратегія розвитку Сумської області. Всі вони розраховані на період до 2020 року. Тож і місцеві подібні програми повинні передбачати такий термін – пояснює Олександр Микалайович Маслак. - За структурою Стратегія містить аналіз фактичного стану справ за сферами діяльності; СВОТ (SWOT-аналіз) з визначенням сильних і слабких сторін громади, загроз і можливостей розвитку; визначення декількох варіантів подальшого розвитку громади, а головне - це визначення стратегічних цілей та завдань щодо її виконання та розробки окремих проектів розвитку громади.

Загалом Стратегія розробляється за принципом «з низу – до верху». Тобто ідеї щодо розвитку громади мають надходити від її мешканців, публічно обговорюватися а потім відображатися в цілях такої програми та шляхах щодо ї реалізації, виносяться на затвердження депутатського корпусу. Після цього цей документ стає настільною книгою для очільника громади, виконавчого апарату, за дотриманням якого здійснюється систематичний контроль депутатів та громади.

Які ж будуть цілі розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади?

Перед тим, як розпочати роботу над розробкою такої програми, вивчалася думка мешканців сільських населених пунктів з тим, якою вони вбачають свою територію. Потім ця інформація опрацьовувалася. Як і в усіх населених пунктах країни та Сумщини, бажання населення зводилося до підвищення комфорту проживання, безпечності та зростання доходів сільських жителів. Безпечне та комфортне проживання – це освітлені вулиці, відсутність ям на дорогах, це налаштоване водопостачання та водовідведення, належне транспортне сполучення, доступний інтернет-зв’язок тощо.

Що ж до зростання доходів, то ми не зможемо вплинути на зростання пенсій та інших соціальних виплат, оскільки це загальнодержавні питання. Разом з тим, створити належні умови для того щоб люди своєю працею змогли заробляти додаткові кошти це можливо. І ці питання знайшли відображення в Стратегії. Тобто основою Стратегії є розвиток економіки громади, а це промисловість та аграрне виробництво, які дадуть поштовх для розвитку інженерної та соціальної інфраструктури, сприятимуть заселенню території.

На чому ґрунтуватиметься економічний розвиток громади?

Головною метою економічного розвитку є створення додаткових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету об’єднаної територіальної громади. Цим самим ми дамо можливість нашому населенню працювати в громаді, а не їхати в місто, чи за кордон. З іншого боку збільшення надходжень до бюджету дасть можливість розвивати соціальну інфраструктуру.

При цьому в основі такого розвитку мають бути природні та людські ресурси. Тому окремими проектами розвитку громади є будівництво асфальтного заводу, цегляного заводу, розвиток торфодобутку; в переробній промисловості: будівництво сучасних молокопереробного міні-заводу та спиртзаводу. При цьому передбачається підсилити обслуговуючу інфраструктуру через створення логістичного центру та ПМК. Будівництво виробничих об’єктів потребуватиме значних коштів тож розглядатимуться варіанти залучення зовнішніх інвестицій, залучення коштів з державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету, донорських коштів міжнародних програм тощо.

До того ж сільському населенню потрібно створити умови для виробництва товарної продукції. Мова йде про те що особисті селянські господарства мають знати, що у визначений час, обумовлений попередньо обсяг продукції буде придбаний за визначеною ціною. При цьому даються необхідні ресурси та консультації фахівців. Це все можливо через створення кооперативів або комунальних підприємств і приклади їх успішної роботи є в багатьох регіонах України. Тож основою успішного розвитку громади є розвиток економіки.

Що передбачатиме розвиток інфраструктури?

Нові робочі місця – це додаткові надходження до бюджету, а відтак і нові можливості розбудови інфраструктури. У громаді має бути комунальне підприємство яке обслуговуватиме інженерну інфраструктуру. Вже підготовлені та подані на розгляд пропозиції щодо фінансування придбань необхідної техніки та обладнання для цього підприємства.

А для прикладу окремими стратегічними цілями є приведення доріг в належний стан за рахунок покриття та освітлення, зміна напряму дороги Р-45 та спрямування її повз с.Краснопілля через с.Грязне та с.Хмелівка. До того ж передбачається окремий проект щодо поетапного централізованого водозабезпечення та водовідведення. Разом з тим проект щодо створення системи альтернативного тепло забезпечення в тому числі через роботу власного торфопереробного заводу. Це лише окремі проекти розвитку громади, які зводитимуться до одного - створення комфортних умов проживання на території громади.


Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Новини влади | Переглядів: 486 | Додав: Спецкор | Рейтинг: 3.7/3 |
Всього коментарів: 10
-1
1  
Ну это все хорошо написано, бла-бла-бла, пафосно и все такое. Но, как говорится, еще вчера И. Перерва был против единой Краснопольськой ОТГ, все ему то до Сумского района хотелось, то в Верхнесыроватскую громаду он рвался, в общем Краснополье у него далеко не на первом месте было. Это так, пища для размышлений.

