Вітаю Вас Гість!
Неділя, 21.01.2018, 09:26
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Календар

Пошук

Форма входу


ПРАВИЛЬНЕ РАДІО

«Молоде радіо»


Сайт «Громадського радіо»


Сайт «Є! Радіо»


Сайт «Радіо Домівка»


«Радіо Рокс Україна»


Слухаємо тут:

«Громадське радіо»


«Є! UA Radio»

«Є! Rock Radio»

«Є! Hit Radio»


«Радіо Домівка»


«РадіоРокс»


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар України


Краснопілля у Web

Громадські та персональні сайти
Громадський портал Краснопілля Самотоївка в мережі Internet
Краснопілля. Край Слобожанський Краснопілля Інфо
Неофіційний сайт Миропілля Сайт «Миропілля.ua»
Гільдія редакторів-ветеранів ЗМІ Сумської області Офіційний веб-сайт Пророко-Іллінської общини селища Угроїди
Вчора, сьогодні, завтра… Футбольна Краснопільщина
Сайт Український MIDI репозиторій

Офіційні сайти
Офіційний сайт Краснопільського району Офіційний сайт Краснопільської районної ради
Офіційний сайт Краснопільської ОТГ Сайт Краснопільського районного суду
Сторінка Управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Сторінка Органи та установи юстиції Краснопільського району
Веб-сторінка Краснопільського відділення поліції Офіційний сайт Миропільської ОТГ
Краснопільська селищна рада. Офіційний сайт

Сайти освітніх закладів
Відділ освіти Краснопільської РДА Сайт Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Краснопільська гімназія Краснопільський дитячий садок №3 «Дзвіночок»
Сайт Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сайт Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Мезенівський НВК Бранцівський НВК
Краснопільський районний центр дитячої та юнацької творчості Миропільський навчально-виховний комплекс

Виробництво, послуги
Сайт Краснопільського держлісгоспу Сайт ПП «Комарницький»
Пасека Чехунова Б.И. Турагентство КрасТур
Садиба сільського зеленого туризму «Грунівська Січ» Сімейна пасіка Чернієвських
Сайт Сергія Ноженка Краснопільський агролісгосп


Краснопілля на карті
Krasnopillya google map
Krasnopillya google map

Наші відвідувачі (з 14.10.2009) free counters

Лінки
Безкоштовний каталог сайтів Каталог україномовних сайтів
Найкращі сторінки Сумщини


Мова – ДНК нації Українці в світі
Україна Incognita Україна на старовинних мапах
Рукотвори — інтернет-проект про народних майстрів «КОБЗА» - українці в Росії

Добре товариство
Зробимо Україну чистою!

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Життя краю » Як господарюємо

В експедицію підприємствами Краснопільщини
Літо - пора відпочинку для школярів, тому при освітніх закладах діють табори оздоровлення учнів початкової ланки. Хочемо відмітити, що школярі середньої та старшої ланок також не були обділені увагою. У межах Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна" за напрямом "Географія рідного краю" учні нашої школи були залучені до практичного дослідження територіальних особливостей розміщення підприємств промислового виробництва та закладів інфраструктури нашого краю.Учителі-організатори акції, разом з учнями школи, поставили за мету провести краєзнавчу пошукову, науково-дослідницьку роботу із збору матеріалів, статистичних даних, історичних довідок виникнення та розвитку підприємств. А також ознайомитись з їхніми виробничими особливостями. Одночасно переслідувалася мета по використанню та закріпленню отриманих під час навчального процесу знань, збору інформації для наступного навчального курсу.

Для учнів такі акції мають і неабияке виховне значення. Адже вони бачать, що біля станків, механізмів чи іншого обладнання стоять люди. Від їхньої праці, відповідальності, знань залежить виробничий процес, якість продукції. Діти оглянули механізми і дізналися, що вони змінюються, осучаснюються і потребують працівників із сучасними знаннями.Нам, учителям, ще доведеться на уроках пояснювати цим школярам, чому маслозавод зустрів нас зачиненою брамою, відмовили в екскурсії до заводу продтоварів тощо. Діти матимуть можливість вивчити особливості ринкової економіки, роль конкуренції, застарілих технологій, пошуку ринків збуту продукції. Та особливо сьогодні вчитель акцентує увагу школярів на те, що серед економічних ресурсів важливу роль відіграє людський капітал. Саме він відбиває рівень розвитку працівників. Адже сучасне виробництво характеризується інтелектуалізацією праці, тобто зростаючими розумовими зусиллями та відповідальністю виконавців у всіх сферах діяльності. Тож наполегливе навчання школярів сьогодні - основа їхнього успішного майбутнього.

Та є ще один важливий економічний ресурс будь-якої країни - це здатність особистості до підприємництва, яка проявляється через такі здібності людини, як уміння започаткувати справу, організовувати процес виробництва, ефективно управляти ним. Не кожна людина має здатність до підприємництва, здатність бути організатором. Адже крім розуміння технологій виробництва, вона може ризикувати, уміє спілкуватися та переконувати інших. Таких особистостей економічна наука називає "золотим фондом суспільства".

Саме такою людиною постала перед нами Генеральний директор заводу "Михайлівські вогнетриви" Швець Світлана Олексіївна. Вона особисто зустріла екскурсантів і дуже відповідально віднеслась до нашого проекту.

Вже з того, як провела Світлана Олексіївна цю екскурсію, було видно, що вона компетентна у найдрібніших деталях технологічного процесу. Як турбують цю людину проблеми підприємства: від енергозбереження до вчасної виплати заробітних плат. У голові цієї симпатичної, стильної та сучасної пані директорки помістилося все - від поставок сировини для виробництва цегли до її експорту, від осучаснення технології до збереження технічного складу працівників. До речі, колектив заводу також зустрів нашу екскурсію дуже привітно.По її завершенню діти сиділи за нарадчим столом кабінету директора і вникали у проблеми та перспективи підприємства. Можливо серед них ростуть майбутні підприємці. Ті, хто зможе відновити і осучаснити промисловий потенціал рідного краю.

Тож наша експедиція щиро дякує Світлані Олексіївні та її колективу за надану можливість побачити виробничий процес у дії, за доступ до архівних документів.

Також хочемо подякувати підприємцям нашого селища Кунцю О. М. та Кунцю К.О., які посприяли екскурсії до заводу по виготовленню комбінованих кормів. Дуже гостинно працівниця заводу Головашова Людмила Вікторівна провела екскурсію.

Продемонструвала школярам ваги, обладнання підприємства та принцип його дії, величезний тік з цікавою пшеницею сорту "Спельта" та нові приміщення, які будуються на території, як задум розбудови цього підприємства.

Експедиція триває, а отже ми продовжуємо знайомити учнів - юних мешканців нашого селища з підприємствами, які зникли, призупинили свою діяльність чи все-таки продовжують працювати. А разом з ними ми обов'язково ознайомимо школярів з тими людьми - харизматичними особистостями, організаторами та інтелектуальними натхненниками, завдяки яким працюють ці підприємства. А, отже, є робочі місця для мешканців селища, є надія на його майбутнє.
Вчителі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.
О. Манжула,
О. Ткаченко та учні -
учасники експедиції.
[/j]

Джерело: http://krasnews.at.ua
Категорія: Як господарюємо | Додав: Спецкор (06.08.2017) | Автор: Газета "Перемога"
Переглядів: 211 | Теги: Краснополье, підприємства, Краснопільська школа, Промисловість, експедиція | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]