" Конфлікт навколо об’єднання громад закінчився завданням тілесних ушкоджень середньої тяжкості голові
Верхньосироватської сільської ради Аллі АЛЕКСАНДРОВІЙ.

До порядку денного сесії Верхньосироватської сільради було включено
питання про створення спільної робочої групи з представниками сіл
Осоївка і Самотоївка Краснопільського району щодо об'єднання місцевих
громад"

Новость от 17.10.2016 г. Вот ссылка

http://hgraf.com.ua/index.php/featured-item/latest-items-2-colums/item/6525-na-sumshchini-gromadski-aktivisti-zlamali-klyuchitsyu-golovi-silradi

1
2  
Взагалі то пану фоксу чере його "рюськоязічіє" можна було б і не відповідати з його піщеюдляроздумів (краще б він вчив українську, а потім "размишлял). Тим паче виривати з  обєднавчого контексту контексту куски є неправильно, не справедливо і не чесно. Викладу на цей рахунок свою точку зору.
     В 2015році коли КМУ розпочав процес "добровільного юєднання" і ,звичайно ж протиприрдно і протиеволюційно зобовязали проводити його обл, райдежаміністраціям то в останнніх виникла ідея обєднати в одну громаду весь Краснопільський район. Я скажу чесно що є не великим економістом, але все ж таки мені вистачило здорового глузду зрозуміти що ця ідея не підтверджена економічними розрахунками дуже скоро привела б до краху і ідею добровільного обєднання і новостворену громаду. І через декілька років сиділи би ми у розбитого корита. Це ж добре розумів і Осоївський голова і нам самотужки прийшлося шукати вихід. Це двом громадам у яких коефіцієнт спроможності сягав до 1,5. (сподіваюсь пан фокс розуміє про що я, бо без таких понять вести полеміку буде популізм. Популістам ща путін платить і не тільки в Європі). Ось тому і був вектор до В-С. Зрозумійте і ви , шановні виборці, що лише на сільського голову покладається моральна відповідальність перед жителями громади за вірно прийняте рішення !!!!!!
    Але доля розпорядилася по іншому, Напевне звищеозначених причин Турянська, Бранцівська, Славгородська, МЕзенівська, Ряснянська, Грабовська та Покровська громади вирішили поки що не йти на обєднання. Це їх право, йогопотрібно поважати і з ним рахуватися! Як там воно буде і хто виявився правий час покаже...
    Всі ці дії принципово змінили формат обєднання.і на сьогодні за добровільною згодою самих громад (без навязування ініціатив з боку адміністрацій) ми маємо чудовий формат : Краснопілля в центрі громади і від нього не дальше 20км розташовані населені пункти, як того і вимагає кабмінівська методика по доїзду швидкої, пожежників і т.д.
    Ми маємо дійсно спроможний, дієвий формат громади здатний самостійно вирішувати питання життєзабезпечення своїх жителів, території в цілому і соціальної сфери зокрема!
    Для пана фокса і його Ко на питання "А якже бути з н.п. вищеперерахованими що не ввійшли в ОТГ?" відповім жорстко але справедливо: " ЦЕ ПИТАННЯ КМУ, ПРЕЗИДЕНТА А НЕ НАШЕ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ". Нехай вирішують його законодавчо. Задача сільських голів що обєналися заключається не лише в тму ,щоб утримати на плаву громади, а й дати їм потужний поштовх до розвитку і добробуту.  ЩО, ВЛАСНЕ, Я І РОБЛЮ (чомусь один) Обговорюючи з виборцями, закликаючи їх до діалогу пропозицій розвитку в Стратегії. На превеликий жаль маємо лише замість конкретних розумних пропозицій в змінах, ініціативах навіть бажаннях лише поодинокі "брюзжанія слюной" в мою сторону. Друзі (з великим авансом в ваш бік ) звертаюся до вас з пропозицією долучитися до Стратегії. Для початку сядьте, наприклад, задумайтесь і напишіть 10 ініціатив, прпозицій які б на ваш погляд змінили на краще вулицю, село де ви проживаєте, чи організувати виробництво, чи сферу послуг. ОТАК БИ БУЛО КЛАСНО! А так лише добавляєте мені рейтингу, бо виборці бачать який я терплячий і толерантний по життю! (ЖАРТ)  СЛАВА УКРАЇНІ!

0
3  
Поміркувавши  трохи мушу добавити ще один коментар. На цьму сайті я бачив фото на якому було відображено так би мовити обговорення ініціативи в одному досить великому н.п. На фото було десятків зо два учасників. То мушу авторитетно, як очільник громади, заявити що самотояни разом і окремо з глибнянами на подібного роду обговорення збиралися не менше десяти разів при явці від80 до 170чол. Оце активність! А ви мені голова, голова... Проводилися і відкриті сесії на яких були присутні десятки жителів громади і дійсно їздили в В-С з "предявою" всім депутатським складом. Не сиділи, не ......, а разом шукали корисне для жителів рішення. Так голова не тікав, не відстрибував в сторону, не беріг "себе красивого", а розом з людьми, розуміючи всю глибину соціального потрясіння для жителів шукав оптимального рішення. Це не в докір потрібно ставити, а в приклад. Бо з таким очільником завжди будуть прийматися обдумані завжди колегіальні рішення. Такі дії заслуговують тільки на респект бо міркувала, думала вся Самотоївка і Глибне та і Думівка також. Так що закид не приймається, будь то він від фокса, мокса чи когось іншого. Любіть правду, будьте чесними, робіть справу і дуже скоро в вас зявиться багато однодумців!

-1
4  
Делить людей по принципу языка, веры, взглядов мягко говоря не комильфо. Ну рас человек опускается к такому уровню, жаль. К примеру в том же
самом Краснополье есть люди русскоязычные, вы с ними тоже отказываетесь
говорить. Отвечать не надо, мне все равно ваше мнение. К тому же у нас
демократия, свобода слова и все такое, а это так по европейски запрещать
людям говорить и ставить на их ярлыки.
Ну конечно, у меня дома стоит красный телефон, прямая связь с Мордором, получаю от самого Путина
установки, как искать информацию против І. Перерви. ))

0
5  
Якось справді не комільфо виходить: спочатку задать питання, а потім заявити "Отвечать не надо, мне все равно ваше мнение".

0
6  
"Свобода — это право говорить людям то, чего они не хотят слышать"Д. Оруэлл.
Как-то так.

0
7  
Як би там не було, я Вам дякую, що прийняли участь в обговоренні. Повірте, справді хотілося б залучити до        викладення  Вашого бачення розвитку обєднаної громади. Сьогодні в Глибному на зустрічі з виборцями, котру організували жителі для кандидатів всіх рівнів від Олександра Коняєва прозвучав ряд корисних еффективних ініціатив. Залучати до управління потрібно молодих, не зашорених владою і управлінським болотом людей дещо з іншим поглядом на розвиток громади осіб. Так що Прошу.

8  
"Залучати до управління потрібно молодих, не зашорених владою і управлінським болотом людей дещо з іншим поглядом на розвиток громади осіб"
    Шановний пане Іване тут з Вами згоден на всі 100% . Думаю тут Вам  великий плюс, що Ви по принципу "Краще молододого навчити працювати , ніж старого красти". 
 Ну курва прийде ж той Юра Тюбітєйка, або голова СМТ -і що, в кабінетах зостануться ті самі люди що і зараз там сидять на на своїх ставках.  
   В Ідеї Нація міцна.

0
9  
Якщо прозвучало моє ім'я, то напишу і я. Перше. Дякую за позитивний відгук. Друге. Скажу відверто, я не експерт в місцевому самоуправлінні, хоча й маю відповідну освіту. Мені не зрозуміло як по Вашому при якомусь там високому коефіцієнті спроможності не має коштів навіть на найдрібніші речі судячи із слів жителів Глибного. Але я не про це. Чому ніхто позиціонуючи себе правдорубом не говорить про те, що насправді об'єднуються неспроможні громади у яких найменший дохід на душу населення і скільки ти не додавай від'ємні числа плюса не буде. Я не знаю як можна було взагалі в такому форматі об'єднуватись, але зроблено, що зроблено і тепер цю ситуацію потрібно виправляти. А стосовно сіл, що відмовились об'єднуватись я чув іншу причину. Головне - вони заробляють в рази більше і не хочуть віддавати, знаючи, що кошти бездарно витратяться, і нічого не отримають ті хто наповнюють бюджет. І друге не менш важливе - вони дивляться хто в перспективі моде ними керувати і реально бояться цього...

0
10  
І ще одне. Перерва молодець - організував зустріч, зателефонували від нього і запросили, щоправда мало людей зібралось. Велика подяка за це. Так і повинно бути. Гарно було б організувати публічні дебати в тому ж палаці культури і в кожному селі і люди б мали реальну картину могли б порівняти. Ми вже не так давно обрали людину, яка відмовилась від публічних дебатів і... всім відомий результат. Якщо всі чесні і відверті в своїх словах та думках стосовно майбутнього громади давайте всі пройдемо поліграф, щоб виборці мали ще більше інформації. Питання повинні сформувати жителі громади. Десь так...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]